Jump to content

Wasz ulubiony Mod i Lokacja


pacjent1972
 Share

Recommended Posts

Myślę że każdy z Was pośród wszystkich modów do każdej z trzech podstawek ma swojego ulubieńca i miejsce gdzie lubi najchętniej zmierzać i prowadzić rozgrywkę. Zapewne są i tacy którzy mają ich kilka. Podzielcie się swoimi wrażeniami i opiniami. Moimi ulubionymi modami jest Soljanka i SGM-y do CoP-a.W Soljance lubię wbijać na ATP,podoba mi się muza do tej lokacji,klimat jaki tam panuje.Może wielkość lokacji nie zachwyca ale ja lubię otwarte tereny z celem po środku.Lubię wszystkie Lab-y,najchętniej odwiedzam je nocą (za oknem :biggrin: ) ze słuchawkami na uszach,strach to jest to co napędza. :devil: W SGM-ach lubię Jupitera,szczególnie nocą (w grze i za oknem :biggrin: ). Każdy mod ma swój klimat i smaczek,od samego początku ich powstawania.Ta gra potrafi ukraść wiele czasu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Hm.. Grałem już w mnóstwo modyfikacji, ale gdybym miał wybrać te najlepsze to: 1. SOC- Tajne Ścieżki 2 za NIESAMOWITĄ, wciągającą fabułę, mnóstwo nowych rzeczy. Do diaska.. po prostu mod dla mnie wymiata i niema co pisać ;) (na drugim miejscu jest soljanka, bo ma to czego mi brakowało w zwykłym, czystym SHOC) 2. CS- Mało jest dobrych modyfikacji do tej części. Ale jakby się tak zastanowić to TFW, dołączam zawsze do bandytów i jatka na całego. 3. COP- Misery. Klimat jest po prostu tak wciągający że to mało powiedziane. Właśnie tak sobie wyobrażam zonę. Ale nie grałem w niego długo bo mi się komp resetuje, a jak mnie nerwy by poniosły przez to, to by monitor mógł wylecieć przez okno, już klawiatura fruwała. Najlepsze dla mnie lokacje z modów to: Limańsk/ Wysypisko/ ATP/ Niezbadane Tereny/ Bagna z TŚ2.

Link to comment
Share on other sites

Ok, to tak w Stalker Cień Czarnobyla mój ulubiony mod to Priboi Story a w Stalker Zew to Winter mody. A ulubione lokacje to - w Cieniu Czarnobyla - dzicz, a w ZP-stacja Janów. A Czystego Nieba nie posiadam :ermm: ale czy warto kupować???.

Edited by cichy
Regulamin wymaga pisania zgodnie z zasadami ortografii języka Polskiego.
Link to comment
Share on other sites

Oblivion lost i pryboy strory, a dlaczego ? Ano to były pierwsze tak dobre i rozbudowane mody do stalkera, dlatego zapadły mi w pamięć. To jak by posiadać ferrari i kupić lamborghini, człowiek się już tak nie cieszy każdym smaczkiem, jak w przypadku zamiany forda fiesty na bmw m3 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity