Jump to content

LWR v LWC


Recommended Posts

Jak to się ma do moda Lost World 3.?

//edit

na to pytanie już znalazłem odpowiedź..

UWAGA!! Mod Lost World Condemned jest już modem historycznym - autor przestał go rozwijać. Pomimo tego, że znajduje się na bardzo wielu portalach torrentowych - nie ma do niego nowej informacji a poza tym większość wersji na torrentach jest z błędem.

Mam pytanie co oznacza dokładnie ...Następca moda Lost World Condemned.?..Czy jest to kontynuacja, czy zrobiony od podstaw nowy mod zupełnie nie zależny od poprzednika.?


Jeżeli tłumaczenie Soljanki może pomóc w pracy nad tym modem, to dla czego nie spróbować. Nowa fabuła to gwarancja ,że gra się nie znudzi..:P
Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda następująco - niejaki Irbis stworzył i opublikował moda Lost World Condemned. Przez jakiś czas temat tego moda był aktywny na forum AMK. W pewnym momencie w temacie poszły pogłoski o nowym modzie tego samego autora - Lost World Requital i że należy się przesiadać na ten drugi mod. Autor ten sam. Przyczyny zmiany nie zostały nigdzie podane, ale stopniowo temat zamierał aż w końcu w ostatnim poście sam autor poprosił administracje forum o zamknięcie tematu i przeniósł się na nowy temat dotyczący Lost World Requital. Gra rzeczywiście wygląda na hardcore, ale i LWC nic nie brakowało.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia co to jest LW3, ale podejrzewam że ktoś tak nazwał albo LWC albo LWR... Ja właśnie odpaliłem Lost World Requital i jestem pod baaardzo dużym wrażeniem... Duża zmiana scenariusza, nowe lokacje (nawet takie których nie będzie w Soljance, poza tym wszystkie z Soljanki), zmiana postaci GG, nowe personażę, dialogi, atmosfera... miodzio.

Link to comment
Share on other sites

Ściągnąłem tego moda, jako że STALKER Lost World Condemned bardzo przypadł mi do gustu... odpalam i... bardzo pozytywne zaskoczenie. Pobrałem paczkę tekstur której nie omieszkałem od razu wgrać, dodam, że gram na pełnym oświetleniu dynamicznym, wygląd gry niesamowity. Zaczynamy w nowym miejscu, tekstury nieba wzięte z AtmosFear 2.1 do CoPa, prezentują się tutaj niesamowicie. Mod warty polecenia oraz, mam przynajmniej taką nadzieję, spolszczenia :P PS. Nie miałem wylotów do pulpitu, stabilność świetna, fpsy też na wysokim poziomie (w porównaniu np. do Soljanki).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity