Jump to content

Poszukiwanie Bibliotekarza i inne


Rumcajs93
 Share

Recommended Posts

Witam. Wykonuje właśnie zadanie Swibłowa na Embriony mutantów i dłonie bibliotekarza. Embiony już zebrane ale mam problem z drugą częścią kwestu - mianowicie nie mogę znaleźć bibliotekarza na części, Jak narazie spotkałem dwa takie osobniki (Pierwszy raz w x10, zaraz po wyłączeniu instalacji. Drugiego spotkałem na pierwszym rajdzie po Bagnach) i mam tylko jedną dłoń. Ktoś wie gdzie znaleźć drugą dłoń??

Link to comment
Share on other sites

Dostępność Dłoni Bibliotekarza została poprawiona w ten sposób, że otrzymujemy obie poszukiwane "łapki" w nagrodę za kwest Sacharowa na kombinezon Ducha z X-16.

Jeżeli Rumcjas93 ten kwest zrobił przed wgraniem ostatniej poprawki, to niestety zostaje mu liczyć na to, że przy kolejnej wizycie na Bagnach los ześle mu Bibliotekarza z dłonią, poczekać do Martwego Miasta, lub zespawnować sobie jedną "łapkę". ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze kilka problemów, a nowego tematu zakładał nie będę bo po co śmiecić. 1. W Barze jest pan o ksywce Łysy - u mnie w niewiadomy sposób przeszedł w krainę wiecznych łowów - jest on potrzebny w fabule po wykonaniu zadania w pieczarze 2. Z Baru zniknął pan Informator [KABEL], nie znalazłem ciała narazie - co mu się stało bo nie mam komu PDA sprzedawać 3. Od Kabla kupiłem przejście - teleport dokładniej - na Elektrownie. Na mapie pokazał mi On się w okolicach rozbitego helikoptera na magazynach, ale nic tam nie znalazłem, ktoś podpowie?? 4. Zabugowane mam przejście z MW na Radar - z tego co wyczytałem to coś się źle zrespawnowywuje, wszystkie inne przejścia działają. Wczytanie poprzedniego save'a nie pomogło, przejście nie było używane od długiego czasu - da to się naprawić bez wczytywania save'ów sprzed 2 tygodni 5. Najważniejszy punkt :) Jestem na CEA-2 i poluje na grupę astronoma, i mam poważny problem z przejściem przez jedną bramę - tą która jest na początku zaznaczonej ścieżki na mapie przez Kła. Jakaś dobra Dusza pomoże??

Link to comment
Share on other sites

1. Łysol daje póżniej info o artefakcie potrzebnym do iinego questu, ale nic czego nie można by zespawnować przy odrobinie dobrych chęci 2.3. Pesio. Cofaj grę i nie kupuj tego lipnego przejścia, to taka pułapka na zbyt wygodnych, Kabel cię kiwa i znika z baru a żadnego przejścia nie ma.Poza tym jeśli nie oddasz Kablowi PDA Tyrana nie zakończysz gry. 4.Przejście Radar -MW nie jest zabugowane tylko trzeba je sobie kupić, pierwszy raz wracasz przez Jantar i potem u Kabla pojawia się opcja dialogowa z kupnem. 5.Nie wiem o co chodzi, możliwe, że za daleko podciągnąłeś fabułę

Link to comment
Share on other sites

No i to znowu Ja.

Jestem podczas wykonywania kwestów błyskawicy, aktualnie ukończyłem ten punkt:

14. Korn otwiera sejf, dowiadujemy się o zaginionym dokumencie. Rozmawiamy z Kłem, minujemy schody, znowu rozmawiamy z Kłem, odpieramy atak. Otrzymujemy link na profil Archary na AMK.

O co chodzi z tym linkiem na profil Archary, bo nic się nie stało podobnego, jedynie co to gra zaczęła się zawieszać. Jest to jakiś fatal error ale do pulpitu nie wyrzuca.


FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsamk_mod.script:2790: attempt to index local 'respawner' (a function value)

Bug po wejściu na Czerwony Las - przy moście nie wiadomo skąd zespawnowali się najemnicy. Zaraz po zabiciu ostatniego najemnika zawieszka o powyższej treści

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ten nie działający link do profilu Arhary, to usunąłem go w ostatnim patchu do Solianki do pobrania z linku w temacie: http://www.stalkerteam.pl/topic/3313-solianka-pl-fix-zadanie-na-foto-kontrolera-fix-do-polskiego-akcentu-200111/page__view__findpost__p__30906 Co do tego błędu "respawner" to zastosuj moje porady zawarte w poście z linka poniżej i będziesz miał raz na zawsze z tym błędem spokój:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity