Jump to content

Czekam na film na motywach So.C.


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Film fabularny, najlepiej odcinkowy, nakręcony przez Rosjan albo Ukraińców. Tylko oni czują ten surowy klimat i nie obstawią ról w takim filmie aktorami o równiutkich białych zębach... Film nie wymagałby dużego budżetu bo można go nakręcić w plenerze nie budując studio, nie wymaga drogich efektów specjalnych, ot trochę strzelaniny i tułaczki po opuszczonych okolicach. Bardzo podobała mi się 'Karna kompania", tani film o świetnej fabule i naturalnych aktorach bez operacji plastycznych. Nie chciałbym też zobaczyć w filmie wielkich gwiazd rosyjskiego czy ukraińskiego kina ani broń Boże naszych: Lindy, Szyca czy Żebrowskiego i innych... Jeszcze kilka lat i technika cyfrowa pójdzie tak do przodu, że tego typu filmy będą w większości animacjami, bez ograniczeń plenerowo-studiowych, kaskaderskich i innych. Uważam jednak, że tutaj kluczową postacią będzie rola Naznaczonego i to on sprawi że ew. film byłby hitem czy klapą.

Link to comment
Share on other sites

Mnie ten pomysł też się bardzo podoba. W dodatku materiału na scenariusze jest w bród - mam naściagane chyba kilkadziesiąt książek z serii Stalkera (po rosyjsku) i sukcesywnie czytam korzystając ze swojego telefonu, najczęściej w drodze do i z pracy. Taki serial... to byłby sam miód... cos jak Stargate... myslę, że na pewno zwróciły by się poniesione na produkcje koszty. Już nie mówię nawet o realizacji w rzeczywistych terenach - krajobrazy znajda się wszędzie, wystarczy co jakiś czas wmontować w tło widok Elektrowni... nie takie seriale powstawały w skromnych dekoracjach.

Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że materiału nie zabraknie, mamy obaj świadomość, że serial zrobiony tylko na fabule So.C byłby raczej krótki. Stargate... oglądałem wszystkie serie + Atlantis, aż takich marzeń nie snuję, ale tamte seriale pokazały, że mając pomysł można zrobić bardzooooooo oglądalny serial. Myślę sobie, że jedna powiedzmy 12-to odcinkowa seria byłaby idealna, bez futurystycznych pomysłów i wprowadzania nowych - nie pasujących postaci do filmu. Czekamy zatem razem trurl3, na ten film.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity