Skocz do zawartości

Odbić więźnia Monolitowi


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie od Kota, na Agropromie, jak tylko zbli?? si? do miejsca z Monolitowcami i wi??niami zaczyna si? strzelanina pomi?dzy Monolitem i ?o?nierzami a wi??niowie gin? i zadanie - nie wykonane... Napisz? jeszcze, ?e wcze?niej nie odda?em teczki dla majora spod mostu w Kordonie cho? j? zdoby?em. Nie odda?em mu jej... bo sam go rozwali?em. Wiem, ?e b??d ale tak jako? wysz?o... ?o?nierze z oddzia?u który pilnowa? tych dokumentów ci?gle po wzi?ciu teczki wa??saj? si? w tej dolince nawaleni a ja nie mia?em serca ich wcze?niej odstrzeli? i teraz jest pat. Co tu dalej zrobi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu próbach wreszcie si? uda?o. Poszed?am w dolink? w nocy ubrany w SKAT15. Jeszcze dobrze nie doszed?em na odleg?o?? strza?u jak zacz??a si? palba w dolince. Teraz w zale?no?ci od szcz??cia: - albo Pat i Pataszon szybko gin? - ginie jeden ale zadanie jest nie zaliczone - prze?ywaj? pierwsze strza?y Je?eli prze?ywaj?, trzeba wpa?? w ?rodek walki ?eby ?ci?gn?? na siebie ogie? ?o?nierzy i Monolitu i eliminowa? wrogów. Ja cz?sto zapisywa?em w dolince savy i jako? si? uda?o. Droga do centralnego kompleksu z Patem i Pataszonem to koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to tu wyst?puj? te postaci Pat i Pataszon... Podczas t?umaczenia nie mam faktycznie poj?cia, gdzie dane postaci b?d? wyst?powa?. Te imiona nada?em z rozp?du, poniewa? w oryginale to by?y imiona równie? pewnej pary bohaterów - Czuk i Gek. Zastanawiam si? teraz, czy nie lepiej by?o zostawi? jak w oryginale. Co o tym s?dzisz? Zawsze mog? jeszcze przywróci? to oryginalne brzmienie imion, polonizacja jest ci?gle na poziomie RC, a do tego jest dopa... A co do samej akcji - czyta?em wiele o trudno?ciach z jej wykonaniem. Tam musisz podkra?? si? niepostrze?enie, bo na pierwszy twój widok rozpoczyna si? akcja. I problem polega na tym, ?e je?li jeste? na tyle blisko, ?eby po akcji obszuka? trupy i mie? spory ?up, ci co maja prze?y? s? w niebezpiecze?stwie. A jak zaczniesz zdejmowa? przeciwników z dala, to po akcji nie zd??ysz dobiec, kiedy ci co prze?yli ob?upia trupy z wszelkiego dobra... W tym s? szybcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.