Skocz do zawartości

Dołączenie do Monolitu / Osiąsnęcie Dyplomata


jalkavaki

Rekomendowane odpowiedzi

Śmigam na razie w wersję 1.6

Ma ktoś pojęcie jak przyłączyć się do Monolitu? Teczkę oddałem, misję w księgarni wykonałem, a strażnik dalej nie chce mnie puścić do dowódcy. O co kaman?

Coś takiego było , ale nie pamietam za dobrze jak to rozwiązałem.Albo poszłem do bazy Monolitu zaraz po misji w szpitalu , czyli jak tylko gra mnie uwolniła , albo trzeba było znaleść do dowódcy jakies inne wejście , ale chyba to pierwsze.Pamietam że biegałem po tej bazie ze dwie godziny i w końcu chyba wczytałem sejwa od wejscia na lokację.Czyli spróbuj tak misja w szpitalu , znajdujesz gaussa i nie wracasz do pralni tylko idziesz do bazy Monolitu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 1.7 osiągnięcie to zostało "wycięte" z gry. Podczas porównywania plików 1.6 i 1.7 wyraźnie to widać. Jeżeli coś mogło pozostać, to (o ile dobrze pamiętam) był DYPLOMATA w podstawce za pokojowe rozwiązanie długu Vano, ale bardzo w to wątpię :P Podmiana plików jest na tyle istotna, że raczej to osiągnięcie nie pojawi sie w SGM 1.7. Może dlatego wycieli, że nic nie dawało konkretnego ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SGM 1.6 otrzymywało sie DYPLOMATĘ za zupełnie coś innego niż w podstawowej wersji CoP (poza tym dopiero w tzw freeplayu). Ponieważ zostało to wykasowane w wersji 1.7, gra przyznaje DYPLOMATĘ zgodnie z zasadami podstawowej wersji Zewu Prypeci (czyli bodajże za pokojowe załatwienie długo Vano) :D

Nie jest to więc niedopatrzenie, a potwierdzenie że wszystko OK i pliki podstawki i moda współpracują ze sobą - a o to przecież chodzi :P

Z drugiej strony sam byłem ciekaw i nie do końca pewien, czy w tym momencie nie będzie FATAL ERROR, ale skoro zrobiłeś z tego screena to znaczy, że sie nie posypało :confused:

EDIT:

Ważna informacja, którą znalazłem pod linkiem:

http://rutracker.org...c.php?t=2954937

Сборка: Braz 1.6.1.

Необходимый патч: 1.6.02.

Мод совершенно не совместим с другими глобальными модификациями. Нужна новая игра

мод совершенно несовместим с Sigerous Mod 1.7.

Jeśli dobrze rozumiem jeszcze rosyjski to ostatnia linijka cytowanego powyżej tekstu wyraźnie podkreśla, że ten mod (BRAZ 1.6.1) jest niekompatybilny z SGM 1.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.