Jump to content

Problem ze SKAT 15M


coles313
 Share

Recommended Posts

Mam problem z misją od Pantery. Muszę zakraść się do bazy Wolności i zwinąć pancerz SKAT15M . Problem w tym że przed zbrojownią stoi wartownik . Zastosowałem trik z wywołaniem emisji , wartownik zwiał do pomieszczenia obok,niestety czy to w skutek działania emisji czy z jakiejś innej przyczyny zostaję ujawniony i wszyscy do mnie strzelają . Nie wdając się w walkę zwiałem z magazynów . Oddałem pancerz i zrobiłem co tam trzeba ,wracam oddać Łukaszowi sygnet najemników a tu zonk . Wolność cała na czerwono i wali do mnie ze wszystkich luf . Nie wiem co mam zrobić z tym problemem .

Link to comment
Share on other sites

A użyłeś tego maskującego kombinezonu, który pożyczyła Pantera, jak zdobywałeś SKAT-15?

11. Odchodzimy z Panterą na bok i otrzymujemy zadanie przynieść plecak ze sztabu Łukasza. Odbieramy egzę-niewidymke. 12. Idziemy na MW, znajdujemy w zbrojowni Wolności plecak i zabieramy z niego prototyp pancerza (nie przymierzamy na siebie, żeby nie uszkodzić!), na 1-ym piętrze znajdujemy kukłę psa, też zabieramy. 13. Idziemy do Warlabu, oddajemy kukłę psa Dembelowi a pancerz Panterze, z naznaczonym chce porozmawiać boss najemników. 14. Rozmawiamy z bossem i orientujemy się, że rozgrywki z Gawrem były dziecinnymi zabawami, ale jest i duży plus - Naznaczonemu teraz pomagają 3 nieśmiertelne personaże. Pomagamy Panterze i jej ochroniarzom oczyścić Warlab od najemników. 15. Rozmawiamy z Panterą i Dembelem, otrzymujemy informację i nagrodę za pomoc Panterze. 16. Idziemy do Kła do Baru, dzielimy się informacjami. Kieł wysyła do Łukasza. W ten sposób możemy uzyskać przejścia do Czerwonego lasu i Limańska, a także zadanie zabrać dokumenty w Czerwonym lesie. 17. Idziemy do Łukasza i oddajemy pieczęć najemników.

Edited by korn06
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A ja mam problem z tym zadaniem: po usunięciu kłódki nie mogę otworzyć drzwi do zbrojowni - nie ma przycisku F. Przećwiczyłem wiele sposobów otwarcia tych drzwi - jedyny skuteczny to wrzucenie granatu. Ale  wtedy ginie Łukasz ( choć jest na piętrze i nie powinien ), taka mała złośliwość twórców gry. Jak sobie poradziliście z tym problemem? Może ktoś wie jak nazywa się ten kombinezon SKAT-15M , aby go spawnować? W modzie DMX opisane jest w jednym z wątków, że nazywa się "mil_exoskeleton". Ale tu w NS nie działa.

 

PS> Wreszcie uporałem się z tym problemem: należy jednak wrzucać granat - za którymś razem Łukasz nie ginie. Granat musi upaść tuż za drzwiami, aby drzwi się otworzyły. Uff!

Edited by ksantyp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity