Skocz do zawartości

Tropiciel w Barze


tedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie od Doktora na Bagnach dostałem fleszkę dla tropiciela w Barze, ale niestety nie mogę go znaleźć.

Przy okazji druga rzecz: Chodzę wokół śmigłowca w Czerwonym Lesie szukając kontenera dla Łukasza i nie mogę go znaleźć. W Zewie Monolitu było podobne zadanie i tam nie miałem problemu.

Pozdrawiam

Edytowane przez Junx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropiciel znika z baru jak weźmiesz zadanie od Sidorowicza na zdobycie Baru a konkretnie to jak zaniesiesz mapę baru dowódcy oddziału powinnosci . Natomiast pojawia się w Barze gdzieś po pierwszej wizycie na Agropromie. Kontener leży przy samym helikopterze , jak go nie ma wczytaj od autosave z wejścia na lokacje i spróbuj jeszcze raz , ale on nigdy jakoś nie ginął , pewnie pomroczność jasna cię zaatakowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Może jest jeszcze jakiś inny warunek do spełnienia by w Barze pojawił się Tropiciel. Zadania dla Powinności w DM, coś innego, gra Wariaga na przykład lub uwolnienie Lewszy. Ale z drugiej strony nie wydaje mi się, to zbyt ważna postać i zdaje się, że bez niej po prostu nie ukończymy gry, bo nie przedostaniemy się w finale na Bagna do Doktora. Nie wiem czemu macie z nim kłopoty. Grałem w przeróżne odmiany Tajnych Ścieżek z pięć razy i nigdy nie miałem z tym kłopotu. Po pierwszej wizycie na Agropromie jak zaglądałem do Baru, w miejscu gdzie zawsze stał Kabel był już Tropiciel i informował mnie o tajnym spotkaniu w podziemiach Agropromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się Tropiciel.

Tak jak napisał Yurek - Oddałem Lewszy to co potrzebował i jak wróciłem do Baru "100 Radów" to Tropiciel stał przy barze.

Z Wariagiem rozmawiałem już wcześniej.

Jeszcze na ten temat. Jeżeli zadanie z Wariagiem i Lewszą (Przynieść mu Groze i kombinezon) jest warunkiem pojawienia się Tropiciela w Barze, to powinno się znaleźć w poradniku "Główna linia Fabularna", a jest jako zadanie poboczne. Po prostu dużo graczy nie podejmuje się tego zadania.

Kobal: Poprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.