Skocz do zawartości

Problem w Starej Wsi i nie tylko...


noisy

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem wszystko co było opisane w poradniku na temat zawisania gry w Starej Wsi. U mnie błąd nazywał sie af_rusty_sea-urchin25543 Po zmodyfikowaniu pliku i próbie odpalenia gry, gra się ładuje ale po jakims czasie ją wywala. CO bym nie zrobił to tak jest. Po wklejeniu wcześniejszego oryginalnego pliku bind_stalker gra normalnie się ładuje, ale wiadomo problem z zawiśnięciem w starej wsi występuje nadal. Pomóżcie co teraz mam z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest log z wypadu na pulpit z Prypeci po zmodyfikowaniu pliku bind_stalker wg opisu w poradniku.

pierwszym błędem po zawisnięciu gry w Starej Wsi był af_rusty_sea-urchin25543 dalej juz widać...


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function	 : CScriptEngine::lua_error
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		 : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:441: attempt to perform arithmetic on global 'af_rusty_sea' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Wkleiłem stary oryginalny plik bind_stalker gra normalnie poszła wszedłem z Prypeci do Starej Wsi gdzie po ruszeniu w celu odbicia brata nastąpił zawis tuż za ciężarówką.


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : !object->used_ai_locations() || ai().level_graph().valid_vertex_id(object->m_tNodeID)
[error]Function	 : CALifeSwitchManager::add_online
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_switch_manager.cpp
[error]Line		 : 64
[error]Description : Invalid vertex for object
[error]Arguments     : af_rusty_sea-urchin25543

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kobal, Twój kod działa, ale długo się nie nagrałem bo mam znowu jakis problem sądzę, ze tyczy sie to rzuconego granatu...

Myślę, ze dalej powinienem dać sobie rade z usuwaniem błędnych przedmiotów na podobnej zasadzie jak to z af_rusty_sea-urchin25543. Powiedzcie tylko dlaczego wywaliło grę, przez granat?


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : (*elements.begin())->numberOfGeoms()
[error]Function	  : CPHShell::preBuild_FromKinematics
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamePHShell.cpp
[error]Line		  : 616
[error]Description   : No physics shapes was assigned for model or no shapes in main root bone!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.