Skocz do zawartości

Problem z reklamą.


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni coś dzieje dziwnego na kompie. To jakby reklama, bo pojawiły się wybiórcze słowa, podkreślone białą kreską i po wskazaniu na nie myszką, pojawia się reklama iPada 3. Nie wiem jak tego się pozbyć. Może odinstalować Mozillę i na nowo, nie wiem. Dwa dni temu grzebałem w necie, by ustawić sobie mapkę miejscowości, by mieć tak jak niektórzy mają. Bez powodzenia operacja, naklikałem sporo i może dupłem coś tam, co nie powinienem. Wyskakuje mi też komunikat przy włączeniu przeglądarki, że próbowano połączyć stronę nieszyfrowaną, ze szyfrowaną. Prawdopodobieństwo odczytana danych, przez osoby trzecie jest duże. Ratujcie mnie, bo tracę nerwy. Proszę o info, co mogę zrobić, by pozbyć się upierdliwej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanowałem kompa (były jakieś dziadostwa), usunąłem ciasteczka, ale dalej mam tą reklamę ukrytą pod słowami podkreślonymi białą linią. Co za koklusz się przyczepił mi do kompa. Zauważyłem, że jak niekiedy przełączam karty, to to jakby na króciutki moment mignie okno, co wcześniej tego nie było. Sądzę, że muszę odinstalować Firefox, to może coś to da. Nikt nie miał podobnej sytuacji? Proszę jeszcze o jakieś rady, bo jak deinstalacja nie pomoże, to kicha, system obalić będę musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś podobnie, przy instalacji wtyczki zainstalował się jakiś toolbar i pozmieniał mi ustawienia w google i nie dało się zmienić. Nie był to trojan, ale cholernie mi utrudniał korzystanie z Firefoxa, więc odninstalowałem razem z usunięciem zakładek i ustawień. Jak chcesz mogę podać kilka ciekawych dodatków do FF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To wywalę tego FF i zainstaluję na nowo. A te wtyczki możesz mi namierzyć. Instalowałem wtyczkę Google Earth Plugin i to ona może mi tyle napsuła krwi. Mam np gdzieś słowo google i ono widnieje na biało i jest podkreślone białą linią. Wiele innych słów, jak tylko są białe z linią, to tam jest ta cholerna reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze klikasz print screen ''ptr scr'' i edytujesz jakaś tapetę w paincie a następnie zapisujesz pod inna nazwą, a samego screena wrzucasz na http://www.imagebam.com/ - opis jak użyć stronę masz http://www.stalkerteam.pl/topic/3957-swietny-hosting-graficzny-httpwwwimagebamcom/page__hl__imagebam__fromsearch__1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Ci sie udało to zwalczyć. Tego syfu to się ostatnio namnożyło strasznie. Trzeba cały czas uważać żeby sobie nie zainstalować jakiegoś dziada. Był spokój z trzy czy cztery lata, a teraz nagle znowu wysyp. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z MU ale jest taka opcja że ci co kroili kasę na uplodzie nagle oderwani próbują każdej rzeczy żeby tylko dolara załapać, nawet na podstawianiu innym złośliwego oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.