Skocz do zawartości

Edycja zmęczenia, wagi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do forumowiczów, które pliki odpowiadają za zmęczenie i ewentualne podniesienie nośności.

Oryginalnie było to system.ltx i aktor.ltx ale znalazłem w modzie jeszcze pliczek arc_inv_weight.ltx.

A moze jest jeszcze jakiś plik...bo nie mam cierpliwości do szukania <_<

Konkretnie chcę zwiększyć wytrzymałość na zmęczenie lub ewentualnie usunąć je, bo przy większej ilosci przedmiotów ciagłe stawanie i sapanie kolesia jest irytujące.

Wagę zmieniłem w aktor.ltx max_item_mass bodajże, w system.ltx nie widzę opcji max_weight, prawdopodobnie przejał to plik arc_inv_weight gdzie też zmieniłem wagę przedmiotów ale koleś i tak dalej się męczy jak cholera.

A tak na marginesie, straszna drożyzna w tej grze za np. naprawę egzoszkieletu koleś chce 16000, a jeżeli mu go sprzedam to da mi 600 rubli http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

Za ewentualną pomoc wielki dzięki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arc_inv_weight wygląda tak : [arc_weight] max_weight = 500.0 max_item_mass = 500.0 max_walk_weight = 500.0 a w aktor.ltx mam wpis max_item_mass i max_walk_weight o takich samych parametrach...pewnie robię coś nie tak ale osobnik dalej się męczy. W aktor.ltx zauważyłem też wpis sprint i kilka parametrów od 75 oddzielonych od siebie, bodajże dalej było 120;250...czy jakoś tak, czy te parametry mają jakikolwiek wpływ na zmęczenie? W sieci znalazłem poradnik z wpisami do aktor.ltx i system.ltx ale gdybam sobie, ze plik system jest pomijany przez mod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w tym pliku mam tylko jeden wpis:

arc_inv_weight

[arc_weight]

max_weight = 500.0

Zmień tylko te 3 wpisy które podałem i nie będzie się męczył, (jeśli masz ponad 500 kilo ekwipunku to GG się męczy).

Mam 120 kilosków ekwipunku i pan striełok po pewnym czasie dyszy jak średniej wielkości lokomotywka, a szczególnie po przespaniu się, męczy się troszkę zbyt szybko(wiem, jak głodny trza dać papu http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif)

ps. po dłuższym chodzeniu z tym co mam w ekwipunku (120 kilo) też sie męczy...może mod dodaje opcje choroby płuc <_<

ps2. w aktor.ltx jest wpis dotyczący kondycji i u mnie wyglada to tak :

[actor_condition]

satiety_v = 0.000005

radiation_v = 0.0001

satiety_power_v = 0.000055

satiety_health_v = 0.0001

satiety_critical = 0.0

radiation_health_v = 0.0

morale_v = 0.0008 ěîđŕëč

psy_health_v = 0.008

alcohol_v = -0.0003

health_hit_part = 1.0

power_hit_part = 0.1

max_power_leak_speed = 0.0

max_walk_weight = 500.0

bleeding_v = 0.0005

wound_incarnation_v = 0.003

min_wound_size = 0.0256

oczywiście gram na wersji 1.004 worldwide ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyknąłem Twoje konfigi...wkleiłem elegancko...i chłop się dalej męczy(waga gratów to 132 kilo z Twoim 400 maxem), kurde takich jajek nie miałem nigdy z żadnym, innym modem, priboi działał elegancko obliviony też i kupa innych, a tu takie kwiatki <_<

I dodam na marginesie, ze chodzenie go też męczy http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif(czas stworzyć moda rolki na baterie lub Stalkiernyj Gąsienicowy Przemieszczacz po Zonie..nie mylić z ŻONAMI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaki masz w końcu udźwig, ile ekwipunku i jakie arty na pasie? Coś nie gra, ja zawsze zwiększam udźwig ,żebym nie musiał chodzić i jeśli nie przekroczę nominalnego ciężaru jest dobrze <_<

I dodam na marginesie, ze chodzenie go też męczy http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

To pewnie dopisałeś za dużo rzeczy handlarzowi, albo coś pomieszałeś w ustawieniach. Załóż od nowa cała gamedatę moda , spol. na końcu ta moja łatka i na pewno będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do fociszcza z artefaktami :

Dołączona grafika

ps. zmian dokonywałem tylko pod kątem wagi i niczego więcej, resztę aspektów moda zostawiłem w spokoju, bo szczerze mówiąc jakoś niespecjalnie chce mi się grzebać w tych plikach <_<

I po zmianach używam quicksave'a..jeżeli to ma jakieś znaczenie..

...momentami mam dość tego moda i lukam w stronę soljanki...czekam aż ściągnę i moze wreszcie mi zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwiększże udźwig np. do 500 kilo i będzie dobrze, nie będzie się męczył jeśli nie przekroczysz tego ciężaru. Nie słuchaj tego złotego byka , bo wystarczy zwiększyć udźwig i będzie ok. I wklej to:

http://wyslijto.pl/f...load/pgzshhoyf2

Korn czy ja ci tego pliku pod TS1 nie szykowałem? Jeśli to modyfikacja pod TS1 to wcale nie musi zagrać z TS2

Katalysator ty zapewne jesteś za bardzo napromieniowany,dlatego się meczysz.Naciśnij w czasie gry tab i napisz jaką masz dawkę promieniowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyknąłem Twoje konfigi...wkleiłem elegancko...i chłop się dalej męczy

Tak oczywiście,że będzie się męczył...nawet jak dasz dwie tony. Problem jest w utracie energii w zależności od ciężaru ekwipunku, tak jak pisałem. Nie mylić biegania z chodzeniem.<_< Oczywiście musisz unikać artów zmniejszających wytrzymałość GG.

Katalysator ty zapewne jesteś za bardzo napromieniowany,dlatego się meczysz.Naciśnij w czasie gry tab i napisz jaką masz dawkę promieniowania

Kobal może mieć rację.Możliwe ,że świecisz już od radiacji i dla tego siły opadają nawet podczas chodzenia.

.momentami mam dość tego moda i lukam w stronę soljanki...czekam, aż ściągnę i może wreszcie mi zadziała

TS 2 to bardzo dopracowany mod i warto go poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE tam się męczyć z plikami , skocz na gamecopyworld i znajdź sobie odpowiedni trainer , w grze użyj skrótu i już twoje rzeczy w plecaku będą zajmować 3KG . Od tej pory możesz biegać jak sprinter po całej mapie mając np. 2T w plecaku <_< Przydatna sprawa gdy zbiera się cały dobytek umarlaków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malakas, widziałem że ty też zwiększałeś udźwig w modach do 500 kg. Ja zawsze zwiększam, by po walkach było łatwiej zbierać broń od trupów i sprzedawać, ale używam najwyżej 2 karabinów. Piszę po raz kolejny, gdy zwiększyłem np. do 500 kg, to zmęczenie pojawiało się dopiero po przekroczeniu tej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tym zmęczeniem, wystarczy artefakt zwiększający wytrzymałość i po problemie.Przecież w TS2 miejsca na artefakty , czy też samych artefaktów nie brakuje , a takich błysków czy czegoś w tym rodzaju po jednej emisji na terenie Korpusu Pokoju chyba z 15 znalazłem.Edytować pliki ? Błeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.