Skocz do zawartości

Problem w Limańsku i M. Mieście


BeeS

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj loga z jakim cię wyrzuca. Zaraz jak cię wyrzuci na pulpit otwórz notatnik i użyj komendy wklej. powinien ci się zapisać log błędu. Jeśli nie, to na dysku C w dokumentach Publicznych znajdź katalog STALKER SHOC, w nim katalog logs i plik tekstowy xray_twoje imię. Otwórz go w notatniku i na dole wszystko poniżej FATAL ERROR to log twojego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsamk_mod.script:2790: attempt to index local 'respawner' (a function value)
Coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
[error]Expression    : vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function	  : CPatrolPathManager::select_point
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp
[error]Line		  : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [lim_mono_one_limon1_walk] in inaccessible for object [labirint_monolit_respawn_32240]

Teraz przy drzwiach mam taki bład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś monolitowiec nie umie się zespawnować w przypisanym mu miejscu, tylko nie wiem co to z Limańskiem wspólnego. Ja bym zaczął jeszcze raz od wejścia na lokację, a najlepiej z zapisu przed Limańskiem. Gdyby sytuacja się powtarzała można pechowego monolitowca spróbować usunąć z gry. Instrukcja do tego jest tu http://www.stalkerteam.pl/topic/562-tutorial-usuwamy-przedmiot-powodujacy-problemyopracowal-trurl3/ Nazwa tego monolitowca jest podana w logu. To labirint_monolit_respawn_32240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wszystko działa ale teraz mam takie pytanko nie zwiazane z tematem otóż mam problem z tą misja w martwym mieście na ograbienie obozu bandytów.Kiedy już wszystko pozbieram z tamtąd to dostaje wiadomość ze moge wrócić do tego gostka coś na T :sad: ale jak do niego przychodze to mam tylko opcje "narazie" albo coś w tym stylu napotkał ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw w poradniku był z tym błąd było napisane że quest nie wymaga ich odprowadzenia

W poradniku jest szczegółowy opis zadania...

5. Znajdujemy stalkerów, rozmawiamy z Likwidatorem, idziemy wyczyścić obóz. Po czyszczeniu łupimy obóz i zbieramy towar według spisu Tiumieńskiego (jest w PDA w opisie zadania). Jeśli nam się uda, to zbierzemy wszystko i otrzymamy zadanie odprowadzenia stalkerów z powrotem. A jeśli nie, to myślimy, gdzie zdobyć brakujące rzeczy z zamówienia...

! Rada:Jeśli już wyszło całkiem kiepsko, to nic nie przeszkadza, żeby wczytać zapis z Limańska i wejść na MM już z częścią potrzebnego towaru (z wyjątkiem broni, oczywiście).

6. Prowadzimy stalkerów do Tiumieńskiego, po drodze czyszcząc zespawnowane na tę okazje potwory. Zdajemy Tiumieńskiemu towar i stalkerów, którzy przeżyli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.