Jump to content

Naprawa systemu Win 7


Buber
 Share

Recommended Posts

Tyle ile ludzi, tyle opinii/programów. Tego typu super, hiper, softu jest multum, i każdy wspaniały, tylko jak przychodzi co do czego to sobie nie mogą poradzić, albo robią większy bajzel w systemie. Dużo by pisać, masz konkretny problem, to używasz konkretnych narzędzi. Przede wszystkim używać komputer trzeba z głową i nie instalować tony śmiecia. Sam system co jakiś czas np. co drugi miesiąc, archiwizować. Acronis True Image, to bardzo fajne narzędzie ale niestety płatne.

Link to comment
Share on other sites

Moja opinia...jedyne co warto zrobić to obraz systemu gdy ma się już zainstalowane wszystkie sterowniki i programy. Jeżeli robi się kopie systemu później to tak czy inaczej są obarczone błędami które w danym momencie są w systemie. Jeżeli @Buber chcesz sobie popsuć nowy system to warto bawić się wszelkiego rodzaju przyśpieszaczami i tym podobnymi narzędziami.Te cudowne programiki czasem pomagają w kilku procentach starym blaszakom. Niezbędnik to u mnie program do usuwania REVO, program do czyszczenia rejestru . Mam kilka podstawowych ustawień które można zrobić na początku i na tym koniec. ...niepotrzebne usługi ...przepustowość sieci (nie pamiętam czy w win7 jest jeszcze to ograniczenie)

Link to comment
Share on other sites

@Buber - poczytaj sobie o niepotrzebnych usługach i powyłączaj te których nie używasz. To naprawdę działa. A programy-przyspieszacze u jednych tak a u drugich dają efekt odwrotny https://www.google.pl/search?q=niepotrzebne+us%C5%82ugi+win7&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:unofficial&client=firefox-a

Link to comment
Share on other sites

Ja używam programów po to aby powyłączać to w systemie co mnie denerwuje np. porady w chmurkach, automatyczne uruchamianie cd itp. a tune up używam do czyszczenia systemu, defragmentacji dydków i nic mi się jeszcze nie popsuło. System którego używam do netu i filmów itp. ma już u mnie 5 lat bez instalowania świeżej kopii.

Link to comment
Share on other sites

@carlopapa, Kpuc już pisał..ilu userów tyle opinii.. :wink:

Jeżeli mowa o usługach...

Tylko skąd wiedzieć, jakie usługi można wyłączyć? Z pomocą przychodzi serwis Black Viper, który przygotował dokładny opis poszczególnych usług dla każdej edycji Windows 7. Warto zastosować się do ustawień zebranych w kolumnie "Safe" (Bezpieczne). Podczas wyłączania poszczególnych usług warto także kierować się ich opisem, który jest wyświetlany w jednej z kolumn.

Link...http://www.blackvipe...configurations/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity