Skocz do zawartości

Błąd na Okolicach Jupitera.


kecaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem w owej lokacji. Następuje to wtedy kiedy wykonuję zadanie dla Kardana z przyprowadzeniem Dodge'a. Nigdy nie zdążyłem się oddalić od Janowa więc dzieje się to mniej więcej parę sekund po zaliczeniu zadania. Co to może być? Ktoś miał już z tym styczność?

Log:

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...dow of chernobyl\gamedata\scripts\amkii_equip.script:336: bad argument #1 to 'find' (string expected, got nil)

Instalacja wykonana jak opisaliście czyli mod instalowany z exe no i potem patch i spolszczenie. Wcześniej czyli jakieś pół roku temu grając w to nie spotkałem tego błędu no a teraz wyszedł cyrk. Jak wiecie jak to zaradźcie. Powtarzałem już od autosave gdy się na lokacji pojawiłem. Zawsze jest ten sam bubel :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden wpis o takim błędzie, na forum AMK http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=10697&st=240 Niestety rozwiązania tam nie znalazłem. A jest to dział prowadzony przez autora moda. Coś tam w logu pisze jakby o ekwipunku. Może jest problem z nagrodą od Kardana. Nie pamiętam już co on dawał za to zadanie. Jeśli to jakiś przedmiot to może spróbuj mu go od razu sprzedać.Ewentualnie może jest problem z sms-em którego powinieneś dostać od naukowców po zadaniu z Dodgem. Jak pamiętam dostaje się go zaraz po wyjściu ze stacji. Może coś nie tak z naukowcami. Może któryś nie żyje albo co, i gra się krzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kombinezon stalkera i chyba wódkę ale pewien nie jestem i zaraz to sprawdzę. Zadanie z Dodge jest upierdliwe bo przy tej fizyce jazdy te tory to istna katorga jak się dziad na dach przewróci. Owe przedmioty od razu sprzedawałem... Spróbuję ich nie sprzedawać wcale i może ruszy. Info od naukowców zawsze dostaję ale nie mogę zdążyć tam dobiec.Poryty coś ten błąd a znając AMK tam zawsze co.ś się krzaczyło bo niepotrzebnie próbowano naciągać te skrypty jak najwięcej się da :/ Nic... Popróbuję ale jak nie będzie efektu do odrzucę moda bo nie skończę go z taką tendencją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że ja zawsze konsekwentnie próbuję moda przejść w 100% :/ Zobaczymy zaraz co to z tego będzie. Odpowiedź muszę znaleźć bo modziwo bardzo ciekawe.

EDIT: Problem rozwiązany! Jeśli ktoś ma podobny problem to niech nie sprzedaje otrzymanych od Kardana gratów. Nie miałem wylotu po tej próbie a więc wszystko gra :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.