Skocz do zawartości

Przechodzenie gry


Czujny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję pomocy:

1. Przy dworcu, a dokładnie gdzie rozmieszczone są walizki z zabawkami, fajnie by była jakaś mapka z zaznaczeniem, łaziłem ale tylko trzy udało mi się zebrać.

2. Jak wykonać zadanie u Greeka? Nie działa.

Dodatkowo mam pytanie: czy jeśli wyloguję się na dworcu, to bez problemu przejdę przez bramę? Przechodziłem już przez bramę.

Interpunkcja, literówki. cichy

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie punktu 1 to walizki z zabawkami są w chałupach na wschód od dworca. (obszar można nazwać umownie "wioską"). Też miałem problem ze znalezieniem czterech ale w końcu otworzyłem mapę i przeszedłem wszystkie domy po kolei i w końcu trafiłem na czwartą. Nie sprawdzałem czy zabawki są stale w konkretnych miejscach czy może pojawiaja sie losowo. Pole do popisu i zrobienia mapki stoi otworem dla wszystkich chetnych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przeszedłem przez bramę bez problemu. Ale o jedną rzecz zapytam to zadanie od greek-a działa? Jeśli tak to jak to przejść? Pozdrawiam P.S. czytam przewodnik A co do walizek ostatnia jest w najdalszym domu po lewej stronie.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o quest Mitka i Spit, kumple Koli. Gdzie oni są bo nie mogę ich znaleźć nigdzie w Lubeczy. Wydaje mi się że być może ten kwest blokuje mi dalszą linię gry. Chodzi o Greek-a który się ze mną wita, wysyła do aleksa który udaje że mnie nie zna a zadanie "Porozmawiaj z Greek-iem" dalej sobie wisi jako niezrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to... kwest Greka na serwerze En jest skopany - nie da się go przejść, Grek faktycznie nie daje żadnych zleceń a sama wizyta u niego nie powoduje odblokowania dalszej linijki kwestów. Te dalsze zadania daje gość przed budynkiem który wysyła do Greka. Niestety, nie słyszałem, żęby komukolwiek zadziałało na serv. En. Na Rus przeszedłem ten etap.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to tak .... To w jaki sposób rozwijać postać ? Myślałem że porobię sobie questy i wypasę trochę mojego stalkera zanim wyjdę z Lubeczy bo nawet tunel do lasu ledwo udaje mi się przejść po kilkudziesięciu ! próbach. A widziałem że niektórzy w SoA mają sprzęt z górnej półki. Tymczasem ja u sprzedawcy mam sam złom. Nawet z kasą nie da się kupić nic lepszego niż dubeltówka. W pewnym miejscu linia zadań się urywa i nie wiem co dalej robić a za bramę mnie nie puszczają. Mam zadanie na arty ale w samej koszuli nie pójde miedzy anomalie. Nie mam pomysłu na to jak dalej grać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pomijamy te zadania, które nie działają i rozglądamy się za innymi. Może się powtórzę, ale jest też sposób na szybki zarobek w postaci zbierania głów mutantów i sprzedawania ich bezdomnemu pod dworcem. Z dwudziestu pięciu takich kursów masz 20.000 RU, a to już wystarczy na podstawową kamizelkę, drugie tyle na AK74, następne na spodnie i czapkę. A z tym już można próbować sił żeby przejść poza mur podziemiami. AK74 nie jest złomem. To bardzo popularna broń na początkowym i nawet późniejszym etapie gry. Długo się z nim nie rozstawałem. Udało mi się za pomocą tej pukawki odeprzeć dwóch frajerów z Bounty Hunters, którzy zaatakowali mając lepsze pancerze i dzierżąc lkm'y MK48. Dwóch na jednego. Tak więc sam widzisz, że broń dostępna na początku gry nie jest złomem. Sprzęt z górnej półki można załatwić dla Ciebie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że świat gry jest ogromny i jest wiele możliwości rozwijania skillów. Poza tym jest polski klan w którym pomagamy nowicjuszom. Oloo regularnie kursuje na dworzec w Lubeczy w poszukiwaniu polaków-nowicjuszy. Załóż konto na TS i umów się z nim, kiedy może cie poprowadzić za mur. A tymczasem zrób zadania dla Kuriera który stoi po d Domem Kultury. To Ci da możliwość wyjścia przez jedną z bram za 500 rubli które bierze oficer przed bramą (Brama za wrakiem autobusu). Czytaj poradniki - naprawdę, utrata jednej ścieżki kwestów nie jest taka tragedią :) Mapa Lubecz jest rzeczywiście placem zabaw do szkolenia... Wejście do tunelu w Lubeczy znajduje się w piwnicy Domu Kultury - osobne wejście z tyłu DK. Mapy nie trzeba - nie da się zgubić. Postaraj się załapać z jakąś idącą grupą. Jak juz będziesz w grze wywołaj na czacie oloo lub mnie - Trurl3 ( naciskasz enter i wpisujesz w czacie /@oloo a potem tekst. W ten sposob wiadomośc dochodzi tylko do adresata.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Więc to tak .... To w jaki sposób rozwijać postać ? Myślałem że porobię sobie questy i wypasę trochę mojego stalkera zanim wyjdę z Lubeczy bo nawet tunel do lasu ledwo udaje mi się przejść po kilkudziesięciu ! próbach. A widziałem że niektórzy w SoA mają sprzęt z górnej półki. Tymczasem ja u sprzedawcy mam sam złom. Nawet z kasą nie da się kupić nic lepszego niż dubeltówka. W pewnym miejscu linia zadań się urywa i nie wiem co dalej robić a za bramę mnie nie puszczają. Mam zadanie na arty ale w samej koszuli nie pójde miedzy anomalie. Nie mam pomysłu na to jak dalej grać :(

I jak, już sie czegoś nauczyłeś..? :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zadanie nazywa się Find Stefan's Friend i jest napisane w zadaniu aby przeszukać 311 i pytam czy ktoś jużto robił ponieważ nieumiem go znaleść.   

 

A jaka jest nazwa zadania i kto je dał ? Może Kola Kisly na szukanie Mitki i Spita ?  "Kisly`s Friends" ? Jak tak, to zapomnij że ich znajdziesz w 310.

a odnośnie tego zadania Mitki i Splita to byłbym też wdzięczny jak byś powiedział gdzie ich moge szukać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel Stefana to trup i leży w jednej z chałup we wsi. Dokładnie to będzie kwadrat 311/2 prawy górny narożnik. Szukaj takiego większego domu koło niego kręcą się duże szczury. Trzeba kliknąć na PDA leżące obok zwłok.

Co do Mitki i Spita to jeden jest handlarzem na mapie New Land (nowa ziemia) pod mostem w jaskini a drugi na mapie Tunguska stoi w głównym obozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.