Jump to content

Gra w freeplay


malakas
 Share

Recommended Posts

Skończyłem moda...świetna produkcja...i poszedłem zobaczyć ten freeplay. Wszystko na starcie jest dobrze... ..najpierw teleport, potem X-8. Po X-8 jest Jupiter i dokument po którym zostałem zombi...podniosłem notatkę i mam współrzędne na kolejny 12.90 / 7.60...idę po papier, a tam nic niema. Pozycjoner doprowadził mnie obok toru kolejowego i klapa..notatki, a co za tym idzie przejścia w Podziemia brak. Ma ktoś może foto z położeniem dokumentu, bo coś tutaj nie pasi ?

Link to comment
Share on other sites

Biegnij torami kolejowymi do tego zamkniętego tunelu. Wejściem obok wejdź do środka i schodami do góry. Znajdziesz, ja też miałem z tym problemy.

Edit:

Pomyliło mi się. Dokumenty są w fabryce w tym pierwszym bloku od tego tunelu. Na klatce schodowej. Chyba za dużo tych modów.

Edited by smox
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Znalazłem już wcześniej na klatce schodowej w bloku..pomogła podpowiedź @smox o wysokości. Niestety krótki ten freeplay...mutantów zbyt mało w podziemiach i nie było na co polować, ale to już przeszłość. Pozycjimetr jest skopany..pokazał dwukrotnie to samo położenie w różnych miejscach. W Prypeci zbyt pusto..mogli się lepiej postarać. Kilku wrogów na taką lokację to niewiele. Czekamy na ciąg dalszy, jeżeli będzie taki jak pierwsza część to tylko pogratulować autorowi sukcesu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie ten na samym początku. W momencie, jak pojawiasz się na Jupiterze, masz pod nogami dokument i sporo amunicji. Musisz go podnieść, wtedy zostajesz zombifikowany przez kontrolera i zaatakowany przez mutanty. Wybijasz całe towarzystwo, i wtedy dopiero szukasz tego drugiego dokumentu na klatce schodowej - żeby się wyleczyć i znaleźć kolejne przejście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity