Skocz do zawartości

Problem z ikonami inwentarza


Banita

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za pliki w dopie folder jest po rusku i tam są 2 pliki XLS też po rusku (zrównoważenie artów)

to wygląda tak dop zawiera gamedata i drugi folder z 2-ma plikami xls o nazwie (ребаланс артов) Powiem odrazu że tego fodla się nie tykałem nic z nim nie robiłem tylko zabierałem z dopa gamedate,,,,czyli dopełnienie

__________________

Zrobiłem ponownie rei... patche wgrałem osobno... oto co się zmieniło, ale dalej w ekwipunku są śmieci:/

http://imageshack.us...or11011112.jpg/

http://imageshack.us...or11011112.jpg/

Nie mam co już wymyśleć....

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli u ciebie Korn jest dobrze to instalacja jest poprawna..kolega ma problem z wyświetlaniem elementów inwentarza...gdzieś już widziałem takie problemy, jak znajdę dam znać....sterowniki karty i systemu są najnowsze.? Z folderu dopełnienia dobrze wziąłeś tylko ..gamedata Zegar to nie problem można przesunąć...ale niepotrzebnie instalujecie połączony patch....należy instalować osobno...po to jest instrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest robiony co 3 4 miechy... Sterowniki są aktualizowane do karty graficznej...Za każdym razem.. Więc z tym nie mam problemu... Inne gry mi chodzą normalnie pod jakością kart. graficznej więc raczej to n ie od kart graficznej ani od sterowników..... Wczoraj przeglądałem chyba w stalker.pl koleś napisał właśnie że ma ten sam problem co ja (zamiast ikonek ma śmieci porozżucanych ikonek w ekwipunku) czytałem dalej ale to był jeden jedyny jego post i nie znalazłem tam odp na ten problem..Problem był oczywiście z innego moda.... Ale przynajmniej teraz wiem że nie tylko ja mam ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam na stalker.pl koleś napisał coś o nowych fixach co poprawiło mu błąd w ekwipunku.... gram na 1024*768

tu znalazłem na tym forum ten sam problem...http://www.stalkerte...opic/277-ikony/

//

Po zmianach rozdzielczości też jest ten syf....

Dowiedziałem się trochę że problem prawdopodobnie leży w pliku... ui_icon_equipment.dds... coś tam, że jest za duża rozdzielczość itemków ( 2048x2048) i można je zmienić jakimś fixem ...

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pliku ui_icon_equipment.dds tekstury są z rozdzielczościa na 2048x2048 hmm nie każda karta obsługuję natomiast tą rozdzielczość... Znalazłem gdzieś że za pomocą jakiegoś tam pliku można pomniejszyć rozmiar do 1024na 768... tekstury...

Jest jeszcze jedne wyjście wchodzimy do gamedata -tekstury - ui- szukamy podanego wyżej pliku i kasujemy go lub wyklejamy z folderu gry... Ja go wykleiłem bo może się jeszcze przydać puki co można grać na starcie... To zawsze coś przynajmniej w ekwipunki widać normalna apteczkę niż pancerz podzielony na 4 części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to są te pliki zmienione żeby dodawać te z gry, teraz jest ok ale jak znajdziesz coś czego nie ma w grze, to będzie pusto i nie będziesz wiedział że w plecaku jest np. karabin, bo niby skąd ? skoro ikony brak. W tym pliku są rozłożone ikony przedmiotów z gry, do tego jest inny plik lub pliki które maja wpisane położenie tego przedmiotu w tym pliku np. y-213 ; z 445

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę teraz wypakowywać gry, wiec pokaże ci to na przykładzie addonu.

Goła gra>Dołączona grafika Gra + Mod >Dołączona grafika

Tak wygląda ten plik z ikonami, Więc jak znajdziesz granatnik, to nie będzie jego ikony w plecaku, przez co nie będziesz wiedziała ze on tam jest. To samo u handlarzy czy nawet przedmiot lezący na ziemi.

Problem z ,,słabymi kartami,, jest znany nie od dziś, i jak dotąd nikt nie znalazł na to rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mojego sprzętu to mam procka 3.0... 1,5gb ramu i 512radka .....

Nie odpowiadasz na pytania i przez to jest dużo domysłów...

co do sprzętu...jaka dokładnie jest ta grafika...sam VRAM to nie wszystko...Podstawowa RAM 1,5 GB i procek jednordzeniowy pozwoli grać tylko na oświetleniu statycznym.

poprawka...gdzieś na rosyjskim forum widziałem poprawkę, ale trzeba czasu by to znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki puki co problem został naprawiony poprawka na słabe kompy który zmniejsza roz w ekwipunkach w pliku... podstawowa to była 2048... moja karta tego nie obsługuje... ale po staraniach KORN06 puki co idzie doskonale dziękuje:) http://imageshack.us/photo/my-images/545/ssadministrator11011118.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz przesunąć zegar na miejsce to trzeba edytować pliki... Katalog: gamedata config ui Plik: ui_custom_msgs.xml dalej szukaj parametru.... <hud_show_time x="160" y="675" width="98" height="19" complex_mode="1" stretch="1"> <text x="20" y="1" font="letterica16" r="238" g="155" b="23" a="255"/> za położenie zegara odpowiada...<hud_show_time x="160" y="675" ..X..przesuwa w poziomie ..Y..przesuwa w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.