Skocz do zawartości

Tysiąc sejwów solanki bez kitu


MiedzianeJaja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Kolejny zmarnowany temat....@bolo potrzebujesz tych zapisów, czy tylko pytasz.

Witaj, słuchaj, już jestem po wybiciu wojska na Agropromie i wizycie w podziemiach i rozprawie z bandytami w Dolinie Mroku i mam wrażenie, że coś mam nie tak z grą , mianowicie: mam dwa znaczniki,< żółte> na agropromie znaleźć wyjście z podziemi, na wysypisku < więzień> dodam, że go odbiłem w Dolinie Mroku.Ponadto jak wszedłem na Wysypisko to nie uratowałem chyba Arika i druga sprawa po wybiciu bandytów zaliczyło mi zadanie uratuj powinnośćiowca coś w tym stylu lecz nie mogę wejść do zbrojowni bandziorów a w podstawce mogłem, a i Dzika też ubiłem, nie mogę też wejść do X ileś tam w Dolinie Mroku. Okropnie się namęczyłem z wybiciem wojskowych na Agropromie i teraz niewiem czy mam zrobić reinstalke gry czy zawaliłem coś innego. Na bar też nie chcą mnie przepuśćić mimo uratowania 2 powinnościowców, wydaje mi się, że powinni, nie pamiętam dokładnie jak było w podstawce. Tak, że przydał by mi się seyw z tego etapu gry,dzięki za zainteresowanie się moim problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosę te posty do problemów...Teraz tak... Więzień na Wysypisku to Max Luber, który przeszedł z DM...znacznik nie szkodzi. Koleś będzie miał dla Ciebie zadania. Dzik zabity...błąd powtórzyć od wejścia do DM ...należy odbić Lubera, a potem pobiec do rannego bandziora i dać apteczkę, tak kończy się wrogość bandytów w DM, a Dzik jest potrzebny do Klucza lab. X-18 i kilku kwestów. Wejście do Baru...potrzebna walizka z dokumentami z Agropromu. Znacznik na Agropromie....jeżeli wyszedłeś z podziemia inaczej niż po drabince..ostatnie zadanie Odszukaj wyjście z podziemi...powinieneś mieć niezaliczone. Jeżeli wyszedłeś prawidłowo, a znacznik jest..nic nie szkodzi. Można to ominąć podchodząc do drabinki dostaniesz sygnał. że zadanie się zaliczyło i można wracać np. dowolnym wyjściem. Wówczas masz dwa do wyboru. // Na tym etapie gry obcy zapis niema sensu bo to początek moda. Jest tak niewiele, że można powtórzyć od Agropromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.