Jump to content

Gry FPS


malakas

Recommended Posts

Jako,że jestem fanatykiem strzelanek, mam do Was pytanie...Sięgnijcie pamięcią wstecz i zaproponujcie najlepszą strzelankę widzianą z pierwszej lub trzeciej osoby w jaką graliście i warto jest zagrać ? Nie musi to być jeden tytuł ..dwa ,trzy według Was najlepsze. Nie mówimy o Stalkerach oczywiście...:)

Link to comment
Share on other sites

Internetowe to : Combat Arms WarRock American Army A zwykłe to: Arma 2 Arma 2 Operation Arrowhead Operation Flashpoint: Dragon Rising Call Of Duty: Modern Warfare 2 F.E.A.R 2: Project Origin Painkiller: Battle of The Hell Hitman ( wszystkie ale najlepsza część to Blood Money ) Polecam także S.T.A.L.K.E.R.-a nie wiem czy grałeś ale fajna gierka można sobie pohasać po jakiś lokacjach no i ogólnie git majonez.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

F.E.A.R pamiętam sporo czasu, te spowolnianie i krew wylewająca się wiadrami no i te wizje a na koniec występ Almy, kolejna część z numerem 2 też niczego sobje akcja w pociągu z klonami i końcówka z Almą dużo wczytywania bo ginąłem. H-L to klasyka i kombinowanie jak przejść dalej a potem te zaskakujące zakończenia, H-L2 wraz z epizodami, jeszcze nie skończyłem ale jest to kolejna gra która stanowi sztukę gatunku gier FPS. Oczywiście S.T.A.L.K.E.R i mody gra świetna i dla mnie nr 1 bezapelacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

No więc gry które polecam to: Trochę tego będzie :P Operation Flashpoint: Resistance Armed Assault 2 i jeszcze dodatek Operation Arrowhead Batllefield 1942 + Dodatki i mod Forgotten Hope Battlefield 2 + Dodatki i mod Project Reality Medal of Honor Alied Assault + Dodatki Mimo że nie jst to rasowa strzelanka to jednak... cała Seria Hitman (Codename 47 i Blood Money najlepsze) Tak samo jak wyżej... Splinter Cell tylko do Chaos Theory America's Army (tylko nie 3) Red Orchestra: Ostfront 41-45 Return to Castle Wolfenstein Na odstresowanie dobre były: Painkiller Postal 2 Seria Serious Sam Więcej nie pamiętam a było jeszcze trochę tego :)

Link to comment
Share on other sites

Ja plecam gre Vietcong.Mimo że jest już stara to ma fajny klimat,wróg po trafieniu dostaje chwilowego szoku i zwsija się z bólu,są też bardzo ciekawe mapy takie jak podziemny labirynt tuneli po którym trzeba łazić ponad pół godziny aby się z niego wydostać,po przeszukaniu ciał zabitych można znależć jakieś notatki lub dokumenty.Gra ma również swoje wady a największą z nich jest słaba grafika ale mi się bardzo przyjemnie grało. :P

Link to comment
Share on other sites

Far cray ale jedynka z pięknymi, rajskimi krajobrazami, pod niego zmieniałem grafike i dokładłem pamięć do komputera. Teraz nie mam czasu grać, bardzo rzadko pogrywam ale jestem przyzwyczajony do starszych gier, jak stalker który mnie uzależnił. Zbieram mody do niego ale jak wyjdzie stalker2 to też planuje zakupić. To jest jedyna gra która mnie wciągneła na długie lata.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gothic 2 To dno lepiej 3 lub 4 :(

Skończ Waćpan, wstydu oszczędź. Ani Gothic 3 ani Arcania nie dorastają do pięt Gothic'owi 2, a tym bardziej 1. Oczywiście z opinią jak z dupą, każdy ma swoją, ale nazywanie takich gier dnem? Toż to albo brak wiedzy albo efekt wychowywania się w świetle cukierkowo-błyskotliwych gierek. Zapewne Fallout 2 czy Baldur's Gate to też dla Ciebie dno?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.