Jump to content

Mocarny Bibliotekarz


Czujny
 Share

Recommended Posts

Nie jest to problem czysto fabularny, ale jako tako uniemożliwia myknięcie dalej. Rozchodzi się o Biliotekarza z X-10, który zablokował mi przejście i ani myśli ruszyć się dalej. Biega tylko sobie nieopodal drzwi i atakuje za każdym razem kiedy próbuję się przedrzeć. Wyładowałem w niego coś około 200 pocisków 7,62, 3 granaty i 120 pocisków 9mm. Niestety nic to nie daje. Łoiłem w niego ze zdobycznego Krisa z amunicją ACP, ale wyprztykałem się, a ten sobie dalej harce po labie uprawia. Czy to bydle faktycznie jest takie twarde?

Link to comment
Share on other sites

Jest twarde, ale amunicja 9x39 radzi sobie z nim. Poza tym gauss i amunicja izomorf, ale to na dalszym etapie gry. U mnie jakoś zawsze opuszczał laboratorium, bo zabić go nie udało mi się nigdy. Pamiętam, że atakował seriami. To znaczy, atakował, ja uciekałem na jakiś murek czy cysternę, pokręcił się trochę koło mnie, pomachał łapami, zmierzyliśmy się wzrokiem i pobiegł sobie gdzieś w głąb labu. To ja po cichutku do wyjścia. W połowie drogi znowu go słyszę, to hyc na cysternę i sytuacja się powtarza. Potem już spokojnie do wyjścia, a tego bibliotekarza to wolnościowcy na Barierze później ubili.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem NS dzięki waszemu forum i gdy po raz pierwszy wszedłem na bagna również powitał mnie bibliotekarz. Spieszę donieść, że jest możliwe zabicie go ale kosztuje to 350 9x19mm z MP5SD5 z bębnem z czego 150 jest przeciwpancernych. Przepraszam za babranie w ziemi ale myślę, że komuś ten przelicznik może pomóc. Pozdrawiam.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@Czujny, a jak wyłaczyłeś maszynę w X10 miałeś później ciągłe wypady na pulpit, na ternenie X10?

Witam. Ja mam właśnie taki problem. Wylot na pulpit po wyłączeniu całego ustrojstwa w X 10. Wiesz może jak rozwiazać ten problem? z góry dzieki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity