Jump to content

Opis Tajne Ścieżki 3


malakas
 Share

Recommended Posts

Mały tekst do tłumaczenia...mod w produkcji, ale myślę że warto to wstawić w temat.

Все мы знаем, что братья "Стрелок" и "Капитан", находившиеся в ЧЗО на соревнованиях по страйкболу, попали под выброс аномальной энергии во время второго взрыва на ЧАЭС. Мод посвящен истории странствий по Зоне "Капитана", разлученного выбросом с братом. Так что получается, что это предыстория Тайных Троп 2...

Брат "Стрелка" получил свое прозвище в среде страйкболистов не просто так. Он бывший капитан спецназа, воевавший в горячих точках...

Игра начинается с того, что "Капитан", ночевавший в своей машине после жестокой попойки, связанной с победой на соревнованиях, оказывается на территории современной Зоны. Машина не работает, но...Вы не представляете, как мне надоело начинать игру в свитере с ножом...В багажнике джипа у "Капитана" припрятаны - армейский броник, ПМ с пачкой патронов и "Сайга" с приличным запасом боеприпасов(ну и парочка гранат на закуску). Ну не привык бывший капитан спецназа путешествовать по стране безоружным.

В дальнейшем начинаются странствия "Капитана" по Зоне, заканчивающиеся в плену у Обелиска...Но это не главное. Во время прохождения игры вы узнаете, почему он попал в такую ситуацию...и даже может быть окажетесь на Болотах, спасенные братом "Стрелком".

Link to comment
Share on other sites

Proszę

Wszyscy wiemy, że bracia "Striełok" i "Kapitan", którzy przebywali w Czarnpbylu na zawodach w Airsofcie, dostali się pod emisję anomalnej energii w czasie drugiej eksplozji na CEA. Mod opowiada nam historię wędrującego po Zonie "Kapitana", rozłączonego przez emisję z bratem. Więc wychodzi, że jest to prequel Tajnych Ścieżek 2... Brat "Striełoka" nie przypadkiem ma takie przezwisko w środowisku airsoftowców. To były kapitan specnazu, który walczył w wielu w gorących miejscach... Gra zaczyna się od tego, że "Kapitan", który nocował w swoim aucie po wielkim pijaństwie, z okazji zwycięstwa w zawodach, budzi się na terytorium teraźniejszej Zony. Samochód nie działa, no...Nie wyobrażacie sobie, jak wkurzało mnie rozpoczynanie gry w samym swetrze z nożem... W bagażniku łazika "Kapitan" ma schowane - wojskowy pancerz, PM z paczką naboi i "Sajgę" z przyzwoitym zapasem amunicji (no i kilka granatów na zakąskę). Przecież nie zwykł kapitan specnazu podróżować po kraju nieuzbrojony. Później zaczyna się podróż "Kapitana" przez Zonę, kończąca się w niewoli u Monolitu... Ale nie to jest najważniejsze. W czasie przechodzenia gry dowiecie się, dlaczego wpakował sie w taką sytuację... i być może nawet okaże się na Bagnach, że uratuje brata "Striełoka".

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity