Jump to content

Kuzniecow nie chce przyjąć 10 wódek


Yurek

Recommended Posts

Mam problem z questem dla Kuzniecowa. Zebrałem dla niego 10 flaszek wódki, na PDA pojawiła się informacja, że mam je zanieść do Kuzniecowa. No to podchodzę do niego, zagaduję i nie włącza się żadna opcja w rozmowie o wykonaniu tego questa. Nadal chce tylko jedną flaszkę za przejście. Daję mu tą jedną flaszkę, w PDA mam nadal quest do zrobienia a w plecaku o jedną wódkę mniej. WTF - te 10 flaszek będzie brał po jednej za każde przejście, czy co ?! Stosunki z ekipą wosjowych pod mostem poprawne - nie strzelają do mnie przy podchodzeniu. Pomóżcie. Czy mógłby ktoś opisać quest Kuzniecowa - jak go prawidłowo wykonać ?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

W sumie to inaczej nigdy nie próbowałem, natomiast podobno jeśli ta grupa wojskowych zrobi się wroga to potrzebna walizka się nie spawnuje.Ja to robiłem zawsze tak że po uratowaniu Kreta idziemy z nim do wejścia do Podziemi.Więc Kret sobie tam szedł a szłem po walizkę , załatwiałem sprawę i wracałem do wejścia do podziemi i podejmowałem dialog z Kretem.Nigdy nie było problemu.Natomiast jeśli najpierw przejdziemy przez podziemia to w czasie rozróby na bazie wojskowej grupa od walizki na pewno przybiegnie na pomoc.Co za tym idzie nie będzie dialogu z pijakiem i nie będzie walizki.

Link to comment
Share on other sites

kurcze, mam przykre wrażenie, że pozabijałam ich tam trochę za dużo za którymś razem i teraz facet pod słupem energetycznym nie stoi, a z tego co pamiętam od niego zaczynało się upijanie reszty kolegów przy ognisku. :/ Pamiętacie może jak ten kolo spod słupa się nazywał? Czy nie Szerstiuk czasem?

Link to comment
Share on other sites

Ja mówię o dokumentach dla Kuzniecowa, tych co to jakieś hańbiące są czy coś tam. Kuzniecow mówi, że mamy zebrać 10 butelek wódki, upić wojskowych i ukraść walizkę, a jak jej nie będą mieli to szukać gdzieś tam. I z tego co pamiętam jak się idzie ich upić, to naj[ierw trzeba zaliczyć kolesia pod tym dużym "słupem".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity