Jump to content

Pierwsza gra ...z modem, czy bez modów


Recommended Posts

Masz oczywiście słusznosć , ale ja uważam że te nasze wszystkie narzekania w sprawie zbyt szybkiego wydania Stalkera, okrojenia wersji z map, mutantów i innych rzeczy,niedopracowania gry , teraz nie mają poparcia...według mnie niech zagra w polepszony wyrób...ale to moja opinia.

Link to comment
Share on other sites

Ja uwazam jak wyżej, to ze my nie mieliśmy możliwości zagrać w miarę udoskonalony wyrób to nie znaczy że inni nie mogą. Są rózne opinie, ale kto z nas teraz zagra w czystego Stalkera dla przyjemności, prosze podnieść rękę. Noo..jest Naznaczony , ale z lenistwa :D , a i tak sobie spiwór zaaplikował. Więc jezeli my bysmy tego nie zrobili to nie ma co odradzac i przekonywać że lepiej jest grac w niedokończony wytwór. I naprawde nie chodzi mi o molochy , lub mody całkowicie zmieniające fabułę. Pozatym wiele modów to jakby patche, udoskonalenia...a patch jest jak najbardziej zalecany. W oryginalnych patchach przecież nie tylko poprawia sie kwestei techniczne i optymalizacyjne...czasem dodaje sie całkiem duzo nowinek.

Link to comment
Share on other sites

Tak czy siak już sam oryginał/podstawka,

ze względu na brak modyfikacji, w pewnym sensie jest modem.

I czy zaczniesz od Priboi Story czy innej to i tak wrócisz do pierwowzoru po to by się nim cieszyć.

Jednym zdaniem.

Zaczynaj od czego chcesz to i tak działa jak wirus,

niema powrotu ze Strefy.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o pierwsza część wypowiedzi to Cię entuzjazm poniósł :D ...nie rozumiem przesłania. A co do drugiej cząści to sie oczywiście nie zgodzę, dowodem jest Naznaczony , który wraca do podstawki ,ale z lenistwa :D Albo Kpuc który doszedł AŻ do magazynów ;) , pewnie z nudów.

Link to comment
Share on other sites

A jakie to ma znaczenie czy ktoś zacznie Cien' Czarnobyla od moda czy od podstawki? ^_^ Ten Dziadek, z tematu "wywiad z Dziadkiem...", mówił że od podstawki pierwsze co go ruszyło to "ukryte ścieżki dwa". Że każdy mod opiera się na dodawaniu zombi czy szerszego wyboru broni, idea jest wciąż ta sama.SoC. :) Nie przysłuchiwałem się dalej ale mówiąc o CSkay i CoP nie było po nim widać szału, bo to ciągle Stalker i jego kolejne pod takim czy innym tytułem modyfikacje... Kocham tę grę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Należy najpierw przejść niczym nie ,,skażonego" stalkera poznać historię Naznaczonego (oczywiście jeśli chodzi o mody fabularne) a dopiero potem wsadzić łapska w mody a jeśli chodzi o mody mniejsze np- weapons mod to można je wkładać. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.