Skocz do zawartości

Kilka problemów i zapytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszedłem już prawie całą grę i poza kilkoma wylotami żadnych problemów technicznych nie miałem. Ominąłem kilka questów, więc zacząłem raz jeszcze i przytrafiło mi się kilka problemów. 1)Nie mogę znaleźć amuletu w wiosce pijawek, poprzednio był w piwnicy. 2)W jaki sposób zdobyc Gorący kryształ dla Kabla, wiem że trzeba wrzucić do Elektro Kryształową Duszę, ale jak zdobyć tą recepturę. 3)W bazie wolności nie ma strażnika przy magazynie broni i dlatego nie mogę wykonać questu z granatnikiem dla Powinności. Wartownik znajduje się z innymi wolnościowcami przy barierze. Poprzednio był na swoim miejscu, ale Kutwa po pewnym czasie zniknął. 4)Nawet nie wiem kiedy znikły przejścia na Kordonie obok torów i na Radarze za murem. Teleporter przenosi mnie na drugą stronę muru a przejście zniknęło. 5)Można dostać się na lokację ATP? Czy to pozostałość po poprzedniej wersji? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W TŚ2 update final lokalizacja niektórych przedmiotów questowych jest losowa. Nowa gra - inna lokalizacja amuletu.Sprawdź po drugiej stronie wioski, w takim jakby ołtarzu, za ogniskiem. Sa tam szkielety i ponabijane czaszki.

2. Receptę dostajemy od Wilka za udane odbicie Wioski Kotów z rąk Bandytów

3. Wszystko przez to, że zginęło ci za dużo wolnościowców przy szturmie bazy na początku gry. Kutwa zapewne stoi przy wejściu na bazę. Najlepiej za pierwszym wejściem na MW samemu wyczyścić bazę, jeszcze przed rozmową z Łukaszem. Możesz spróbować poprawki z tego tematu http://stalkerteam.pl/topic/2172-male-usprawnienia-tajnych-sciezek-2/ ale najpierw lepiej skonsultuj to z Yurkiem. Poprawka jest uszykowana pod zwykłe TŚ2 i może rozsypać ci grę

4. Nie wiem co za przejście miałeś na Kordonie, ale to na Radarze na pewno jest tylko do jednego questu. Zresztą jest to w opisie moda. Przejścia są, innych nie ma, niektóre trzeba sobie znaleźć a inne są tylko na chwilę. Czyli Tajne Ścieżki jednym zdaniem.

5. ATP to sprawa z TŚ1. W TŚ2 i w TŚ2 update final tej lokacji nie ma. zamiast tego są Bagna.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioskę przeszukałem wszesz i wzdłuż, a szczególnie koło ogniska z cialami i czaszkami i nic. W magazynach wojskowych zawsze robiłem tak, że czyściłem całą baze dopiero wtedy rozmawiałem z Łukaszem by nikt nie zginął.Kutwa przez jakiś czas był u siebie i poprostu przy następnej wizycie w magazynach wojskowych już go tam nie było, a ten strażnik który ma pilnowac magazynu broni jest przy przejściu z M.W. do Radaru a dokładnie siedzi sobie przy ognisku. Przejście o które mi chodzi, z Kordonu do Agropromu otworzyłem po przez artefakt Przewodnik, który znalazłem za tunelem z elektro tam gdzie w "Czystym Niebie" jest przejście na bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z zapytaniem: Czy też mieliście problem z uratowaniem Tolika? U mnie męczą go dwie pijawki. I tak w sumie moga go tłuc godzinami, tyle, że jesli za blisko podejdę lub w którąś strzelę, to Tolik automatycznie przestaje być niesmiertelny, pijawy go dobijają i całą fabułę szlag trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej niby nieśmiertelności, taki jest właśnie patent w stalkerze. Normalne życie i warunki występują tylko w najbliższej okolicy GG. Z chwilą gdy się oddalisz, NPC są nieśmiertelni, ściany znikają, teren robi się płaski. Temat był wałkowany w NS przy notorycznie ginącym Krugłowie w tunelu w Dziczy. Wystarczyło oddalić się od niego na odpowiednia odległość i Krugłow przechodził anomalie spacerkiem. Ale w twoim wypadku jest coś dziwnego, chyba jakiś skrypt nie zadziałał jak należy. Tam powinna być jedna pijawka i atakować GG przy podejściu do budynku. Wygląda na to, że zabłądziła tam jeszcze jakaś i się wszystko kmini. Ale wyjściem z tego jest tylko wczytanie wcześniejszego sejwa z innej lokacji i ponowne wejście na Kordon. Wtedy niejako sytuacja w grze kreowana przez alive powinna się zmienić i wszystko wrócić do normy. Z Pietruchą przy tunelu oczywiście rozmawiałeś? Cholera, teraz nie pamiętam czy w update final w ogóle była ta akcja z Tolikiem. W najnowszej wersji zmieniono trochę te zadanie. Wilk wysyła Striełoka po pewną grupe stalkerów przy nasypie kolejowym i to oni pomagają w odbiciu wioski. Ale nie pamiętam czy i Tolika się ratowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.