Skocz do zawartości

Pierwsza gra ...z modem, czy bez modów


Rekomendowane odpowiedzi

Masz oczywiście słusznosć , ale ja uważam że te nasze wszystkie narzekania w sprawie zbyt szybkiego wydania Stalkera, okrojenia wersji z map, mutantów i innych rzeczy,niedopracowania gry , teraz nie mają poparcia...według mnie niech zagra w polepszony wyrób...ale to moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam jak wyżej, to ze my nie mieliśmy możliwości zagrać w miarę udoskonalony wyrób to nie znaczy że inni nie mogą. Są rózne opinie, ale kto z nas teraz zagra w czystego Stalkera dla przyjemności, prosze podnieść rękę. Noo..jest Naznaczony , ale z lenistwa :D , a i tak sobie spiwór zaaplikował. Więc jezeli my bysmy tego nie zrobili to nie ma co odradzac i przekonywać że lepiej jest grac w niedokończony wytwór. I naprawde nie chodzi mi o molochy , lub mody całkowicie zmieniające fabułę. Pozatym wiele modów to jakby patche, udoskonalenia...a patch jest jak najbardziej zalecany. W oryginalnych patchach przecież nie tylko poprawia sie kwestei techniczne i optymalizacyjne...czasem dodaje sie całkiem duzo nowinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak już sam oryginał/podstawka,

ze względu na brak modyfikacji, w pewnym sensie jest modem.

I czy zaczniesz od Priboi Story czy innej to i tak wrócisz do pierwowzoru po to by się nim cieszyć.

Jednym zdaniem.

Zaczynaj od czego chcesz to i tak działa jak wirus,

niema powrotu ze Strefy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pierwsza część wypowiedzi to Cię entuzjazm poniósł :D ...nie rozumiem przesłania. A co do drugiej cząści to sie oczywiście nie zgodzę, dowodem jest Naznaczony , który wraca do podstawki ,ale z lenistwa :D Albo Kpuc który doszedł AŻ do magazynów ;) , pewnie z nudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie czy ktoś zacznie Cien' Czarnobyla od moda czy od podstawki? ^_^ Ten Dziadek, z tematu "wywiad z Dziadkiem...", mówił że od podstawki pierwsze co go ruszyło to "ukryte ścieżki dwa". Że każdy mod opiera się na dodawaniu zombi czy szerszego wyboru broni, idea jest wciąż ta sama.SoC. :) Nie przysłuchiwałem się dalej ale mówiąc o CSkay i CoP nie było po nim widać szału, bo to ciągle Stalker i jego kolejne pod takim czy innym tytułem modyfikacje... Kocham tę grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • Gość zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.