Jump to content

Brak SMS-a od Astronoma


ptero
 Share

Recommended Posts

Witam. Jak głosi poradnik : 29. Idziemy do klonowa, oddajemy arty. Przychodzi SMS od Astronoma Przyprowadziłem Holograma. Serduszko i łebki oddałem (miałem z poprzednich eskapad) i "żyć". Brak SMS-a. Co dalej. Ktoś wie ? Brak przejść do czerwonego lasu, limańska i generatorów. Znalazłem ostatni plecak na wysypisku (ten z białym paltem :lol: ) ???????????????

Link to comment
Share on other sites

W poradniku jest jeszcze zapis... 29. Idziemy do klonowa, oddajemy arty. Przychodzi SMS od Astronoma. 30. Idziemy na Kordon do Astronoma. 31. Jeśli nie otrzymaliśmy przejść i nie braliśmy zadania z p.17 opisu - bierzemy, idziemy do Czerwonego lasu. Przy przejściu spotykamy grupę prowadzoną przez Shadowmana i pomagamy mu wypełnić 2 zadania - odbić most i obronić się przed stadem potworów. Coś tutaj Kieł wisi za dużo.... Przejścia...MW- Limańsk Do Limańska. Powie Kieł, ale najpierw przynieście Zacharowi PDA Francuza i pożeganjcie się z Panterą w Warlabie. Przejście Radar-Las Do Czerwonego lasu. Powie Kieł, ale najpierw trzeba przynieść Zacharowi PDA Francuza i pożegnać się z Panterą w Warlabie. Generatory to później po Starej Wsi,Limańsku i Lesie więc masz czas na to... Zrób sobie wycieczkę na Kordon i poszukaj tam Astronoma, może koleś czeka na ciebie w wiosce..:)

Link to comment
Share on other sites

Z zadaniem wykończyć Sznyrę jest ten problem że Sznyre trzeba zabić osobiście. Jeżeli się wzięło na raz kilka questów na ATP to przy którymś kolejnym następuje tam atak monolitu , jeżeli Sznyre zabiją monolitowcy to po zadaniu. SMS od Astronoma o ile ja pamiętam dostawało się po zadaniu na przyniesienie anteny z trupiarki na Kordonie , zadanie daje Klonow na Radarze ale nie pamiętam w którym momencie gry.

Link to comment
Share on other sites

Dobra idę do Zachara. Ale to już jutro. Kurde niektórzy to muszą pracować. I wcześnie wstawać http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/exclamation.gif Dobranoc.

Dziś:

Ech. Jeszcze wczoraj szukałem rozwiązania. Gdzie jest Zachar??? Kurdę już nie mam pomysłu. Nie mam przejścia do Czerwonego Lasu !!! I stoję w miejscu jak ten kołek bez płotu. Idę kupię sobie kuszę u Barmana i się zastrzelę http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png :angry: A potem się upiję !!! Czy jakoś tak...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie ma innego sposobu , żeby otworzyć to przejście to chyba trzeba wrócić, możesz jeszcze spróbować ożywić Zachara artefaktem Zywe Serce , jeśli znajdziesz jego trupa. Zachar jest śmiertelny, więc mógł zginąć od wrogów lub mutantów, które czasami spawnują sie w Barze.

Link to comment
Share on other sites

Trupa Zachara nigdzie nie widziałem. Nakopałbym mu w żyć. Dobra szukam starych save'ów.

No dobra. Dziękuję wszystkim za pomoc. Macie u mnie zimną http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png i ogórki małosolone.

Muszę się cofnąć aż do wyłączania mózgozwęglacza.

Może będę miał drugą łapę bibliotekarza???

Naciśnij obrazek:

post-302-0-24532400-1309883251_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity