Skocz do zawartości

Poszukiwanie Bibliotekarza i inne


Rumcajs93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wykonuje właśnie zadanie Swibłowa na Embriony mutantów i dłonie bibliotekarza. Embiony już zebrane ale mam problem z drugą częścią kwestu - mianowicie nie mogę znaleźć bibliotekarza na części, Jak narazie spotkałem dwa takie osobniki (Pierwszy raz w x10, zaraz po wyłączeniu instalacji. Drugiego spotkałem na pierwszym rajdzie po Bagnach) i mam tylko jedną dłoń. Ktoś wie gdzie znaleźć drugą dłoń??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność Dłoni Bibliotekarza została poprawiona w ten sposób, że otrzymujemy obie poszukiwane "łapki" w nagrodę za kwest Sacharowa na kombinezon Ducha z X-16.

Jeżeli Rumcjas93 ten kwest zrobił przed wgraniem ostatniej poprawki, to niestety zostaje mu liczyć na to, że przy kolejnej wizycie na Bagnach los ześle mu Bibliotekarza z dłonią, poczekać do Martwego Miasta, lub zespawnować sobie jedną "łapkę". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka problemów, a nowego tematu zakładał nie będę bo po co śmiecić. 1. W Barze jest pan o ksywce Łysy - u mnie w niewiadomy sposób przeszedł w krainę wiecznych łowów - jest on potrzebny w fabule po wykonaniu zadania w pieczarze 2. Z Baru zniknął pan Informator [KABEL], nie znalazłem ciała narazie - co mu się stało bo nie mam komu PDA sprzedawać 3. Od Kabla kupiłem przejście - teleport dokładniej - na Elektrownie. Na mapie pokazał mi On się w okolicach rozbitego helikoptera na magazynach, ale nic tam nie znalazłem, ktoś podpowie?? 4. Zabugowane mam przejście z MW na Radar - z tego co wyczytałem to coś się źle zrespawnowywuje, wszystkie inne przejścia działają. Wczytanie poprzedniego save'a nie pomogło, przejście nie było używane od długiego czasu - da to się naprawić bez wczytywania save'ów sprzed 2 tygodni 5. Najważniejszy punkt :) Jestem na CEA-2 i poluje na grupę astronoma, i mam poważny problem z przejściem przez jedną bramę - tą która jest na początku zaznaczonej ścieżki na mapie przez Kła. Jakaś dobra Dusza pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Łysol daje póżniej info o artefakcie potrzebnym do iinego questu, ale nic czego nie można by zespawnować przy odrobinie dobrych chęci 2.3. Pesio. Cofaj grę i nie kupuj tego lipnego przejścia, to taka pułapka na zbyt wygodnych, Kabel cię kiwa i znika z baru a żadnego przejścia nie ma.Poza tym jeśli nie oddasz Kablowi PDA Tyrana nie zakończysz gry. 4.Przejście Radar -MW nie jest zabugowane tylko trzeba je sobie kupić, pierwszy raz wracasz przez Jantar i potem u Kabla pojawia się opcja dialogowa z kupnem. 5.Nie wiem o co chodzi, możliwe, że za daleko podciągnąłeś fabułę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to znowu Ja.

Jestem podczas wykonywania kwestów błyskawicy, aktualnie ukończyłem ten punkt:

14. Korn otwiera sejf, dowiadujemy się o zaginionym dokumencie. Rozmawiamy z Kłem, minujemy schody, znowu rozmawiamy z Kłem, odpieramy atak. Otrzymujemy link na profil Archary na AMK.

O co chodzi z tym linkiem na profil Archary, bo nic się nie stało podobnego, jedynie co to gra zaczęła się zawieszać. Jest to jakiś fatal error ale do pulpitu nie wyrzuca.


FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsamk_mod.script:2790: attempt to index local 'respawner' (a function value)

Bug po wejściu na Czerwony Las - przy moście nie wiadomo skąd zespawnowali się najemnicy. Zaraz po zabiciu ostatniego najemnika zawieszka o powyższej treści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten nie działający link do profilu Arhary, to usunąłem go w ostatnim patchu do Solianki do pobrania z linku w temacie: http://www.stalkerteam.pl/topic/3313-solianka-pl-fix-zadanie-na-foto-kontrolera-fix-do-polskiego-akcentu-200111/page__view__findpost__p__30906 Co do tego błędu "respawner" to zastosuj moje porady zawarte w poście z linka poniżej i będziesz miał raz na zawsze z tym błędem spokój:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.