Skocz do zawartości

Problem z drzwiami u Sidorowicza po X-18


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowym postępowaniem w takich wypadkach jest wczytanie zapisu z poprzedniej lokacji i ponowne podejście do tematu. Czy po wyjściu z X18 dostałeś wiadomość od Barmana? Czy przy tunelu na Kordonie dostałeś wiadomość od Sidorowicza ? Poza tym, na wcześniejszych wersjach gry były przypadki zacinania się drzwi u Sidorowicza. Nawet chyba była na to jakaś poprawka. Pomagało też parę strzałów ze strzelby w drzwi. Poczytaj zresztą o tym tutaj http://www.stalkerteam.pl/topic/1439-jak-wejsc-do-bunkra/page__p__15465 Jest tam też link do tej poprawki co pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się uchyliły to podejdź z boku od strony szczeliny i próbuj wystrzelić ze strzelby może odskoczą. Jest jeszcze jeden stary sposób z wrzucaniem kałasza w zawiasy ale nie wiem czy działa na Kordonie...podejdź od strony zawiasów i wrzuć karabin w dolny zawias. Wygląda to tak że broń blokuje się w drzwiach jednocześnie je otwierając. Po kilku próbach powinno się udać...(jeżeli to działa bo w Sarkofagu działa na bank.. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się uchyliły to podejdź z boku od strony szczeliny i próbuj wystrzelić ze strzelby może odskoczą. Jest jeszcze jeden stary sposób z wrzucaniem kałasza w zawiasy ale nie wiem czy działa na Kordonie...podejdź od strony zawiasów i wrzuć karabin w dolny zawias. Wygląda to tak że broń blokuje się w drzwiach jednocześnie je otwierając. Po kilku próbach powinno się udać...(jeżeli to działa bo w Sarkofagu działa na bank.. Dołączona grafika.

Oj,coś mi się tu pomigało...ale do rzeczy,Wielkie dzięki za pomoc,już sobie poradziłem(Barman,tam nie można użyć broni,wersja 1.006 czysta bez modów)trzeba wskoczyć na skrzynki przy drzwiach i iść wstronę drzwi a szpara się powiększa,potem to już pestka.Jeszcze raz Barman,Kobal wielkie dzięki.Zamykam temat.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chętnie służę opcją i pomocą. Na samym starcie gry można spokojnie przewrócić tą czerwoną butlę w rogu, wiadomo o co chodzi. Otworzyć drzwi, zostawić otwarte i zastawić je tą butlą. Proste i praktyczne. Najlepiej od razu, lub przed wizytą w labo.  Istnieje ponoć mod o nazwie "Sidorowicz_Unlocked" ale nie wiem gdzie go szukać i czy działa. Ot, pomyślałem i zagraciłem sobie  drzwiczki. I problem z głowy.  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.