Jump to content

100 punktów


Recommended Posts

Po przekroczeniu 100 punktów reputacji wywala mnie do pulpitu z bugiem .Dzieje się tak bez względu na to czy Mod jest zainstalowany na Windows XP czy też na Winows 7 Ultimate .Podobnie ma się sprawa u kolegi który gra na innym sprzęcie .

Hmm, Nie wiem czy w rozwiazaniu problemu w tej sytulacii wyjasni cos log ale dobrze bylo by abys go podal od linii fatal error

Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązany . Przyczyną było robienie zmiany w folderze fsgame. Po zainstalowaniu wszystkirgo od nowa wszystko gra . Przyzwyczaiłem się robić tam zmiany przy modowaniu Stalkera . Mam problem z powrotem na Jantar, co bym nie robił zawsze leże trupem pod drzwiami Stacji Janów . Jak wędrowaliśmy bez map było okej a po wręczeniu map zawsze ginę ??? Co może być przyczyną .

Link to comment
Share on other sites

Miałem takie coś w innym modzie że po przejściu na inną lokację lądowałem tam martwy , powodem było krwawienie, niby lekki ubytek na zdrowiu ale że gra przesuwa trochę czas to po przejściu po prostu wykrwawiałem się na śmierć. Zew Prypeci tym bardziej szaleje z czasem gry. nawet normalnie potrafi przy zmianie lokacji przesunąć czas o kilka godzin a jeśli jesteś głodny, napromieniowany, ranny to może wystarczyć byś nie przeżył podróży. Może jeszcze bawiłeś się opcjami SGM , lub same ci zaszalały , pamiętam że można tam było sterować upływem czasu, tzn na przykład przyśpieszać , wtedy to samo jak wyżej , czas który normalnie gra zalicza na podróż zwiększa się kilkakrotnie i umierasz na przykład z głodu bo w grze mijają w tym czasie trzy dni. Ale to byś pewnie zauważył , bo zaraz widać że dni coś krótkie się robią :) Prześpij się , wylecz, najedz i spróbuj jeszcze raz przejść na Zaton.

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.