Skocz do zawartości

Klan


Czujny

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmujesz jedną, swoją niby słuszną bo opartą o Twój punkt widzenia, opcję za fakt, negując inne.

Proponuję najpierw poznać kilka klanów w sieci, a potem pisać o sposobie ich kierowania. Niestety wychodzi na to że 90% klanów ma jednak przywódcę.

...skoro zaczniecie grać później niż my, to nie będziemy się liczyć z waszym zdaniem i podświadomie już chcecie sobie zabezpieczyć pozycję na starcie

Co Ty piszesz i co to ma do wyboru dowódcy.? pokazuje jednak sposób myślenia..zakładam coś to mam mieć władzę...już samo to wystarcza by do takiego klanu nie wstąpić. :biggrin: .

//

@Czujny mnie to mało obchodzi czy w klanie zacznę jako kot czy już jako założyciel ... mnie obchodzi tylko zabawa z gry, a to czy w się zaczniecie nawzajem mordować, czy będziecie żyć w zgodzie mnie nie interesuje po prostu nie popieram tego sposobu władzy bo się to raczej nie sprawdza

Dokładnie..nic dodać, nic ująć...a tak, czy inaczej zrobicie jak będziecie chcieli... :smile: .

///

nie wiem jaki jest jego nick na forum,ale jedyny polski murzyn w grze

Tak na marginesie...czytałem też kilka uwag typu..Czarny, więc może czegoś nie rozumiem i pytam ...co ma do rzeczy kolor skóry do klanu i gry Stalker ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malakas...z tym "czarnym" to po prostu rodzaj żartu. Ale trudno będzie pojąć niuanse komuś, kto nie siedzi z nami na TS. Tak samo jak trudno zrozumieć specyfikę danej gry, nie mając żadnego doświadczenia.

Ci, którzy grali w inne gry, mogą mieć kłopot w zrozumieniu prostego faktu - że SO nie jest tamtymi grami. Jest czymś całkowicie innym.

Dlatego, mimo że rozumiem Twoje zastrzeżenia, absolutnie się z nimi nie zgadzam.

Pograj ze dwa tygodnie, potem zaś wróć do tego tematu i napisz, czy miałeś rację. Nie widzę innego sposobu na to, by wyprowadzić Cię z błędu.

PS

Proponuję najpierw poznać kilka klanów w sieci, a potem pisać o sposobie ich kierowania. Niestety wychodzi na to że 90% klanów ma jednak przywódcę.

Hm.. Z tego, co widzę na TS - chłop ma potężne doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racją jak dupą, każdy ma swoją ;) Wieczorem zakładamy klan, kto będzie chciał to dołączy, reszty nie zmuszamy :)

malakas, nie rozumiesz bo nie grasz z nami, jak zaczniesz to zrozumiesz i poznasz nasz spaczony humor ;)

Ja mam dwie. Zmutowałem w zonie. A widziałem takiego, co miał trzy, jedna się pokazała po zdjęciu maski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję najpierw poznać kilka klanów w sieci, a potem pisać o sposobie ich kierowania. Niestety wychodzi na to że 90% klanów ma jednak przywódcę.

Miałem styczność z klanami i wiem, że to co Ty uważasz za regułę wcale nią nie jest. Możliwe, że jeśli bywałeś w jakichś klanach, to najczęściej trafiałeś na taki sposób sprawowania "władzy" i dlatego jesteś tak bardzo przekonany do swojej racji. Te 90% to jakaś oficjalna statystyka czy po prostu wrzucasz wyssane z palca procenty, żeby "uwiarygodnić" swoje zdanie?

Co Ty piszesz i co to ma do wyboru dowódcy.? pokazuje jednak sposób myślenia..zakładam coś to mam mieć władzę...już samo to wystarcza by do takiego klanu nie wstąpić. :biggrin: .

Szkoda, że nie zacytowałeś również emotki na końcu tamtego zdania, która chyba ma swoje określone i jasne znaczenie. Wyrywasz z kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zacytowałeś również emotki na końcu tamtego zdania, która chyba ma swoje określone i jasne znaczenie

Ja czytam zdania nie patrzę na emotki... :smile: . Zarzucasz mi ..Przyjmujesz jedną, swoją niby słuszną bo opartą o Twój punkt widzenia, opcję za fakt, negując inne..a popatrz na siebie i swój sposób myślenia...Przyganiał kocił garnkowi... :smile:

//

@oloo już pisałem...a tak, czy inaczej zrobicie jak będziecie chcieli... :smile:...wszyscy którzy chcą dowódcy są źli ponieważ myślą inaczej i mają swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klan już działa. Oloo założył wczoraj. Zapraszamy wszystkich chętnych, bo atmosfera na TS naprawdę jest doskonała, a sama zabawa w SO nabiera większego sensu. Malakas jak masz zamiar zacząć grać, to też chodź do nas na 122. To samo się tyczy reszty. Widziałem, że Darkus i Miedziane Jaja też już grają. Bez obaw, na TS nie ma dyktatury... :thumbsup:

Dla przypomnienia, instrukcja jak nas znaleźć na Team Speak 3

- Uruchamiasz program.

- W polu server adress wpisujesz adres IP 89.25.239.18

- W polu login podajesz dowolnie wybrany pseudonim i OK.

Później, po zalogowaniu, (serwer nazywa się CFC) w lewym oknie masz listę kanałów. Szukasz kanału numer 122, klikasz nań żeby otworzyc listę pokoi, a nastepnie klikasz dwa razy w pokój Stalker Online, mówisz dzień dobry i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czujny j jeszcze nie gram ale już powoli się do tego zabieram tak we wtorek pobiorę klienta a potem się zobaczy a moja wiedza bierze się z poradników trula i stronki skąd można pobrać klienta :D Mógł by ktoś podać ile SO zajmuje miejsca na dysku wiedział bym czy muszę czkać na szybszy internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Klan działa. To juz prawie rok. skopaliśmy wiele dupsk :) Całkiem sporo klanów rozwaliliśmy do spodu, tak że dziś nikt już o nich nie pamięta. Jesteśmy potęgą Zony, Panowie :)

Przeczytałem sobie ten temat. Przypomniały mi się te początkowe emocje i kłótnie. Kurde, jak by wtedy mało wszyscy wiedzieliśmy. I jakim niebezpiecznym miejscem wydawała się nam Zona. A niebezpiecznie stało się o wiele później, wraz z napływem rosyjskich, bandyckich klanów na serwer EU.

Co ciekawe, okazało się, że faktycznie - najlepiej sprawdza się jeden lider. Zarządzanie grupowe jest..hmm..porażką.

Cóż, jestem liderem SoA. Podobno jakoś mi to idzie...nawet. Próbowaliśmy kilku innych opcji, ze zmiana klanu (Sentinel) włacznie. To był miestety niewypał.

SoA to marka sama w sobie. Szanują nas nawet wrogowie. I oczywiście się boją - czyli wsio jest tak, jak byc powinno :D

 

Gramy teraz głównie na serwerze Rus, po wipe. Jest ciekawie. I można dostać w czapę w każdej chwili. W sumie to fajnie znów być noobem :D

Chwilowo jesteśmy tam w klanie RT, który udzielił nam gościny. To dobre chłopaki. Uczymy się Zony od nowa, jako że jest wiele zmian.

Jeśli będzie ów obiecywany od roku wipe, pewnie wrócimy na stare śmieci, bogatsi o doświadczenia z rosyjskiego serwera.

I dalej będziemy kopac dupska bandziorom wszelkiej maści ;)

 

Udachi, Stalkiery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.