Skocz do zawartości

Wywala do Windy jak przechodze z Baru do Dziczy


RamzeS

Rekomendowane odpowiedzi

Oto log: http://pastebin.com/hZgLkG5N

Przy przechodzeniu z Baru do Dziczy mam zawsze bugtrapy... a id? tam w celu wykonania kilkunastu misji od Zachara i od Barmana (likwidacja najemników i bandytów,do jantaru). Próbowa?em przechodzi? do Dziczy podczas emisji, chwilk? po i zawsze ko?czy si? to wypadem do windy... Z nudów poszed?em na magazyny wykona? kilka misji i co zauwa?y?em tam? ?e jak zgin? i gdy próbuje wczyta? save sprzed kilku chwil to te? mnie wywala do windowsa. W??czam jeszcze raz i wczyta? mog? ten save ale jak zgin? to sytuacja si? powtarza. Po powrocie z magazynów na Bar te? nie mog?em przej?? na Dzicz. Problem tkwi w tym ?e w menu>wczytaj gr? tworzy si? user_autosave(Dzicz) ?e niby ju? by?em a tu pyk.... b??d zawsze podczas Synchornizacji

Od czego to zale?y ...?By?em dalej w grze i kilkakrotnie wczytywa?em starsze sejwy bo kilka b??dów pope?nia?em a to zapomnia?em o czym?...Folder z sejvami przepe?niony?(wa?y 600MB jakie? 500sejvów) Pami?ci RAM (4GB) raczej nie brakuj? jak i miejsca na dysku...Komp te? nie najstarszy, a system to Vista 64bit. U?ywam Spawnera, g?ównie ammo,cze?? mutantów i tyle)

Mo?e jest jakie? inne przej?cie??(Jak do??czymy si? do Wolno?ci to wtedy jest z MW na Dzicz ale wole by? neutralny w stosunku do frakcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?eli podczas przej?cia gra zapisuje mimo to auto save to po ponownym uruchomieniu gry powinna si? za?adowac na nowej lokacji ...u mnie jest to samo na innych przej?ciach , ale potem wchodz? normalnie . A ile razy robi?em reset z klawiatury by wywo?a? managera zada? to nie powiem bo straci?em rachub? ...ta gra wymaga cierpliwo?ci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak b?dziesz mia? ju? do?? tych wylotów to przeinstaluj Stalkera i wgraj moda od nowa, to co opisujesz wygl?da na brak pami?ci ale masz wi?cej ni? ja (3Gb). U mnie reinstal pomóg?. Je?eli jednak modyfikowa?e? jakie? pliki to przed usuni?ciem gry zrób ich kopie bo mog? Ci nie dzia?a? savy a tak znowu je wrzucisz na zainstalowanego moda. Ja mia?em identyczne k?opoty, nie mog?em nawet przej?? bez wylotki z Kordonu na Wysypisko i nazad... Reinstal u mnie rozwi?za? spraw?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?eli podczas przej?cia gra zapisuje mimo to auto save to po ponownym uruchomieniu gry powinna si? za?adowac na nowej lokacji ...u mnie jest to samo na innych przej?ciach ' date=' ale potem wchodz? normalnie . A ile razy robi?em reset z klawiatury by wywo?a? managera zada? to nie powiem bo straci?em rachub? ...ta gra wymaga cierpliwo?ci .[/quote']

Nie wchodzi niestety...;/ Spróbuje jeszcze wczyta? jaki? starszy save z Dziczy a potem auto_save...

/edit. Nie dzia?a niestety i jeszcze teraz zauwa?y?em ze ten user_autosave ma screen wej?cia do 100radów tak jakby co? z tym by?o zrypane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.