Jump to content

Tytuł moda


Junx
 Share

Recommended Posts

Obecni na forum wiedzą, że już od dłuższego czasu robię moda i aktualnym tytule Autumn Aura, ale jak wiadomo o podobnym tytule jest Autumn Aurora autora Vandr'a i żeby nie mylić tytułów chce go zmienić, ale nie mam pomysły na jaki. Jak ktoś ma jakiś ciekawy tytuł to niech tu napiszę, ale co ma być spełnione to, że ma być krótki i ciekawy.

Link to comment
Share on other sites

W takim tytule należałoby oddać całość istoty tego moda, a takim odpowiednikiem, moim zdaniem, jest "Gorycz (mówi o zwycięstwach, porażkach i rozterkach naszego bohatera) Jesieni (schyłku całego otaczającego go świata)". To nie jakiś nakaz i nie wyklucza Ci możliwości dania zupełnie innego tytułu.

Link to comment
Share on other sites

Junx odklej się od tego Autumn i daj swoją nazwę bo to jest kopiowanie czyjegoś pomysłu. Nazwę polską potem przetłumacz na angielski, lub odwrotnie. Tytuł daj taki by nawiązywał do treści...i w miarę możliwości nie umieszczaj w nim pory roku. Może to być np. Zmierzch Zony, Przesilenie, Ostatnie Polowanie (The last Hunting) Tytuł Złota Jesień..można zastąpić jako Zmierzch Lata..nie musi być wszędzie jesień... :smile: ...w tym wypadku w ogóle nie powinno być tego słowa.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Krótki opis: * Jesień w Zonie * Trudny jest * "Ładny" [coś pokoju MISERY] * Wymagający * Komplikacja z innymi modami Tak myślałem, żeby dać dłuższą nazwę, ale żeby był pisany skrótowo tak jak było z SGM...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity