Skocz do zawartości

Наемный Призрак v.1.2 (Duch Najemnika)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli traficie na błąd tekstury działka...wpn_m134a

FATAL ERROR
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CRender::texture_load
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp
[error]Line : 295
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't find texture 'wpnwpn_m134a'

W teksturach jest żle opisany plik DDS i trzeba dorzucić "a" by pokrył się z logiem błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem na Agroprom, ale nie wiem czy to właściwy krok. Jest jeszcze jeden kłopot...przesunięte przejście pomiędzy Wysypiskiem i Barem powoduje, że jest to droga w jedną stronę..jeżeli wejdziesz do Baru to nie wrócisz na Wysypisko. Droga na Kordon pozostaje przez DM, ale tam nie byłem i nie wiem jak jest naprawdę. W Barze handlarz opowie o Atomowym Stalkerze, a Strelok podpowie gdzie szukać info o wirusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak ...poszukaj zapisu z Wysypiska i idź do bramy sprawdź czy jest otwarta..ja miałem bramę jeszcze przed wejściem na Agroprom. Jeżeli jest zamknięta to cofnij się na Kordon, wejdź na Wysypisko i sprawdź bramę. W tym modzie nie ma dialogów z obstawą bramy samo podejście w pobliże baraku uruchamia przejście. Przynajmniej w moim tak się dzieje.. :). Poroniony pomysł z tym przesunięciem przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. z przejsciem wysypisko - bar mam ciekawie. Podszedłem do ogniska koło baraczku a tu nagle pytanie czy chce przejść. Wybieram Nie i nagle przerzuciło mnie w miejsce między oryginalnym przejściem na bar a płotem w którym jest brama. I w którą strone bym się nie ruszył to po paru krokach pyta mnie czy chce przejść. Mówie nie i laduje z powrotem w tym miejscu. W końcu przeszedłem do baru. Owszem da się wrócić. Ale znowu w to miejsce między końcem mapy a ogrodzeniem z którego da się tylko przejść spowrotem do baru. To wszystko sie dzieje bez chodzenia na Agroprom. Teraz najpierw tam pójdę a potem zobaczę czy to coś zmieniło w kwesti tego przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na razie odłożę tego moda do poczekalni gdyż ma jeszcze dużo niedopracowanych rzeczy. Między innymi można brać questy z podstawki których nie da się zakończyć gdyż NPC nie mają kończących questy dialogów (np nie mogę oddać karabinu rodowego, zaliczyć questa na zabicie bandyty na wysypisku gdyż Sidorowicz mimo wskazań na mapie nie ma dialogu odnośnie nagrody. Podobnie zadanie wyczyszczenia bandytów w podziemiach agropromu). Najweselej było w dziczy gdzie wszyscy najemnicy byli moimi kumplami mimo że zabiłem jednego w celu uzyskania lunety do abakana. Potem zabiłem resztę broniąc profesorka, a i tak ten na wieży ze snajperką pozostał zielony. Na dodatek Striełok, nazywa się Jukasz :woot: Po za tym, za bardzo nie wiadomo co nalezy w danym momecie robic i gdzie właściwie trzeba iść. Poczekam może zrobią jakiegoś pacza.

Przy okazji drobna podpowiedź dla chcących sobie pogrzebać. Ten mod dlatego nie ma wielu plików takich jak n.p. "actor.ltx" czy "localization.ltx" gdyż korzysta z ustawień podstawki zaszytych w plikach *.db. Żeby sobie coś pozmieniać trzeba rozpakować pliki *.db wyciągnąć z nich potrzebny nam *.ltx i przenieść do gamedata. Wtedy można w nim sobie zmieniać ustawienia. Tym sposobem wyekstraktowałem plik actor.ltx żeby zwiększyć sobie chwilowo udźwig.

Tutaj poradnik Kobala na temat rozpakowywania plików *.db

http://www.stalkerte...e__hl__unpacker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedziany Ty myślisz jak stalker, nie jak Najemnik...nikt nie kazał Ci bronić profesora...jesteś Najemnikiem. Strelok w Barze powiedział co masz robić..Poszukać notatek Doktora w schowku w Prypeci. Po drodze masz Wolność na deser, możesz wykonać zadanie dla Powinności i zlikwidować snajpera...potem wysadzą ścianę i rajd na bazę. Ja już notatkę znalazłem. Jak na razie to bardziej Freeplay ten mod.. :). Sam pomysł na moda jako Najemnik jest bardzo dobry trzeba go tylko dopracować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że w wiosce pijawek na Magazynach spotkałem Fanatyka (oznaczony jako dowódca obozu kotów) który dał mi zadanie na rozgromienie grupy najemników w kordonie. (To chyba nie jest quest z podstawki, nie przypominam sobie takiego) Tyle że nie dam rady z baru wrócic na wysypisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.