Skocz do zawartości

Jak przejść Wysypisko


aktywny27

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem że tam coś takiego jest

Ale zanim po to ammo pójdziesz, to przeleć się szybko do Doliny Mroku i pomóż jednemu powinnościowcowi odbić kumpla z rąk bandytów - dostaniesz w nagrodę coś, co Ci na Wysypisku pomoże bardziej od tej amunicji Dołączona grafika

///

uwalniam tego ziomka z powinności z więzienia w dolinie mroku

Tu jest mowa o dwóch różnych rzeczach. Ty piszesz o uwolnieniu członka Powinności więzionego w piwnicy głównej bazy Bandytów (to misja na zdobycie drugiej połówki klucza do X-18). Tu jest mowa o takim małym knifie prawie z samego początku gry - zanim pomożemy Biesowi rozprawić się z bandytami na parkingu na Wysypisku, pędzimy najpierw do Doliny Mroku. Tam, zaraz przy wejściu spotkamy Powinnościowca, który poprosi o pomoc w uwolnieniu swojego kolegi, który będzie eskortowany przez bandytów z głównej bazy do fabryki - zabijamy 2 bandytów, a wdzięczny Powinnościowiec daje nam w nagrodę celownik optyczny PSO-1. Przy trupie jednego z bandytów znajdujemy AK-74 - zakładamy celownik - i już mamy pierwszą snajperkę w grze :wink: Potem idziemy do fabryki (nie do głównej bazy!) i likwidujemy 5-6 znajdujących się tam bandytów. W fabryce, na zewnątrz, naprzeciwko głównej bramy, jest malutkie, ogrodzone podwórko z rosnącym tam drzewem. Koło drzewa są dwie duże rury - w jednej z nich znajdujemy nowiutki kombinezon stalkera - i już mamy swój pierwszy, porządny kombinezon z noktowizorem :wink: Potem wchodzimy do fabryki - przed schodami prowadzącymi na pierwsze piętro, po prawej stronie jest betonowe urządzenie z rurami i czerwonym kołem - wskakujemy na nie - na górze jest niepozorna niebieska skrzyneczka, zawierająca 300 sztuk naboi 9x39mm SP6 - przyda się jak znalazł do Vintara, którego znajdziemy na Magazynach Wojskowych :wink: Do naszego Ak-74 też by się przydało więcej amunicji, ale to załatwiamy dużo wcześniej - jest na dachu jednego z budynku magazynów przy posterunku wojskowych na Kordonie - na dach wskakujemy z wraku mleczarki. A na koniec, przed opuszczeniem okolic fabryki, po jej lewej stronie znajduje się dziwne ustrojstwo/konstrukcja - w jej stalowym leju jest gitara i korale mamy! Tak wyposażeni ruszamy z powrotem na Wysypisko pomóc Biesowi - żaden Bandyta nam nie podskoczy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Potem wchodzimy do fabryki - przed schodami prowadzącymi na pierwsze piętro, po prawej stronie jest betonowe urządzenie z rurami i czerwonym kołem - wskakujemy na nie - na górze jest niepozorna niebieska skrzyneczka, zawierająca 300 sztuk naboi 9x39mm SP6 - przyda się jak znalazł do Vintara, którego znajdziemy na Magazynach Wojskowych :wink: Do naszego Ak-74 też by się przydało więcej amunicji, ale to załatwiamy dużo wcześniej - jest na dachu jednego z budynku magazynów przy posterunku wojskowych na Kordonie - na dach wskakujemy z wraku mleczarki. A na koniec, przed opuszczeniem okolic fabryki, po jej lewej stronie znajduje się dziwne ustrojstwo/konstrukcja - w jej stalowym leju jest gitara i korale mamy! Tak wyposażeni ruszamy z powrotem na Wysypisko pomóc Biesowi - żaden Bandyta nam nie podskoczy :thumbsup:

Tą skrzyneczką z amunicją do Vintara mnie zastrzeliłeś :geek: . :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim pomożemy Biesowi rozprawić się z bandytami na parkingu na Wysypisku, pędzimy najpierw do Doliny Mroku.

Bardzo oryginalne podejście do tematu bo można się dobrze dozbroić. Wiem że to temat samej podstawki, ale ja mam pytanie...

Czy takie podejście do tematu Wysypiska było testowane przez któregoś z graczy w modach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze są bo są wycinane lub w mniejszej ilości, ale chodzi mi o możliwość pomieszania kolejności fabuły bo np. Soljanka jest na to wrażliwa. Sam sprzęt to co innego bo w samej podstawce jest 1200 szt. amunicji do MP 5 (9x19) obok Biesa na wieży w dwóch skrzynkach...wystarczy strzelić z pistoletu i deszcz spada na głowę. Mamy jeszcze dobry pistolet na dachu przejścia Kordon - Wysypisko Mamy 500 szt amunicji w krzakach obok wioski kotów. Pancerz Najemników w wiosce kotów na dachu. // @kobal trochę mnie uprzedził.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na przykład w modach Zaurusa nie będą. Wszystko zależy od tego jak modder wyczyscił lokację przed nałożeniem swojej fabuły.

Jeżeli dobrze pamiętam, to w "Apokalipsie" w Kordonie wszystkie przedmioty poukrywane luźno (tak je nazywam dla oróznienia od tych, które są w schowkach z fioletowym znaczkiem) znajdują się dokładnie na swoich miejscach. W dalszych poziomach nie sprawdzałem. Jedno wiem na pewno - jeżeli w modzie są mapy wspólne dla SoC i CS, a na lokacje do moda są wzięte te z Czystego Nieba, to niestety, z luźnych schowków nici, bo w Czystym Niebie ich po prostu nie ma.

Mamy 500 szt amunicji w krzakach obok wioski kotów.

A o tym nie wiedziałem :woot: Dlatego ta seria gier jest taka piękna - myślisz, że wszystko już wiesz, a tu zawsze pokazuje się coś nowego :smile:

No nic, szperanie mnie zawsze ekscytowało, więc walę w podstawkę i jak naznajduję wystarczająco dużo, założę temat (postaram się równolegle sprawdzać z Zaurusem, bo tam też warto mieć ciut więcej na starcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.