Jump to content

Sposób na usuwanie anomalii


korn06
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy ktoś to wcześniej opisał, ale zauważyłem w czasie rozmowy z Wilkiem sposób na usuwanie różnych anomalii. Otóż , trzeba wrzucić w anomalię Elektra Rubinową Bateryjkę. Sprawdziłem i działa- Elektra znikła, ale niestety przy okazji tracimy ten cenny artefakt. Zapewne można usuwać w ten sposób inne anomalie, ale trzeba jeszcze sprawdzić za pomocą jakich artefaktów. Image

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam też mnie interesuje usówanie anomalii, a szczególnie tej przy wejściu do jaskini górnika, ale interesuje mnie czy usuanie anomalii jest trwałe tzn. czy jak usunę elektrę w pieczarze wyjdę z niej i wejdę ponownie to czy pojawi się na nowo czy nie będzie jej???

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wrzucisz Rubinową Bateryjkę to raczej usuniesz trwale Elektrę, ale nie mam pewności- możesz sprawdzić i tu napisać.

Tak wiem że trzeba wrzucić Rubinową Bateryjkę ale żeby ją otrzymać trzeba zrobić transmutację Bateryjki, a ja jej nie mam ponieaż kupiłem kilka teleportów od Sacharowa a do stworzenia ich potrzebował tego artu. Pytam czy trwale ponieważ nie chcę mi się latać za jednym artem i go transmutować, bo jeśli okaże się że to jednorazowe to nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

Mam dobry detektor i anomalie omijam w biegu stalkera ćwiczę już 4 rok, ale nie oto chodzi chodzi o to że ta elektra pieczarze jeśli źle do niej podejdę to zabija mnie zawsze przy próbie przebiegnięcia. Gdyby sola wczytyała się szybciej to nie byłoby problemu, a że u mnie wczytuje się tyle że zdąże wyjść i wypalić papierosa to przy kilku próbach zniechęca mnie do grania.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisał LD ...śruba i dobra synchronizacja...najpierw zapamiętaj w jaki sposób elektra się otwiera. To fajna pułapka i też nieraz wpadałem w ten kocił.. :smile:, ale potem miałem już patent. Ta anomalia ma swój skrypt, kolejność aktywacji i nie jest trudno to zobaczyć..kolejność poszczególnych pojawień jest inna...po wrzuceniu śruby występują dwa okresy braku aktywności.. 1...jeden bardzo krótki..ten jest zdradziecki bo zaraz po wrzuceniu śruby, kiedy myślisz droga wolna 2... jeden dłuższy..ten jest jako następny po zaniknięciu poprzedniej elektry Jeżeli to wyczujesz ten dłuższy to można przebiec bokiem zanim zdąży się aktywować. Jednak zawsze przebiec...pod obciążeniem nie ma szans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity