Skocz do zawartości

Wymiana RAM - dyskusja


portals

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy teraz się wywyższasz nad mną że masz więcej kasy?

Nic podobnego, nawet bym na to nie wpadł Portalsie..to odpowiedź na Twoje pytanie... Skoro cena jest ostatnim kryterium to czemu masz nie najlepszego dostępnego SSD...i miała tylko pokazać koncepcję z jaką składam komputer. Tutaj mogę powtórzyć ..rzadko cena jest dla mnie ostatecznym kryterium zakupu..kryterium to wydajność..innowacja i możliwości OC.

Ważne jest to co jest teraz, nie kiedyś. Było dużo dobrych marek które teraz już nie są tak dobre jak kiedyś,

Nie mieszaj tutaj RTV...

Nie, nie jest tylko ważne co jest teraz bo to zbyt płytkie i zbyt proste..dlaczego..dlatego że nie można porównać marki która ma zaplecze i całe lata doświadczeń za sobą z marką, która takiego bagażu doświadczeń nie ma...Dlatego właśnie markowe kości zawsze będą lepsze i będą miały wzięcie..a gwarancja to ostatni problem. A mówiąc o historii miałem na myśli właśnie to zaplecze..Istnieje coś takiego jak zaufanie klientów i to również zawsze zadziała na korzyść znanych światowych marek z przyczyn podanych wyżej.

//

Portals jeżeli piszemy dyskusja to piszemy ogólnie nie bierzemy tego do siebie.. :smile:..i trzymajmy się tematu RAM. Więc tutaj pytanie...

Jaki RAM polecacie i dlaczego.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest tylko ważne co jest teraz bo to zbyt płytkie i zbyt proste..dlaczego..dlatego że nie można porównać marki która ma zaplecze i całe lata doświadczeń za sobą z marką, która takiego bagażu doświadczeń nie ma...Dlatego właśnie markowe kości zawsze będą lepsze i będą miały wzięcie..a gwarancja to ostatni problem. A mówiąc o historii miałem na myśli właśnie to zaplecze..Istnieje coś takiego jak zaufanie klientów i to również zawsze zadziała na korzyść znanych światowych marek z przyczyn podanych wyżej.

Podaj konkret czym rożni się "markowy RAM" od nie markowego o tych samych parametrach dla użytkownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba konkretów..dla większości użytkowników fakt, że produkt jest niemarkowy wystarczy by go nie kupić...nie bez powodu 80% systemów korzysta z pamięci Corsair i Kingston, które są uznawane za markowe. To się nazywa mentalność kupujących i właśnie dlatego jest tak ciężko małym firmom dostać się na rynek nawet z dobrym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym jeszcze trzecią grupę...ludzie którzy kupują markowe i opłacalne, ale tych jest najmniej... :smile:

To będę ja, od lat kupowałem Kingstony dlatego że były dość dobre w porównaniu z resztą i przyzwoite cenowo.

Jest jeszcze 4 grupa. Ludzie kupujący najtańsze podzespoły, do komputerów służbowych/firmowych.

Z tym zapleczem to średnio na jeża. Firmy się odsprzedają a nie zawsze zmieniają nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.