Jump to content

Małe FAQ moda LWC


malakas
 Share

Recommended Posts

Jeżeli tłumacze mogą to przełożyć to bardzo proszę..

вопрос такой на засыпку:

1. Где находится локация Пузырь и как в нее попасть? ответ переход на Свалке справа( Локация мертвый лес)

2. Где находится подземелье Припяти и как в него попасть? ответ: переход на юпитере и в рыжем лесу

3. Отсутствующие переходы в Мертвый лес из Рыжего леса перехода нет

4. Мертвый город сплошная проблема по поиску документов (а точнее нету их это раз(хотя должны быть в трупе), второе отсутствует (точнее пропадает переход на Янтарь, если начинать искать документы)) ответ: переход падает под мост насчет доков не смог решить трабл( но у кого-то доки находятся в теле нпс за городом)

5. Как выбраться из Пещеры с нижних уровней (кроме как правки прыжков) ответ: вроде как есть переход но еще не проверял( не нашел 2 выход, нашел только конец текстур возможно выход должен был быть там)

6. Логово и пещера не одно и тоже? ответ : да

7. В танке в рыжем лесу (где в ЗП телепорт к леснику) лежит fn2000 и патры (если кому надо)

8. Квест после х18 на кордоне поговорить с новичком: по идее должен идти навстречу, если нет попробуйте автосейв у меня этого сталкера зовут Вася Лошара, мешок его на блокпосту вояк в казарме), как правило он околачивается в районе выхода с темной долины.

9. Тем кто хочет побывать в пещере ( если спускаться ниже 1 уровня где зомби и бюреры то обратно если только править прыжки) коды к дверям : 123, 1234, 12345,123456, разберетесь к какой двери какой шифр

10. ссылка на сам мод и патч 2.5-4.2 http://www.games-mod....tch/22-1-0-201 летитбит

зеркало на турбобит http://turbobit.net/...ee/dx7tsyo4wt3l

ссылка на фиксенный мод http://narod.ru/disk..._fixed.exe.html

11. вот ссылка на архив в нем есть патч 4.3 минификс 5 и Kvests_fix_0.3.2_LW http://narod.ru/disk...... LWC.7z.html

Если кому то помогло это хорошо

12. В общем лицуха 1.006 + lwc+4.2+4.3+minifix 5+minimap

Задание найти доки в МГ: выход как это сделать....при таком раскладе: сначала идем в МГ убиваем всех наемников нафиг ну и ближайшую нежить(задание не берем, и соотвественно трупа ученого в доме нету), затем уходим с локи берем задание и находим труп ученого во 2 доме слева в ближайшем подъезде и доки у него, идем и сдаем квест)

Почему раньше нельзя было его сдать: у меня была такая проблема что был вылет(даже после мочилова наймов), в логе была ссылка на скрипт (в версии 4.2(в скрипте kvest_main_functions.script (дело в том что ошибка ссылалась на часть скрипта, я бился с этим скриптом часов 15 безтолку ибо он завязан с другими скриптами)), в патче 4.3 в этом же скрипте нет этой части и соответственно нет вылета из-за нее.

поэтому фикс Kvests_fix_0.3.2_LW ставить не советую ибо в нем в этом скрипте появилась таже запись и возможно из-за нее будет вылет не только в МГ, но и еще где-нибудь.

Link to comment
Share on other sites

Masz tu @malakas skromne tłumaczenie tego dobrego poradnika.

Zadawane pytania przy wypełnianiu zadań:

1. Gdzie znajduje się lokacja Bąbel i jak się tam dostać? Odpowiedź: przejście na Wysypisku, z prawej strony (Lokacja Martwy Las).

2. Gdzie znajdują się podziemia Prypeci i jak się tam dostać? Odpowiedź: przejście na Jupiterze i w Czerwonym Lesie.

3. Nie ma przejścia do Martwego Lasu z lokacji Czerwony Las.

4. Martwe Miasto jest nie lada wyzwaniem w poszukiwaniu dokumentów (a raczej nie ma ich w tym czasie (choć powinny być w zwłokach), następnym razem też niepowodzenie (tym razem przepada przejście na Jantar, jeśli zaczniesz szukać dokumentów). Odpowiedź: przejście wypadające pod mostem, obok dokumentów, może nie rozwiązać problemu (bo u kogoś innego dokumenty znajdują się w ciele NPC za miastem).

5. Jak wydostać się z Jaskini z dolnych poziomów (prócz podkręcenia parametrów skoku). Odpowiedź: niby jakieś jest przejście, ale jeszcze nie sprawdzałem (nie znalazłem drugiego wyjścia, znalazłem tylko koniec tekstury - możliwe, że wyjście powinno tam być).

6. Legowisko i jaskinia to jedno i to samo? Odpowiedź: tak.

7. W czołgu w Czerwonym Lesie (gdzie w Zew Prypeci jest teleport do Leśnika), leży fn2000 i amunicja (jeżeli komuś trzeba).

8. Misja po zrobieniu X-18, na Kordonie pomówić z nowicjuszem: w założeniu powinien był wyjść naprzeciw, jeżeli nie, to spróbować wczytać zapis lub autozapis, u mnie ten stalker to Wasia Loszara (Wieśniak), jego worek w koszarach na posterunku wojskowym), zwykle on kręci się w okolicy wyjścia z Doliny Mroku.

9. Dla tych, co chcą iść do jaskini (jeżeli zejdziesz na niższy poziom, gdzie zombi i burery, to z powrotem tylko jak podkręcisz parametry skoku), kody do drzwi: 123, 1234, 12345,123456, musisz rozeznać się, jaki szyfr do jakich drzwi.

10. Link na sam mod i patch 2.5-4.2 http://www.games-mods.ru/load/mods/s...tch/22-1-0-201 Letitbit.

Link na TurboBit http://turbobit.net/...ee/dx7tsyo4wt3l

Link na fix do moda http://narod.ru/disk..._fixed.exe.html

11. To link na archiwum, w nim jest patch 4.3 minifix 5 i Kvests_fix_0.3.2_LW http://narod.ru/disk... LWC.7z.html

Jeżeli masz kogoś, kto Ci pomoże, to dobrze.

12. Ogólnie to podstawka 1.006 + lwc+4.2+4.3+minifix 5+minimap

Misja znaleźć dokumenty w Martwym Mieście: sposób jak to zrobić... w takiej sytuacji: wpierw idziemy do Martwego Miasta, wybijamy wszystkich najemników do nogi, no i obecnych tam martwiaków (zadania nie bierzemy, w związku z czym, ciała naukowca w domu nie ma), następnie wychodzimy z lokacji i bierzemy zadanie, wracamy i odnajdujemy ciało naukowca w drugim domu z lewej strony, w pobliżu wejścia, dokumenty są u niego, idziemy i zaliczamy zadanie).

Dlaczego wcześniej nie można było zrobić zadania: u mnie był taki problem, że był wylot (nawet po wybiciu najemników), w logu było odwołanie się do skryptu (w wersji 4.2 (w skrypcie kvest_main_functions.script (chodzi o to, że błąd powoływał się na część skryptu, walczyłem z tym skryptem 15 godzin - bezskutecznie, ponieważ jest on powiązany z innymi skryptami), w patchu 4.3, w tym skrypcie nie ma tej części, w związku z tym, nie ma wylotu z tego powodu.

Dlatego fixu Kvests_fix_0.3.2_LW wstawiać nie radzę, ponieważ w nim, a raczej w tym skrypcie, pojawił się ten sam wpis i możliwe, że z jego powodu, będą wyloty nie tylko w Martwym Mieście, ale również w innych miejscach.

Edited by metek58
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity