Skocz do zawartości

Agresywny Dan / Krugłow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jakoś mnie w zonie nie lubią :-) W innym poście pisałem już o Krugłowie, który wali do mnie na dzień dobry z vipera a teraz mam to samo z Danem na Bagnach. Zrobiłem dla Swibłowa questy, ostatni ze zdobyciem od bandytów RKMu i pojawia się wtedy w budynku tej fermy Dan. Jest zaznaczony kropką na minimapie na zielono. Podchodzę a gość wyciąga giwerę i szatkuje mnie na amen. Wczytałem grę od początku sejva przed tym zdarzeniem, to samo, strzela bez powodu. To polazłem na Kordon porobić inne misje. Teraz wróciłem na Bagna. Dan czeka w tym samym miejscu a z nim jeszcze 4 myśliwych. Wszyscy zaznaczeni na minimapce na żółto. Nie strzelają. Ale jak podchodzę do Dana to w celowniku jest już zaznaczony na czerwono czyli jako wróg. Za pierwszym razem nawet do niego nie zdąrzyłem dojść, zmiótł mnie ze swojej Grozy. Za drugim razem to samo ale nim wyjął giwerę dobiegłem i ma opcje dialogowe, pierwsza bodajże "Dan, coś ty taki smutny ?" Potem już dyskusji nie było bo wyjął giwerę i zdmuchnął mnie. Trzeci raz to samo... Jakieś sposoby na udobruchanie Dana ? Pozdrawiam i dzięki Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Staram się przechodzić kolejne questy licząc, że któryś z nich odblokuje blokady. Dan nadal agresywny więc nie mam możliwości rozwijać ścieżki przez rozmowę z Archarą. Kostia też nie chce gadać a schowka jaki mam znaleźć obok opuszczonej fabryki na kordonie znaleźć nie mogę w lesie albo jest już pusty - jeśli to ten plecak wokół którego biegają dziki. Czy w skrypcie jest możliwość ustawienia by NPC takie jak Dan ustawić na pozytywne zapatrywania bez względu na rozgrywkę czy jest to możliwe tylko względem całych ugrupowań ? Tak jak wcześniej pisałem sami myśliwi są nastawieni neutralnie - na żółto. Tylko Dan jest od razu czerwony i strzela na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostia też nie chce gadać a schowka jaki mam znaleźć obok opuszczonej fabryki na kordonie znaleźć nie mogę w lesie albo jest już pusty

Schowków Kostii na Kordonie jest kilka...musisz sprawdzić wszystkie miejsca ich występowania. Jeżeli znajdziesz pełny to znaczy,że to był ten właściwy. Kostia daje małe podpowiedzi, ale zawsze możesz korzystać z poradnika.

Dziwna sprawa z tym Danem, ale niestety jest niezbędny w fabule moda. Może ktoś kumaty pomoże..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielkie dzięki. Zadziałało. Schowek Kostii znaleziony, zaczął gadać i dzieje się zgodnie z fabułą. To samo u Dana. Dopiero dziś udało mi się wejść na bagna i przetestować czy działa. Miodzio. Nareszcie Dan spokojny, gada i daje questy. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie minęło a prośba kolejna już. Pisałem już o tym w innym temacie - agresywny Krugłow. Krugłow jak jakiś czas temu zgłupiał i strzela do mnie bez powodu, tak z przerwami strzela bez powodu nadal. Mianowicie czasami wchodzę do bunkra i jest zaznaczony na żółto. Gadam, jest ok. Czasami jest od razu na czerwono i od razu nawala do mnie. A czasami jest zaznaczony na żółto, stoi spokojnie, idę pogadać do Sacharowa i nagle wchodzi Krugłow zza winkla ale już wściekły i wali do mnie z vipera... Co za licho ? Czy nie dało by się Yurek zrobić coś z tym fantem analogicznie jak z Danem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.