Skocz do zawartości

Наемный Призрак v.1.2 (Duch Najemnika)


Rekomendowane odpowiedzi

Na Weteranie jest łatwy, sporo mutków znikneło, praktycznie tylko walczysz z ludzmi (Ludzi ustrzeliłem 274, mutantów 37). Sprzętu gdzieś od MW, zaczyna być tyle że bez żalu wyrzucasz najlepsze bronie albo zostawiasz bo masz takich już z 10. Apteczek, bandaży, nie udzwigniesz. Na elektrowni używałem bandaży zamiast apteczek tyle ich znajdowałem. Kombinezonów nie znalazłem, przeszedłem grę w dwóch kombinezonach stalkera. Jeden dostałem w kordonie a drugi (Ducha) znalazłem w Prypeci. Akurat przed wejściem do hotelu leżał trup i miał ten kombinezon w plecaku. W elektrowni założyłem tylko dwa artefakty na radioaktywność. Ogólnie idziesz jak przecinak. Może na Mistrzu mod jest bardziej wymagający, na Weteranie to łatwizna. Mam wrażenie że są tu jakieś questy jeszcze (Np. jest na Dziczy baza ugrupowania "Jedyneczka", ale nie udało mi się znaleźć nikogo kto by zadania z nią zwiazane uruchomił. Praktycznie to droga polegała na przejściu z Kordonu do Elektrowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fabuła nie jest zawiązana...jedynym wyjaśnieniem sprawy wirusa jest rozmowa w Sarkofagu z naczelnikiem Zony. Mod jest przyszłościowy jeżeli ktoś to pozbiera do kupy i powiąże w całość.. 1..GG jako Najemnik dobry pomysł 2..wroga Wolność również dobry pomysł..jedyni neutralni w Zonie to stalkerzy więc wrogów przybyło 3..brak przekierowania fabuły na Agroprom, D Mroku,Jantar, Radar to plus bo nie należy powtarzać tych samych kroków 4..gra kieruje bezpośrednio do Prypeci i Sarkofagu też plus, ale tutaj jest błąd. To właśnie z rozmowy w Sarkofagu na temat wirusa powinna rozwinąć się nowa fabuła kierująca najpierw do M Miasta, gdzie powinna być baza Najemników, a potem na inne lokacje. Niestety nic takiego się nie dzieje. Może kolejna wersja to poprawi. Czy ktoś z grających był w M Mieście i może powiedzieć co tam zastał.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem z ciekawości ile realnego czasu grałem (minuta to w grze 6 sekund, a od rozpoczęcia mineły w grze cztery doby). Wyszło mi że dziewięć godzin z kawałkiem (realnego czasu). Dodatkowo wliczając kilka razy powtarzanie z sejwa to mod jest na jakieś 11 godzin. Jeżeli by nie chodzić po dziczy i po agropromie tylko od razu iść na Prypeć to prawdopodobnie w 7h by się dało zmieścić. Albo nawet krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Наемный Призрак v.1.2 (Duch Najemnika)
  • Diegtiariow odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.