Skocz do zawartości

Wasz ulubiony Mod i Lokacja


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że każdy z Was pośród wszystkich modów do każdej z trzech podstawek ma swojego ulubieńca i miejsce gdzie lubi najchętniej zmierzać i prowadzić rozgrywkę. Zapewne są i tacy którzy mają ich kilka. Podzielcie się swoimi wrażeniami i opiniami. Moimi ulubionymi modami jest Soljanka i SGM-y do CoP-a.W Soljance lubię wbijać na ATP,podoba mi się muza do tej lokacji,klimat jaki tam panuje.Może wielkość lokacji nie zachwyca ale ja lubię otwarte tereny z celem po środku.Lubię wszystkie Lab-y,najchętniej odwiedzam je nocą (za oknem :biggrin: ) ze słuchawkami na uszach,strach to jest to co napędza. :devil: W SGM-ach lubię Jupitera,szczególnie nocą (w grze i za oknem :biggrin: ). Każdy mod ma swój klimat i smaczek,od samego początku ich powstawania.Ta gra potrafi ukraść wiele czasu. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Grałem już w mnóstwo modyfikacji, ale gdybym miał wybrać te najlepsze to: 1. SOC- Tajne Ścieżki 2 za NIESAMOWITĄ, wciągającą fabułę, mnóstwo nowych rzeczy. Do diaska.. po prostu mod dla mnie wymiata i niema co pisać ;) (na drugim miejscu jest soljanka, bo ma to czego mi brakowało w zwykłym, czystym SHOC) 2. CS- Mało jest dobrych modyfikacji do tej części. Ale jakby się tak zastanowić to TFW, dołączam zawsze do bandytów i jatka na całego. 3. COP- Misery. Klimat jest po prostu tak wciągający że to mało powiedziane. Właśnie tak sobie wyobrażam zonę. Ale nie grałem w niego długo bo mi się komp resetuje, a jak mnie nerwy by poniosły przez to, to by monitor mógł wylecieć przez okno, już klawiatura fruwała. Najlepsze dla mnie lokacje z modów to: Limańsk/ Wysypisko/ ATP/ Niezbadane Tereny/ Bagna z TŚ2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to tak w Stalker Cień Czarnobyla mój ulubiony mod to Priboi Story a w Stalker Zew to Winter mody. A ulubione lokacje to - w Cieniu Czarnobyla - dzicz, a w ZP-stacja Janów. A Czystego Nieba nie posiadam :ermm: ale czy warto kupować???.

Edytowane przez cichy
Regulamin wymaga pisania zgodnie z zasadami ortografii języka Polskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion lost i pryboy strory, a dlaczego ? Ano to były pierwsze tak dobre i rozbudowane mody do stalkera, dlatego zapadły mi w pamięć. To jak by posiadać ferrari i kupić lamborghini, człowiek się już tak nie cieszy każdym smaczkiem, jak w przypadku zamiany forda fiesty na bmw m3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.