Jump to content

100 punktów


kowalosiu69
 Share

Recommended Posts

Po przekroczeniu 100 punktów reputacji wywala mnie do pulpitu z bugiem .Dzieje się tak bez względu na to czy Mod jest zainstalowany na Windows XP czy też na Winows 7 Ultimate .Podobnie ma się sprawa u kolegi który gra na innym sprzęcie .

Hmm, Nie wiem czy w rozwiazaniu problemu w tej sytulacii wyjasni cos log ale dobrze bylo by abys go podal od linii fatal error

Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązany . Przyczyną było robienie zmiany w folderze fsgame. Po zainstalowaniu wszystkirgo od nowa wszystko gra . Przyzwyczaiłem się robić tam zmiany przy modowaniu Stalkera . Mam problem z powrotem na Jantar, co bym nie robił zawsze leże trupem pod drzwiami Stacji Janów . Jak wędrowaliśmy bez map było okej a po wręczeniu map zawsze ginę ??? Co może być przyczyną .

Link to comment
Share on other sites

Miałem takie coś w innym modzie że po przejściu na inną lokację lądowałem tam martwy , powodem było krwawienie, niby lekki ubytek na zdrowiu ale że gra przesuwa trochę czas to po przejściu po prostu wykrwawiałem się na śmierć. Zew Prypeci tym bardziej szaleje z czasem gry. nawet normalnie potrafi przy zmianie lokacji przesunąć czas o kilka godzin a jeśli jesteś głodny, napromieniowany, ranny to może wystarczyć byś nie przeżył podróży. Może jeszcze bawiłeś się opcjami SGM , lub same ci zaszalały , pamiętam że można tam było sterować upływem czasu, tzn na przykład przyśpieszać , wtedy to samo jak wyżej , czas który normalnie gra zalicza na podróż zwiększa się kilkakrotnie i umierasz na przykład z głodu bo w grze mijają w tym czasie trzy dni. Ale to byś pewnie zauważył , bo zaraz widać że dni coś krótkie się robią :) Prześpij się , wylecz, najedz i spróbuj jeszcze raz przejść na Zaton.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity