Skocz do zawartości

Gry FPS


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że jestem fanatykiem strzelanek, mam do Was pytanie...Sięgnijcie pamięcią wstecz i zaproponujcie najlepszą strzelankę widzianą z pierwszej lub trzeciej osoby w jaką graliście i warto jest zagrać ? Nie musi to być jeden tytuł ..dwa ,trzy według Was najlepsze. Nie mówimy o Stalkerach oczywiście...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowe to : Combat Arms WarRock American Army A zwykłe to: Arma 2 Arma 2 Operation Arrowhead Operation Flashpoint: Dragon Rising Call Of Duty: Modern Warfare 2 F.E.A.R 2: Project Origin Painkiller: Battle of The Hell Hitman ( wszystkie ale najlepsza część to Blood Money ) Polecam także S.T.A.L.K.E.R.-a nie wiem czy grałeś ale fajna gierka można sobie pohasać po jakiś lokacjach no i ogólnie git majonez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

F.E.A.R pamiętam sporo czasu, te spowolnianie i krew wylewająca się wiadrami no i te wizje a na koniec występ Almy, kolejna część z numerem 2 też niczego sobje akcja w pociągu z klonami i końcówka z Almą dużo wczytywania bo ginąłem. H-L to klasyka i kombinowanie jak przejść dalej a potem te zaskakujące zakończenia, H-L2 wraz z epizodami, jeszcze nie skończyłem ale jest to kolejna gra która stanowi sztukę gatunku gier FPS. Oczywiście S.T.A.L.K.E.R i mody gra świetna i dla mnie nr 1 bezapelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc gry które polecam to: Trochę tego będzie :P Operation Flashpoint: Resistance Armed Assault 2 i jeszcze dodatek Operation Arrowhead Batllefield 1942 + Dodatki i mod Forgotten Hope Battlefield 2 + Dodatki i mod Project Reality Medal of Honor Alied Assault + Dodatki Mimo że nie jst to rasowa strzelanka to jednak... cała Seria Hitman (Codename 47 i Blood Money najlepsze) Tak samo jak wyżej... Splinter Cell tylko do Chaos Theory America's Army (tylko nie 3) Red Orchestra: Ostfront 41-45 Return to Castle Wolfenstein Na odstresowanie dobre były: Painkiller Postal 2 Seria Serious Sam Więcej nie pamiętam a było jeszcze trochę tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja plecam gre Vietcong.Mimo że jest już stara to ma fajny klimat,wróg po trafieniu dostaje chwilowego szoku i zwsija się z bólu,są też bardzo ciekawe mapy takie jak podziemny labirynt tuneli po którym trzeba łazić ponad pół godziny aby się z niego wydostać,po przeszukaniu ciał zabitych można znależć jakieś notatki lub dokumenty.Gra ma również swoje wady a największą z nich jest słaba grafika ale mi się bardzo przyjemnie grało. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far cray ale jedynka z pięknymi, rajskimi krajobrazami, pod niego zmieniałem grafike i dokładłem pamięć do komputera. Teraz nie mam czasu grać, bardzo rzadko pogrywam ale jestem przyzwyczajony do starszych gier, jak stalker który mnie uzależnił. Zbieram mody do niego ale jak wyjdzie stalker2 to też planuje zakupić. To jest jedyna gra która mnie wciągneła na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam takie.

- internetowe:

F.E.A.R Combat

AVA

Counter Strike

Operacion 7

Normalne:

F.E.A.R (wszystkie części)

Conflikt Denied Ops

Splinter Cell Conviction

Delta Force 2 (moja pierwsza strzelanka w życiu miałem wtedy 8 lat)http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gothic 2 To dno lepiej 3 lub 4 :(

Skończ Waćpan, wstydu oszczędź. Ani Gothic 3 ani Arcania nie dorastają do pięt Gothic'owi 2, a tym bardziej 1. Oczywiście z opinią jak z dupą, każdy ma swoją, ale nazywanie takich gier dnem? Toż to albo brak wiedzy albo efekt wychowywania się w świetle cukierkowo-błyskotliwych gierek. Zapewne Fallout 2 czy Baldur's Gate to też dla Ciebie dno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.