Jump to content

Wariag


kmicic0
 Share

Recommended Posts

Może chodzi Ci o Wariaga z podziemi Agropromu...

Powinieneś zrobić zapis przed rozmową z Wariagiem i schować sprzęt w skrzynce w schowku Streloka , lub obok okrągłego zbiornika na dole. Wówczas goły i wesoły idziesz do kolesia i zaczynasz grę.

Nie możesz go zabić ponieważ rozmowa po ukończeniu zabawy popycha fabułę do przodu.

Porozmawiaj z Wariagiem

Idziemy więc do Wariaga. Znajdziemy go w podziemiach Agropromu o czym informuje nas Czekan w hangarze na Wysypisku.Wariag nie będzie z nami gadał dopóki nie przejdziemy jego gry. Zanim przystąpimy do zadania warto sobie trochę pomóc. Schodzimy na dolny poziom i likwidujemy dowolnym sposobem cztery kręcące się tam pijawki.Teraz znajdujemy sobie jakiś schowek lub rozkładamy plecak w ustronnym miejscu i przekładamy tam co mamy cenniejszego. Wariag do gry zabierze nam cały ekwipunek i nie zawsze wszystko odda. Teraz możemy rozpocząć grę. Zadanie polega na czterokrotnym przejściu przez podziemia od kręconych schodów prawie po wyjście na południowy kompleks. Za każdą rundą potykamy się z innymi mutantami,a więc najpierw zombie, snorki, pijawki i na końcu burery. Uzbrojeni jesteśmy tylko w nóż.Przede wszystkim pamiętajmy że te mutanty których nie zabiliśmy przejdą do kolejnej rundy, więc czyścimy metodycznie podziemia nie zostawiając nic na później. Broń palna jest zakazana, tak samo nie wolno opuścić podziemi do skończenia gry. Można sobie pomóc pancerzem,artefaktami czy też apteczkami z naszego schowka jeżeli taki sobie przygotowaliśmy. Zombie i pijawki nie stanowią większego problemu. Gorzej że snorkami, trzeba być cały czas w ruchu i atakować snorka zaraz po skoku. Najgorzej z burerami szczególnie gdy są ze trzy w kupie. Niemniej da się to zrobić. Po szczęśliwym zakończeniu możemy już pogadać z Wariagiem o wojskowych ekspedycjach. Wariag nie wie co wojskowi tam robili ale daje nam namiar na majora Jarofiejewa na posterunku w Kordonie który dowodził ekspedycją.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz jak zejdziesz po kręconych schodach i wejdziesz do pomieszczenia gdzie zawsze atakuje pierwsza pijawka , po ścianą naprzeciw wejścia są ze dwa schowki w rurach lub skrzynkach, takie wykorzystywane przez grę, poza tym stoi tam niedaleko anomalii bodajże galareta taka spora niebieska skrzynka. Jeśli tam schowasz swój ekwipunek, na pewno nic ci nie zniknie.

Link to comment
Share on other sites

Panowie zadałem pytanie czy warg ma jakiś związek z fabułą nikt nie odpowiedział tylko piszecie gdzie mam fanty schować.

Odpowiedź miałeś już w kilku postach...:)..niestety nie czytasz uważnie...

Owszem Wariag jest potrzebny bo....

1...Nie możesz go zabić ponieważ rozmowa po ukończeniu zabawy popycha fabułę do przodu.

2... Po szczęśliwym zakończeniu gry możemy już pogadać z Wariagiem o wojskowych ekspedycjach. Wariag nie wie co wojskowi tam robili ale daje nam namiar na majora Jarofiejewa na posterunku w Kordonie który dowodził ekspedycją.

Jeżeli zabiłeś Wariaga po przejściu gry i rozmowie, to powinieneś o tym wyraźnie napisać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity