Skocz do zawartości

Naprawa systemu Win 7


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ile ludzi, tyle opinii/programów. Tego typu super, hiper, softu jest multum, i każdy wspaniały, tylko jak przychodzi co do czego to sobie nie mogą poradzić, albo robią większy bajzel w systemie. Dużo by pisać, masz konkretny problem, to używasz konkretnych narzędzi. Przede wszystkim używać komputer trzeba z głową i nie instalować tony śmiecia. Sam system co jakiś czas np. co drugi miesiąc, archiwizować. Acronis True Image, to bardzo fajne narzędzie ale niestety płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia...jedyne co warto zrobić to obraz systemu gdy ma się już zainstalowane wszystkie sterowniki i programy. Jeżeli robi się kopie systemu później to tak czy inaczej są obarczone błędami które w danym momencie są w systemie. Jeżeli @Buber chcesz sobie popsuć nowy system to warto bawić się wszelkiego rodzaju przyśpieszaczami i tym podobnymi narzędziami.Te cudowne programiki czasem pomagają w kilku procentach starym blaszakom. Niezbędnik to u mnie program do usuwania REVO, program do czyszczenia rejestru . Mam kilka podstawowych ustawień które można zrobić na początku i na tym koniec. ...niepotrzebne usługi ...przepustowość sieci (nie pamiętam czy w win7 jest jeszcze to ograniczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buber - poczytaj sobie o niepotrzebnych usługach i powyłączaj te których nie używasz. To naprawdę działa. A programy-przyspieszacze u jednych tak a u drugich dają efekt odwrotny https://www.google.pl/search?q=niepotrzebne+us%C5%82ugi+win7&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:unofficial&client=firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam programów po to aby powyłączać to w systemie co mnie denerwuje np. porady w chmurkach, automatyczne uruchamianie cd itp. a tune up używam do czyszczenia systemu, defragmentacji dydków i nic mi się jeszcze nie popsuło. System którego używam do netu i filmów itp. ma już u mnie 5 lat bez instalowania świeżej kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carlopapa, Kpuc już pisał..ilu userów tyle opinii.. :wink:

Jeżeli mowa o usługach...

Tylko skąd wiedzieć, jakie usługi można wyłączyć? Z pomocą przychodzi serwis Black Viper, który przygotował dokładny opis poszczególnych usług dla każdej edycji Windows 7. Warto zastosować się do ustawień zebranych w kolumnie "Safe" (Bezpieczne). Podczas wyłączania poszczególnych usług warto także kierować się ich opisem, który jest wyświetlany w jednej z kolumn.

Link...http://www.blackvipe...configurations/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.