Jump to content

Złamał penisa podczas seksualnych igraszek!


Recommended Posts

25-letni mężczyzna ze złamanym penisem trafił do Kliniki Urologii szpitala im. WAM w Łodzi. Przerażonego młodego człowieka przywiozła karetka pogotowia ratunkowego.

Miał wyjątkowego pecha podczas seksualnych igraszek. Wymagał natychmiastowego zabiegu operacyjnego, który powinien uratować jego męskość. Taki przypadek zdarza się raz na pięć lat.

– Podczas aktu seksualnego, gdy penis był we wzwodzie, doszło do jego złamania, czyli nastąpiło pęknięcie powięzi otaczającej ciało jamiste, które wypełnione krwią usztywnia narząd – mówi prof. Marek Sosnowski, kierownik Kliniki Urologii szpitala im. WAM. – Pacjent miał duży krwiak i obrzęk.

Badanie tomograficzne prącia pozwoliło dokładnie zlokalizować miejsce i wielkość urazu, który na szczęście nie był aż tak bardzo rozległy. Zabieg w znieczuleniu ogólnym polegał na zszyciu powięzi. Trwał pół godziny. Pacjent czuje się dobrze, ale jest bardzo zestresowany tym, co mu się przytrafiło.

Lekarze są dobrej myśli. Mają nadzieję, że młody mężczyzna nie straci sprawności seksualnej. Gojenie rany, jeżeli nie ma komplikacji, trwa średnio trzy tygodnie. Medycy nie chcą się wypowiadać na temat bezpośredniej przyczyny urazu, gdyż sprawa jest nader delikatna. Prawdopodobnie do takich przypadków dochodzi, gdy stosuje się wyszukane pozycje seksualne.

Dołączona grafika

fot. Jarosław Ziarek

Źródło: http://expressilustrowany.pl

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

No to już naprawdę, ekstremalne przypadki. W ogóle ja sobie nie wyobrażam co trzeba wyrabiać żeby sobie złamać członka : D

Kolego szanowny, wystarczy, że Ci kobieta w bardzo staromodnej, mało wyuzdanej i mało ekstremalnej pozycji na jeźdźca wyskoczy za wysoko (tak że się na chwile rozłączycie) i opadnie z powrotem na sztywnego Rysia np. pośladkiem i już nieszczęście gotowe. Naprawdę, czasami niewiele potrzeba, żeby sobie coś (niekoniecznie z seksem związanego) uszkodzić :yes:. To jest po prostu kwestia wielkiego pecha, a dziennikarzyny muszą napisać, że najczęściej dochodzi do tego w czasie uskuteczniania ekstremalnych pozycji, bo to się wtedy lepiej czyta, prawda...? :wink:

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.