Jump to content

Błąd na Okolicach Jupitera.


kecaw
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam problem w owej lokacji. Następuje to wtedy kiedy wykonuję zadanie dla Kardana z przyprowadzeniem Dodge'a. Nigdy nie zdążyłem się oddalić od Janowa więc dzieje się to mniej więcej parę sekund po zaliczeniu zadania. Co to może być? Ktoś miał już z tym styczność?

Log:

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...dow of chernobyl\gamedata\scripts\amkii_equip.script:336: bad argument #1 to 'find' (string expected, got nil)

Instalacja wykonana jak opisaliście czyli mod instalowany z exe no i potem patch i spolszczenie. Wcześniej czyli jakieś pół roku temu grając w to nie spotkałem tego błędu no a teraz wyszedł cyrk. Jak wiecie jak to zaradźcie. Powtarzałem już od autosave gdy się na lokacji pojawiłem. Zawsze jest ten sam bubel :/

Link to comment
Share on other sites

Jest tylko jeden wpis o takim błędzie, na forum AMK http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=10697&st=240 Niestety rozwiązania tam nie znalazłem. A jest to dział prowadzony przez autora moda. Coś tam w logu pisze jakby o ekwipunku. Może jest problem z nagrodą od Kardana. Nie pamiętam już co on dawał za to zadanie. Jeśli to jakiś przedmiot to może spróbuj mu go od razu sprzedać.Ewentualnie może jest problem z sms-em którego powinieneś dostać od naukowców po zadaniu z Dodgem. Jak pamiętam dostaje się go zaraz po wyjściu ze stacji. Może coś nie tak z naukowcami. Może któryś nie żyje albo co, i gra się krzaczy.

Link to comment
Share on other sites

Dostałem kombinezon stalkera i chyba wódkę ale pewien nie jestem i zaraz to sprawdzę. Zadanie z Dodge jest upierdliwe bo przy tej fizyce jazdy te tory to istna katorga jak się dziad na dach przewróci. Owe przedmioty od razu sprzedawałem... Spróbuję ich nie sprzedawać wcale i może ruszy. Info od naukowców zawsze dostaję ale nie mogę zdążyć tam dobiec.Poryty coś ten błąd a znając AMK tam zawsze co.ś się krzaczyło bo niepotrzebnie próbowano naciągać te skrypty jak najwięcej się da :/ Nic... Popróbuję ale jak nie będzie efektu do odrzucę moda bo nie skończę go z taką tendencją...

Link to comment
Share on other sites

Może dlatego że ja zawsze konsekwentnie próbuję moda przejść w 100% :/ Zobaczymy zaraz co to z tego będzie. Odpowiedź muszę znaleźć bo modziwo bardzo ciekawe.

EDIT: Problem rozwiązany! Jeśli ktoś ma podobny problem to niech nie sprzedaje otrzymanych od Kardana gratów. Nie miałem wylotu po tej próbie a więc wszystko gra :)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity