Skocz do zawartości

Sposób na usuwanie anomalii


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś to wcześniej opisał, ale zauważyłem w czasie rozmowy z Wilkiem sposób na usuwanie różnych anomalii. Otóż , trzeba wrzucić w anomalię Elektra Rubinową Bateryjkę. Sprawdziłem i działa- Elektra znikła, ale niestety przy okazji tracimy ten cenny artefakt. Zapewne można usuwać w ten sposób inne anomalie, ale trzeba jeszcze sprawdzić za pomocą jakich artefaktów. Image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli wrzucisz Rubinową Bateryjkę to raczej usuniesz trwale Elektrę, ale nie mam pewności- możesz sprawdzić i tu napisać.

Tak wiem że trzeba wrzucić Rubinową Bateryjkę ale żeby ją otrzymać trzeba zrobić transmutację Bateryjki, a ja jej nie mam ponieaż kupiłem kilka teleportów od Sacharowa a do stworzenia ich potrzebował tego artu. Pytam czy trwale ponieważ nie chcę mi się latać za jednym artem i go transmutować, bo jeśli okaże się że to jednorazowe to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry detektor i anomalie omijam w biegu stalkera ćwiczę już 4 rok, ale nie oto chodzi chodzi o to że ta elektra pieczarze jeśli źle do niej podejdę to zabija mnie zawsze przy próbie przebiegnięcia. Gdyby sola wczytyała się szybciej to nie byłoby problemu, a że u mnie wczytuje się tyle że zdąże wyjść i wypalić papierosa to przy kilku próbach zniechęca mnie do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał LD ...śruba i dobra synchronizacja...najpierw zapamiętaj w jaki sposób elektra się otwiera. To fajna pułapka i też nieraz wpadałem w ten kocił.. :smile:, ale potem miałem już patent. Ta anomalia ma swój skrypt, kolejność aktywacji i nie jest trudno to zobaczyć..kolejność poszczególnych pojawień jest inna...po wrzuceniu śruby występują dwa okresy braku aktywności.. 1...jeden bardzo krótki..ten jest zdradziecki bo zaraz po wrzuceniu śruby, kiedy myślisz droga wolna 2... jeden dłuższy..ten jest jako następny po zaniknięciu poprzedniej elektry Jeżeli to wyczujesz ten dłuższy to można przebiec bokiem zanim zdąży się aktywować. Jednak zawsze przebiec...pod obciążeniem nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.