Jump to content

Problem z drzwiami u Sidorowicza po X-18


muezin70
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,mam taki problemik;po ucieczce z X18 i dojściu do Sidorowicza,drzwi są zamknięte na amen.Nie ma napisu"otwórz drzwi"ani nic!Pomocy!Z góry dziękuję za dobre rady.Gram na wersji z CDA,tylko proszę bez żadnych modów.Dzięki! :wallbash: :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Standardowym postępowaniem w takich wypadkach jest wczytanie zapisu z poprzedniej lokacji i ponowne podejście do tematu. Czy po wyjściu z X18 dostałeś wiadomość od Barmana? Czy przy tunelu na Kordonie dostałeś wiadomość od Sidorowicza ? Poza tym, na wcześniejszych wersjach gry były przypadki zacinania się drzwi u Sidorowicza. Nawet chyba była na to jakaś poprawka. Pomagało też parę strzałów ze strzelby w drzwi. Poczytaj zresztą o tym tutaj http://www.stalkerteam.pl/topic/1439-jak-wejsc-do-bunkra/page__p__15465 Jest tam też link do tej poprawki co pisałem wyżej.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli się uchyliły to podejdź z boku od strony szczeliny i próbuj wystrzelić ze strzelby może odskoczą. Jest jeszcze jeden stary sposób z wrzucaniem kałasza w zawiasy ale nie wiem czy działa na Kordonie...podejdź od strony zawiasów i wrzuć karabin w dolny zawias. Wygląda to tak że broń blokuje się w drzwiach jednocześnie je otwierając. Po kilku próbach powinno się udać...(jeżeli to działa bo w Sarkofagu działa na bank.. :).

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli się uchyliły to podejdź z boku od strony szczeliny i próbuj wystrzelić ze strzelby może odskoczą. Jest jeszcze jeden stary sposób z wrzucaniem kałasza w zawiasy ale nie wiem czy działa na Kordonie...podejdź od strony zawiasów i wrzuć karabin w dolny zawias. Wygląda to tak że broń blokuje się w drzwiach jednocześnie je otwierając. Po kilku próbach powinno się udać...(jeżeli to działa bo w Sarkofagu działa na bank.. Dołączona grafika.

Oj,coś mi się tu pomigało...ale do rzeczy,Wielkie dzięki za pomoc,już sobie poradziłem(Barman,tam nie można użyć broni,wersja 1.006 czysta bez modów)trzeba wskoczyć na skrzynki przy drzwiach i iść wstronę drzwi a szpara się powiększa,potem to już pestka.Jeszcze raz Barman,Kobal wielkie dzięki.Zamykam temat.pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Chętnie służę opcją i pomocą. Na samym starcie gry można spokojnie przewrócić tą czerwoną butlę w rogu, wiadomo o co chodzi. Otworzyć drzwi, zostawić otwarte i zastawić je tą butlą. Proste i praktyczne. Najlepiej od razu, lub przed wizytą w labo.  Istnieje ponoć mod o nazwie "Sidorowicz_Unlocked" ale nie wiem gdzie go szukać i czy działa. Ot, pomyślałem i zagraciłem sobie  drzwiczki. I problem z głowy.  :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity