Skocz do zawartości

Problem z Tambowskim


Radrif

Rekomendowane odpowiedzi

Jw. Gdy tylko zbliżę się na odległość pozwalającą go zobaczyć wywala mnie z takim błędem...


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : ai().level_graph().valid_vertex_id(vertex->data().level_vertex_id())
[error]Function	  : CPatrolPathManager::select_point
[error]File		  : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\patrol_path_manager.cpp
[error]Line		  : 164
[error]Description   : patrol path[garb_tambovski_path], point on path [wp00],object [gar_stalker_flame_quest2311092]

stack trace:

Dzieje się to na obojętnie jakiej lokacji... Czy wysypisko, czy bar = wylot. Próbowałem coś z tym zrobić ale żadnych rezultatów a znając mnie mogę jeszcze bardziej namieszać :sleep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na konflikt skryptów. Tambowski pojawia się w grze dwa razy. Jako stalker który ginie przy ataku psów na drodze do Baru i później jako Tambowski, który sprzedaje ci info o jednej z części do miotacza ognia. Tu wygląda na to, że nie zginął w Barze i teraz gra próbuje go spawnować w dwóch miejscach, na Wysypisku i na drodze do Baru. Stąd i wyloty. Możesz spróbować to przeczekać, poczekać na emisję, przejść na inną lokację, zrobić kilka innych zadań, może sytuacja się unormuje. Możesz spróbować usunąć tego stalkera z gry. Powinno się udać sposobem opisanym w tym temacie, w drugim poście ewentualnie możesz spróbować tego co sugeruje malakas w poście trzecim i sam zabić Tambowskiego. Potrzebny kawałek miotacza ognia po prostu sobie później zespawnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałbym najpierw tego......obniż ze 180/150 do 10 parametr...gamedata/ config/ alife.ltx...switch_distance = X..(jeżeli jest problem z wielością 10, można ustawić 0.) ... wejdź na lokację i spróbuj porozmawiać.

Potem emisja i jeżeli nie pomaga to nie zbliżać się do gościa...rurki można dopisać do handlarza lub spawner...koleś jednak może przeszkadzać i dobrze by było go usunąć.

Jeżeli nie porozmawiasz z kolesiem, rurki tak czy inaczej są do dopisania/spawnu.

//

Jeżeli chciałbyś go zabić to można za pomocą zarodka mutanta, pod warunkiem że jesteś dostatecznie blisko...nie wiem czy wolno strzelać bezpośrednio, będzie psuło relacje w grze.

Tam na Dziczy byli Najemnicy więc to co innego.

object [gar_stalker_flame_quest2311092]
..a może nasz koleś przepił rurki i ich nie ma... :smile:
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.