Jump to content

Mod Świadomość


LordDino
 Share

Recommended Posts

Witam znalazłem w internecie mod który wygląda interesująco po polsku wychodzi, że nazywa się Świadomość. A z informacji które przeczytałem to zmienia fabułę znacznie ale nie wiem w jaki sposób. Rosyjskiego zupełnie nie znam. Strona moda www.osoznanie-mod.ru

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Mod testowany na Cieniu 1.005 i 1.006. Wersja 7. Po zainstalowaniu moda trzeba go uaktualnić do najnowszej wersji, można to zrobić za pomocą automatycznej aktualizacji. Głównym celem moda jest nadanie grze klimatu zony znanego z książek serii Stalker. Zmiany nowe możliwości naprawy i ulepszania uzbrojenia i pancerzy, nowe animacje uzbrojenia, nowe pistolety,noże, karabiny i strzelby, nowe hełmy niezależne od pancerzy, zmieniono zachowanie NPC teraz wykonują polecenia gracza, nowe artefakty, możliwość zawieszenia na pasie części ciał mutantów, możliwość gry na instrumentach, nowe zadania, możliwość dołączenia do niektórych frakcji, zasiedlony Jantar, nowe emisje i mutanty(chimera,buer,połamaniec,koty,zombi), walka wręcz, można używać pojazdy w tym BTR, nowe wykrywacze artefaktów, animacje mutantów teraz ranne są grozniejsze, dynamiczny hud, odtwarzacz mp3 możemy wgrać własną muzyke, możliwość wynajęcia w barze pokoju, poprawione działanie pda, zmieniony system pogodowy. Wykorzystano wiele modyfikacji innych osób. Mod także opracowany do CS i COP, w necie jest patch nr 4 z oficjalnej strony można pobrać ale przenosi nas na jakieś dziwne strony. Najlepiej wpisać w google i pobrać z playgroud.rus, jest to wersja z patchem nr 3 tylko klikać w odnośnik rosja. Jak ktoś znajdzie patcha nr 4 to niech go wrzuci na normalny serwer.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Grałem w tego moda daaawno temu. Przeszukałem moje zbiory i znalazłem "Osoznanie", jakąś wcześniejszą wersję. W najnowszą wersję nie grałem. Każda wersja jest w pełni grywana i ten mod nie powinien być w tym dziale. Poszukałem i znalazłem wersję 7.3 - z 11. 2010r. Zaskoczyła mnie ilość pobrań - 20904. Dla przykładu LWR - 4028 pobrań. Opinie są bardzo pozytywne.

Link - http://www.playground.ru/files/19031/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity