Jump to content

Nowe tekstury do solianki i TŚ2 [SoC]


korn06

Recommended Posts

Nie wrzuciłem. Mówię tylko, że rozpoznałem niektóre tekstury na filmiku. Jak sobie oglądniesz skriny z wykorzystanego Apokalips III (do CoP-a) to zobaczysz tam tekstury z AtmosFear 3 i Absoluty do CoP-a. Niestey goście wykorzystali moje Absoluty (z Apokalipsa) ale się nawet o tym nie zająknęli. Pewnie dlatego, że nawet w opisie Apokalipsa nic o tym nie ma :)

Trawa nie jest cała moja ale poznaje niektóre rośliny. Podkolorowali je trochę na zielono (jak dla mnie za bardzo) i dodali jakieś kwiatki.

Link to comment
Share on other sites

To czyli podebrali trochę twojej pracy? Autorzy moda do CoP Apokalipsa i autorzy tych 3 dodatków do SoC: + Spring_flora_STALKER RUSTIK + ГРАФИЧЕСКИЙ МОД "АПОКАЛИПСИС-III" от Optivankiev(Иван) + (kontrast)_textures_STALKER-SHOC_by_CHORIK No to może napisz do nich, albo do adminów tych stron, na których są te dodatki.

Link to comment
Share on other sites

Trawa nie jest cała moja ale poznaje niektóre rośliny. Podkolorowali je trochę na zielono (jak dla mnie za bardzo) i dodali jakieś kwiatki.

I to jest piękne, że autor zawsze pozna swoje dzieło, nawet zdziebko podkolorowane. Ja bym adminom dał znać, bo to jest ewidentnie zrobione z premedytacją, a moim zdaniem istnieją pewne zasady, których nie wolno łamać i już. To tak niewiele przecież - napisać: dziekujemy następującym osobom....i tylko tyle, a może dla nich aż tyle :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jakbym miał pisać do wszystkich adminów wszystkich stron gdzie zamieszczają mody, w których użyto moich tekstur to bym pół życia stracił :) Nawet nie bardzo wiadomo kogo winić. Może ci od Apokalipsa wyciągnęli te tekstury z jakiegoś innego moda, który też nie miał opisu. Faktem jest, że tekstury roślin są unikalne bo zrobiłem je od zera w 3DS Max a nie przerobiłem waniliowych. Tak więc rozpoznaje kształt gałęzi i liści na pierwszy rzut oka :) No i od czasu jak je wypuściłem jakiś rok temu ludzie pakują je do każdego nowego moda, który poprawia grafikę. Nawet jak nie jestem wymieniony jako autor to i tak czuję satysfakcję, że ktoś ich używa. A AtmosFear do SoC będzie jak mówiłem po LA.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to Nowe tekstury do solianki i TŚ2 [SoC]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.