Jump to content

AMD obniża ceny 25 procesorów.


malakas
 Share

Recommended Posts

Tylko 25 procesorów? To szybko wykupią. Mogliby obniżyć ceny 25 modeli procesorów Dołączona grafika.

Proszę o rubelki.

//

Mimo ironii dostałeś testowy punkt reputacji, to 10 rubli o które prosisz. Na przyszłość... to silnik forum nalicza rubelki według ustalonej tabeli...malakas

  • Dodatnia 3
  • Negatywna 3
Link to comment
Share on other sites

Każdy inteligentny człowiek wie o co chodzi. Temat jest z poważnego forum i nie mam zamiaru tego forum poprawiać. Tym bardziej, że jest to ich materiał. // Każde forum ma ekipę która je sprawdza, a to nie temat o ortografii. Posty nie na temat i tak pójdą do kosza więc miłego pisania.

Link to comment
Share on other sites

Tylko 25 procesorów? To szybko wykupią. Mogliby obniżyć ceny 25 modeli procesorów Dołączona grafika.

Proszę o rubelki.

Po przeczytaniu tematu od razu wiedziałem, że chodzi o 25 modeli procesorów, ale nie każdy musi się znać. Dołączona grafika

To jak z opisem pendrive w biedronce, Pendrive Kingston o pojemności 2MB XD

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Patrząc na tabele przed i po obniżce to powiem szczerze,lipa.Jeśli chce sie przyciagnąć klienta i zwrócic uwagę na produkt który "zalega" to powinni walnąć na te 25 modeli 30% obniżki i wtedy efekt byłby o wiele lepszy.Piszę to z pozycji "dawnego handlowca" i nie podwarzam zasad przedsiebiorczośći AMD.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Obniżki mają dość duży rozrzut. Kwestia zasobności portfela i oczekiwań względem wydajności. Dla mnie era AMD zakończyła się na Athlonach XP, późniejsza przesiadka na Intela okazała się trafionym wyborem. Zresztą, testy i porównania modeli obu firm, zazwyczaj wskazują jasno, że to Intel pozostaje liderem rynku, a AMD jest rozwiązaniem bardziej budżetowym. Jedyna rzecz jaka jest warta uwagi to karty graficzne, po przejęciu ATi przez AMD.

Edited by Colego
Link to comment
Share on other sites

To racja, platforma AMD zawsze była konkurencją cenową. Jednak myślę, że procesory takie jak Phenom II X4 955 / 956 BE są dobre dla ludzi chcących stworzyć dobrą platformę dla gracza za rozsądną cenę. To My zapominamy o tych dobrych procesorach na rzecz nowości co nie znaczy, że straciły swoje możliwości. Plus sytuacji... zmusza to do obniżki cen tych co je sprzedają.. :smile: .

Miałem kiedyś kilka procków AMD, ale przesiadłem się na Intel. Jednak nie mogę powiedzieć o nich złego słowa, zawsze wiernie służyły bez żadnych problemów.

Gdybym miał składać w tej chwili w miarę tani komputer oparłbym go o Phenom II X4 955 / 956 BE..to porządny zegar..

//

...powinni walnąć na te 25 modeli 30% obniżki....jasne jestem za. Jak dla mnie 30% to dobra promocja... :smile: .

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

[Gdybym miał składać w tej chwili w miarę tani komputer oparłbym go o Phenom II X4 955 / 956 BE..to porządny zegar..

Teraz bardzo opłaca się kupić te procesory.Zniżka 20 % na taki dobry procesor.....aż grzech nie brać.Sam mam 965 BE i czytając ten temat spodziewałem sie że obniżą jego cene o najwyżej 5 % (bo wiadomo zazwyczaj dobre = dość drogie) a tu taka niespodzianka.

Link to comment
Share on other sites

Zniżka 20 % na taki dobry procesor.....aż grzech nie brać.Sam mam 965 BE

Ja też go mam. Te 3,4 GHz swoje robi, a to, że posiada cztery jajeczka naprawdę odczuwa się w aplikacjach, które z tego potrafią korzystać. Przesiadłem się na niego z Core 2 Duo E6700 2,66 GHz i różnica jest kolosalna. A przecież na razie w ogóle go nie podkręciłem! Są oczywiście szybsze procesory, ale, szczególnie po tej obniżce, Phenomy II X4 mają naprawdę doskonały stosunek wydajności do ceny :thumbsup:.

PS: Nie jestem fanem żadnej ze "stajni" - moje bycie niebieskim czy zielonym zależy tylko od tego, co oferują w danym momencie...

Link to comment
Share on other sites

Ja też go mam. Te 3,4 GHz swoje robi, a to, że posiada cztery jajeczka naprawdę odczuwa się w aplikacjach, które z tego potrafią korzystać.

I ja mam :P Nie, ja mam 955, różnica taka że zegar o 200MHz mniejszy na rdzeń. Ale daje rade w każdej grze, wiec kupno i5 i solenie za całokształt jest niepotrzebny :) Kręcić go mogę spokojnie do 4,2GHz, a jak bym się postarał to kto wie 4,6 ? :D Tylko nie ma to sensu, po co kręcić coś co nie jest spożytkowane przez dzisiejsze gry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity