Skocz do zawartości

Problem ze SKAT 15M


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z misją od Pantery. Muszę zakraść się do bazy Wolności i zwinąć pancerz SKAT15M . Problem w tym że przed zbrojownią stoi wartownik . Zastosowałem trik z wywołaniem emisji , wartownik zwiał do pomieszczenia obok,niestety czy to w skutek działania emisji czy z jakiejś innej przyczyny zostaję ujawniony i wszyscy do mnie strzelają . Nie wdając się w walkę zwiałem z magazynów . Oddałem pancerz i zrobiłem co tam trzeba ,wracam oddać Łukaszowi sygnet najemników a tu zonk . Wolność cała na czerwono i wali do mnie ze wszystkich luf . Nie wiem co mam zrobić z tym problemem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A użyłeś tego maskującego kombinezonu, który pożyczyła Pantera, jak zdobywałeś SKAT-15?

11. Odchodzimy z Panterą na bok i otrzymujemy zadanie przynieść plecak ze sztabu Łukasza. Odbieramy egzę-niewidymke. 12. Idziemy na MW, znajdujemy w zbrojowni Wolności plecak i zabieramy z niego prototyp pancerza (nie przymierzamy na siebie, żeby nie uszkodzić!), na 1-ym piętrze znajdujemy kukłę psa, też zabieramy. 13. Idziemy do Warlabu, oddajemy kukłę psa Dembelowi a pancerz Panterze, z naznaczonym chce porozmawiać boss najemników. 14. Rozmawiamy z bossem i orientujemy się, że rozgrywki z Gawrem były dziecinnymi zabawami, ale jest i duży plus - Naznaczonemu teraz pomagają 3 nieśmiertelne personaże. Pomagamy Panterze i jej ochroniarzom oczyścić Warlab od najemników. 15. Rozmawiamy z Panterą i Dembelem, otrzymujemy informację i nagrodę za pomoc Panterze. 16. Idziemy do Kła do Baru, dzielimy się informacjami. Kieł wysyła do Łukasza. W ten sposób możemy uzyskać przejścia do Czerwonego lasu i Limańska, a także zadanie zabrać dokumenty w Czerwonym lesie. 17. Idziemy do Łukasza i oddajemy pieczęć najemników.

Edytowane przez korn06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja mam problem z tym zadaniem: po usunięciu kłódki nie mogę otworzyć drzwi do zbrojowni - nie ma przycisku F. Przećwiczyłem wiele sposobów otwarcia tych drzwi - jedyny skuteczny to wrzucenie granatu. Ale  wtedy ginie Łukasz ( choć jest na piętrze i nie powinien ), taka mała złośliwość twórców gry. Jak sobie poradziliście z tym problemem? Może ktoś wie jak nazywa się ten kombinezon SKAT-15M , aby go spawnować? W modzie DMX opisane jest w jednym z wątków, że nazywa się "mil_exoskeleton". Ale tu w NS nie działa.

 

PS> Wreszcie uporałem się z tym problemem: należy jednak wrzucać granat - za którymś razem Łukasz nie ginie. Granat musi upaść tuż za drzwiami, aby drzwi się otworzyły. Uff!

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.