Skocz do zawartości

Nowy Lost World Requital


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zgłosiłem się do BetaTestów polonizacji do nowej odsłony Lost World Requital. Zainstalowałem moda na patchu 1.0006 + patch połączony i polonizacja.

Po odpaleniu z pulpitu widzę czarny ekran. po 5 minutach usunąłem proces XREngine wchodzę w loga i widzę:

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CResourceManager::_GetBlender
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\ResourceManager.cpp
[error]Line          : 49
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Shader 'ufp_shaders\ufp_blend' not found in library.

Ale myślę sobie pewno obsłuży tylko 1.0005 jak koledzy pisali. Tak więc przeinstalowałem grę na czysto. Zainstalowałem mod, patch ale spolszczenia już nawet nie instalowałem, chciałem sprawdzić czy tak zadziała i ten sam ERROR w Logu jak wyżej. Czyżby brakowało jakiegoś szaderka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę sobie pewno obsłuży tylko 1.0005 jak koledzy pisali. Tak więc przeinstalowałem grę na czysto. Zainstalowałem mod, patch ale spolszczenia już nawet nie instalowałem, chciałem sprawdzić czy tak zadziała i ten sam ERROR w Logu jak wyżej. Czyżby brakowało jakiegoś szaderka?

Tak to może i wygląda ale sprawdź dokładnie instalację. Ten mod ma te chore własne instalatory. Wypakuj każdą część do osobnego katalogu a potem bierz same gamedaty bez tego całego dodatkowego badziewia. Poskładaj to do kupy w zaznaczonej kolejności. I jeszcze, pokusiłeś się może na ten pakiet dynamicznego oświetlenia ? Odpuść to na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam błąd instalacji..ostatnio to uruchomiłem i chodzi bardzo dobrze. 1..postaw grę w wersji 1.005 (jak mówimy 1.005 to nie jest to 1.006...degraduj patch) 2...uruchom grę i wyjdź 3...zainstaluj moda LWR 1.65 gb 4...Patch 6.7 aktualizowanie +.rar 5... ma chodzić jeżeli nie chodzi pobrać jeszcze raz pliki, lub podać wielkości pobranych plików na dysku do porównania Dokładny opis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że są nowe działające linki to znaczy że archiwum da się wypakować bo ostatnio jak pobierałem to linki zawierały uszkodzone archiwum.

Nie bardzo wiem czemu te pliki mogą mieć błąd podczas pobierani. Można by umieścić pobranego moda na innym dowlandzie ewentualnie podzielone archiwum na party w pobieralni forum na czas miesiąca każdy kto będzie chciał pobierze po tym czasie gamedata zostaje usunięta i mamy moda sprawdzonego.

//malakas

...pisałem o tylko i wyłącznie o linkach z rosyjskich serwerów o inne pytać autora wstawki

...nie ma opcji by wstawiać moda na serwer i nie oczekujcie,że wszystko zrobimy za Was...sami zróbcie wstawkę na inne serwery i zapodajcie linki. Jeżeli nie będzie chętnych...jest do pobrania z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czemu te pliki mogą mieć błąd podczas pobierani. Można by umieścić pobranego moda na innym dowlandzie ewentualnie podzielone archiwum na party w pobieralni forum na czas miesiąca każdy kto będzie chciał pobierze po tym czasie gamedata zostaje usunięta i mamy moda sprawdzonego.

Przecież nie ma żadnych błędów- http://fileshare.in.ua/4023759 , możesz pobrać, podzielić na części i wrzucić na jakiś serwer, to będzie dla innych ułatwienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ten problem występuje tylko u ciebie. O ile pamiętam grałeś już w LWR po rosyjsku. Od tego czasu zmieniałeś coś w podstawce? Ja sugerował bym przeinstalować grę, upatchować do 1.005 i zainstalować jeszcze raz moda. Może z twoim patchem coś nie tak. Może ściągnij go jeszcze raz, myślę o patchu 1.005 do podstawki. Ewentualnie tu masz shadery z mojej gamedaty. Spróbuj podmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kobalu. minęło bardzo sporo czasu jak grałem w tego moda. od tamtej chwili za każdym modem chyba z 10 razy przeinstalowywałem grę i również zrobiłem to wczoraj. wgrałem patcha 1.0005, no nic spróbuję od nowa zainstalować grę wgrać wszystkie patche oraz twoje shadery. //Edit...: Udało mi się wreszcie uruchomić moda! przyczyna problemu była bardzo głupia a rozwiązanie go bardzo proste! i przestrzegam wszystkich którzy będą instalować przez instalator: INSTALATOR TWORZY W FOLDERZE STALKERA 2 GAMEDATY wygląda to mniej więcej tak: D/Games/S.T.A.L.K.E.R - Cień Czarnobyla/Gamedata/Gamedata. Radzę zainstalować mod w jakimś obojętnie gdzie folderze dowalić patche, spolszczenie i tę jedną gamedate wyciąć i wypakować w głównym folderze gry! uff... Można by dodać tę informację do głównego posta w pobieralni, aby każdy widział i żeby nie było później problemów takich jakie ja miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestrzegam wszystkich którzy będą instalować przez instalator: INSTALATOR TWORZY W FOLDERZE STALKERA 2 GAMEDATY wygląda to mniej więcej tak: D/Games/S.T.A.L.K.E.R - Cień Czarnobyla/Gamedata/Gamedata.

To nie jest wina instalatora...sam mod tworzy jedną gamedata.

Drugą gamedata miałeś w osobnym patch 3.1 i należało wrzucić jej zawartość do moda. Nie zrobiłeś tego i wrzuciłeś cały... mod nie startował ponieważ były dwa...gamedata.

Ponieważ nowy kumulowany patch ma tylko jeden plik ..gamedata...problem eliminuje się sam. Wrzucamy do gry jego zawartość (nie wrzucamy całego), potwierdzamy zmiany i po sprawie..:)

Nie ma również pliku..profile, ani nowego pliku fsgame.ltx więc należy standardowo zmienić ustawienia w oryginalnym fsgame.ltx... gamedata z false na true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namieszałeś...to co napisałeś dało mi do myślenia, ponieważ też miałem problem podczas pierwszej instalacji. Dziś usunąłem moda i postanowiłem po kolei sprawdzić co jest grane. Tak, czy siak był do usunięcia bo miałem stare patche. Coś tutaj jest nie tak... Jest miejsce podczas instalacji (dokładnie moment wrzucania nowego patcha), gdzie ..gamedata kopiuje się na nowo zamiast zażądać podmiany plików. Dlatego bezpieczniej jest wrzucić samą jej zawartość i zażądać zmiany niż cały folder (paradox). Jeżeli wrzucić całą gamedata z patcha wówczas pojawi się drugi folder i po zabawie..:)...mod nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo pobiera się moda nie mam narazie dostępu do stałego łącza a internet mobilny z iplusa?

To już zależne jest od tego jaką masz przepustowość łącza

1024kb/s (1MB tyle masz na umowie) : 8 = 128kb/s ;) np. 800MB przy 4Mb/s to koło ....

Wszystko można obliczyć na kalkulatorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.