Jump to content

Wódka dla Wojskowych pod mostem


Czujny
 Share

Recommended Posts

Jest szansa na to, że pewnych rzeczy, potrzebnych w danej sytuacji może nie być w grze po prostu z powodu błędu? Astronom radzi mi zdobyć flaszkę abym mógł nią przekupić żołnierzy pod mostem. Wskazuje gospodarcze budynki po prawej stronie drogi i mówi coś o schowku. Przeszukuję wszystkie zakamarki, ale flaszki jak nie ma tak nie ma. Zakładam, że powinna być w tym budynku po lewej, na końcu w sejfie. Niestety w środku pusto. Przeszukałem też ruiny w których chroni się Astronom i budnek obok niego. Tam też pusto. Nie chcę na siłę przedzierać się pod mostem. Próbowałem przekraść się tunelem, ale nie daję rady, za dużo anomalii elektro.

Link to comment
Share on other sites

Standardowo tam też nigdy tych flaszek nie znalazłem. Ciułałem po trochu później z różnych źródeł. A nasyp przechodzisz z prawej strony (tej po której jest tunel), tam gdzie zaczyna się most jest dziura w siatce. Szybko przechodzisz, biegniesz w prawo wskakujesz na wagon (najpierw na zaczep z zaczepu na wagon) i z wagonu w dół przez siatkę na drugą stronę. Nad torami jest co prawda anomalia "impuls", ale długo się ładuje zanim uderzy więc można przez nią przebiec. "Impulsy" można przeczekać aż sie uspokoją, stojąc przy zaczepie wagonu na torach. -EDIT- Do płotu podchodziłem zawsze trochę wcześniej i szedłem wzdłuż niego do dziury. Głównie po to żeby wojskowi mnie nie widzieli i się nie zdenerwowali (są potrzebni do questa na artmodyfikator).

Link to comment
Share on other sites

Fakt nigdy nie dało się zgłębić tajemnicy tego schowka w gospodarstwie...

Można łatwo przeskoczyć przez siatkę po prawej stronie w pobliżu mostu i uniknąć wojskowych..(zawsze podchodzę do słupka i skok, potem do drugiej siatki i skok udaje się to jednak tylko w pobliżu mostu). Można również przejść przez tunel z anomaliami, ale to trudniejsze. Można przejść tak jak opisał @Miedziane Jaja.

Tutaj jeszcze kilka filmów z Soljanki jest tam również inny sposób przejścia bez opłat... Dołączona grafika ..http://www.stalkerte...wideo-poradnik/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity