Skocz do zawartości

Nowe tekstury do solianki i TŚ2 [SoC]


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrzuciłem. Mówię tylko, że rozpoznałem niektóre tekstury na filmiku. Jak sobie oglądniesz skriny z wykorzystanego Apokalips III (do CoP-a) to zobaczysz tam tekstury z AtmosFear 3 i Absoluty do CoP-a. Niestey goście wykorzystali moje Absoluty (z Apokalipsa) ale się nawet o tym nie zająknęli. Pewnie dlatego, że nawet w opisie Apokalipsa nic o tym nie ma :)

Trawa nie jest cała moja ale poznaje niektóre rośliny. Podkolorowali je trochę na zielono (jak dla mnie za bardzo) i dodali jakieś kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli podebrali trochę twojej pracy? Autorzy moda do CoP Apokalipsa i autorzy tych 3 dodatków do SoC: + Spring_flora_STALKER RUSTIK + ГРАФИЧЕСКИЙ МОД "АПОКАЛИПСИС-III" от Optivankiev(Иван) + (kontrast)_textures_STALKER-SHOC_by_CHORIK No to może napisz do nich, albo do adminów tych stron, na których są te dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa nie jest cała moja ale poznaje niektóre rośliny. Podkolorowali je trochę na zielono (jak dla mnie za bardzo) i dodali jakieś kwiatki.

I to jest piękne, że autor zawsze pozna swoje dzieło, nawet zdziebko podkolorowane. Ja bym adminom dał znać, bo to jest ewidentnie zrobione z premedytacją, a moim zdaniem istnieją pewne zasady, których nie wolno łamać i już. To tak niewiele przecież - napisać: dziekujemy następującym osobom....i tylko tyle, a może dla nich aż tyle :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał pisać do wszystkich adminów wszystkich stron gdzie zamieszczają mody, w których użyto moich tekstur to bym pół życia stracił :) Nawet nie bardzo wiadomo kogo winić. Może ci od Apokalipsa wyciągnęli te tekstury z jakiegoś innego moda, który też nie miał opisu. Faktem jest, że tekstury roślin są unikalne bo zrobiłem je od zera w 3DS Max a nie przerobiłem waniliowych. Tak więc rozpoznaje kształt gałęzi i liści na pierwszy rzut oka :) No i od czasu jak je wypuściłem jakiś rok temu ludzie pakują je do każdego nowego moda, który poprawia grafikę. Nawet jak nie jestem wymieniony jako autor to i tak czuję satysfakcję, że ktoś ich używa. A AtmosFear do SoC będzie jak mówiłem po LA.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Nowe tekstury do solianki i TŚ2 [SoC]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.