Skocz do zawartości

Absencja.


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy zauważyliście, ale od jakiegoś czasu, nie pojawia się na Forum, nasz dobry znajomy @Buber. Mam nadzieję, że nie przeszedł na drugą "stronę" internetową, która często nie była nam przychylna. A tak na poważnie, czy ktoś coś wie o urlopowaniu szanownego kolegi? Smutno bez jego rzeczowych i nadzianych humorem wypowiedzi. Wcześniej w mniej więcej w podobny sposób, urlopował kolega @smox, wszcząłem dochodzenie i został namierzony. Tu może się okazać, że jestem za krótki, bo jest to obszar poza granicami Polski. Trzeba szerszy krąg ludzi poruszyć, może to jakiś efekt przyniesie. Czy ktoś coś wie?

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechał do dżungli tylko z maczetą i poluje na tubylców

Ha, Ha , padłem :P

Może zaczął grać w NS i wsiąkł :D

ps. Kiedyś go dodawałem, albo miałem dodać, do znajomych na steam, ale teraz nie wiem czy to on, bob00, ''dostępny 11 minut temu''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Papaczos, oby nie było za późno, ale poświadczy się, że jesteś wrogiem wszelakiego stalkerowania. To coś w tym stylu, jak za komuny pytali się Jasia w szkole, jakich najbardziej uważa bohaterów. - Stalina i Lenina - odpowiada, a po chwili schyla się pod ławkę, gdzie leżały jego książki z biblioteki i mówi - Wybacz Winnetou i kapitanie Żbik. Takie sprytne zagranie, może mieć w życiu, spore szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Kiedyś go dodawałem, albo miałem dodać, do znajomych na steam, ae teraz nie wiem czy to on, bob00, ''dostępny 11 minut temu''.

Tak, to on. Tak więc żyje i można wnioskować, że ma się dobrze, bo gra :wink:

@metek58 - dzięki, od razu mi ździebko ulżyło, a tu jeszcze okazuje się, że Buber nieutopiony. Od dobrych wiadomości mi się dzisiaj dzień zaczął :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś nie mogę znaleźć w spisie użytkowników, takiego gościa, co miałby taki nick na naszym forum.

Nie na naszym forum. On ma taki pierwszy człon jednego z adresów email. I dlatego go tak Steam "widzi". A jeżeli dawał namiary Steamowe @Kpucowi a ten go dopiero co widział, to to na pewno będzie on. Ale, powtarzam, też wolałbym, żeby się Robert sam odezwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, ale śledztwo trwa, więc jest nadal poszukiwany. :biggrin: Jak ktoś coś wie o losie zaginionego, proszony o niezwłoczne powiadomienie nas tu na Forum. Dziwne trochę, bo jeśli by wyjeżdżał (nawet do dżungli), to rzuciłby na forum wiadomość, by nie martwić innych zastanawianiem się, co mu się przydarzyło. Będę czekał na rozwiązanie tej zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to on. Tak więc żyje i można wnioskować, że ma się dobrze, bo gra :wink:

@metek58 - dzięki, od razu mi ździebko ulżyło, a tu jeszcze okazuje się, że Buber nieutopiony. Od dobrych wiadomości mi się dzisiaj dzień zaczął :smile:

Tylko wiesz, steam może być zainstalowany na komputerze gdzie grają sobie dzieci, ... To nie znaczy że on sam osobiście, grywa w coś a na forum się obraził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, myślisz, że jednak fiord? :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Co ty tak się tego Fiordu czepiłeś :biggrin: :biggrin:

He, He, pewnie leży gdzieś w tropikach i zapomniał o bożym świecie, spalone w słońcu hostessy przynoszą mu drinki z parasolką, a palmy tańczą na wietrzę Dołączona grafika

Może też tak być, ewentualnie na razie nie ma weny, chęci lub czasu by ciągle na necie siedzieć, może jest zapracoway albo coś w ten deseń, jak się nie mylę to kiedyś pisał że do Polski przyjedzie na dłuższy czas, lecz nie jestem pewien czy to on to pisał oraz czy nie pomyliłem stron :D Napewno nic złego się mu nie stało, trzeba być dobrej myśli:D

Pozdrawiam

Edytowane przez Naznaczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.