Skocz do zawartości

Problem z Questami


cloudpol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,poczatkowo grałem na Narodnaya Soljanka + Dopa 14.08 po polsku, i dodatkowo wgrałem moda autumn aurora,wszystko chodziło mi pięknie, NIESTETY DŻIŚ rano po wgraniu kolejnego moda o nazwie DMX 1.3.4 mam problem z zadaniami,nie wyswietlaja mi sie w pda ,dla przykladu,znalazłem trupa specnazowca Andrieja i zabieram od niego dokumenty,niestety nic sie nie dzieje,żadnego zadania w pda,kolejny przyklad,podczas pierwszej wizyty w pieczarze mam problem z gornikiem,mowi mi ,,HEJ'' a ja jedynie co moge wybrać to dowidzenia,innych opcji rozmowy z nim nie ma,mam nadzieje ze pomożecie mi :)

//

Na forum piszemy poprawnie po polsku i używamy polskich znaków.

Edytowane przez cloudpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic mi to nie pomogło,nawet jak chcem sie przespać w łózku koło górnika,to gine od razu z głodu ,mimo ze nie jestem głodny,moze będzie lepiej jak sam napisze jak instalowałem,może coś zle zrobiłem

1-sciagnelem z toreenta link od was NS 19.04 + DOPA 14.08 + Kumulatywny patch 03.09

2-skopiowałem gamedate i bin do folderu z gra

3-nie wrzucałem spolszczenia z solianki

4-zainstalowałem z dmx 1.3 gamedate i bin

5-potem wrzuciłem dmx 1.3.4,potem fixa do niego

6-potem spolszczenie do dmx z waszej strony

7-na koniec wrzuciłem pliki od was,na zwiększony udżwig,i na widoczną ilosc amunicji w magazynku.

//

Na forum piszemy poprawnie po polsku i używamy polskich znaków. Edytuj post i popraw pisownię.

Edytowane przez cloudpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie giniesz z głodu tylko z promieniowania. Artefakty promieniują także w ekwipunku, a nie tylko jak je zawiesisz na pasie. Za zbieranie artefaktów bierzemy się dopiero jak dostaniemy / kupimy specjalny kontener na promieniotwórcze artefakty lub nazbieramy artefaktów niwelujących skutki promieniowania. Sprawdź w plecaku czy nie masz tam jakiejś Meduzy, Skrętaka czy też Grawi. Jeśli tak to wyrzuć je. Silnie też promieniuje artefakt Serce Poltergeista znaleziony w plecaku na początku lokacji Pieczara. By zrównoważyć jego promieniowanie na pas musisz założyć wszystko co znajdziesz w plecaku. Ale skoro Górnik nie chce z tobą gadać to pewnie nawet tego plecaka nie znalazłeś. Zaraz jak lądujesz w Pieczarze to patrz pod nogi. Będzie tam leżał plecak z wyposażeniem. Zabierasz z niego wszystko.

Odnośnie problemów z zadaniami, możliwe że ta NS z torrentu ci krzaczy. W tym temacie masz patcha przywracającego NS z torrentu do postaci znanej i sprawdzonej. Poza tym musisz ręcznie usunąć z katalogu scripts plik sol_sound.script. Następnie na tak przygotowaną gamedatę nakładasz pliki DMX, fix do DMX i polonizację. Oczywiście nowa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz za mało danych...jaki patch..degradowany lub nie, w jaki sposób. Zanim postawisz DMX przeinstaluj podstawkę, wyczyść rejestr i usuń cały folder zapisów w Moje Dokumenty. Następnie zanim wrzucisz mod, uruchom na chwilę podstawkę by utworzyła nowy folder zapisów i user.ltx. Jeżeli nie ma zadań w PDA mod jest uszkodzony i gra mija się z celem...przy trupie Andrieja musi się pojawić wpis w PDA. Uruchom najpierw czystego spolszczonego moda..jeżeli ruszy można dodawać sprawdzone dodatki. W tym wypadku tylko te dla DMX. // Jak dla mnie to kolejny 3 dowód na to, że torrentowa Soljanka ma problemy ze spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o znalezienie plecaka, to go nie pominąłem,gapa ze mnie nie jest ;p,ale zastosowałem sie do waszych rad,od nowa przeinstalowałem,wrzuciłem patcha do solianki z torrentu,i działa,nie wiem co było przyczyną tego,ale dziekuje wam z całego serca :thumbsup: ,dziś juz nie mam czasu,ale jutro z rana sprawdzę gierke z zwiększonym udżwigiem i spawnerem,może choć wątpie, któryś z nich powodował błędy.

//

Ostatnia uwaga na błędy, następne będzie ostrzeżenie za brak reakcji na wpisy.

No więc sprawdziłem,i wszystko działa jak należy,jeszcze raz dzięki.Ps chyba już błędów ortograficznych nie ma :biggrin:

Edytowane przez malakas
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.