Jump to content

Brak przejścia Sarkofag CEA2


bolo
 Share

Recommended Posts

Niewiem co robię nie tak, brak przejścia z Sarkofagu na CEA2, robię kwest na złote dukaty dla Ducha. Teraz się zorientowałem, że mam otwarte przejście X10-Sarkofag, lecz ja wszedłem do Sarkofagu przez Prypeć. Wgrywałem gre od wejścia do Sarkofagu kilka razy, przy Spełniaczu Życzeń znalazłem 5 teleportów monolitu i maskującą egze nie wypowiedziałem życzenia i zgodnie z poradnikiem i mapką udaję się w miejsce gdzie powinno być przejście na CEA2, niestety nie ma. Dodam, że robię już kwesty dla mieszkańców NT. Może to, że dopiero robię kwest dla Ducha ma wpływ na brak przejśćia?. A mózg kontrolera zespamowałem w kweście dla Łukasz i jeszcze nie byłem na CEA2 jest to moja pierwsza wizyta w elektrowni. Proszę o podpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Oddaj najpierw kotlety dla Ducha. Przejścia z Sarkofagu... 1. Na Czarnobyl-1. Po rozmowie z Doktorem w Prypeci, znajdźcie notatkę Striełoka koło Monolitu. 2. Do X-10. Wypełnijcie kwest Poszukiwania Zaginionej Ekspedycji 3. Nа Czarnobyl-2. Przynieście Duchowi 10 Złotych kotletów z lokacji Czarnobyl-2.

Link to comment
Share on other sites

Nie za bardzo rozumiem podpowiedz, może to pozostałość po nocnych wojażach bo jestem jeszcze lekko zachwiany. Jak mam oddać kotlety Duchowi jak ich nie mam bo po nie idę na Czernobyl-2. Kwest Poszukiwania Zaginionej Ekspedycji zrobiony. Gdzie jest ta notatka, jej nie znalazłem, idę poszukać. Dalej wiem,że nic nie wiem dlaczego nie ma przejścia z Sarkofagu. Proszę o dalsze sugestie będę niezmiernie wdzięczny. Szczęśliwego Nowego Roku A może ja źle rozumuję,tzn. niewiem jak się dostać na Czarnobyl-2 po te nieszczęsne kotlety, dodam, że rozwaliłem tajne laboratorium i wyskoczył komunikat odnośnie Spełniacza Życzeń, że zadanie nie powiodło się następnie rozmowa z kimś tam i odmówiłem przystąpienia do Swiadomości Z, gra się ładuje i jestem teraz- nie wiem czy to Czarnobyl-1 czy 2 , lokacja z teleportami. Być może nieświadomie przekombinowałem z kolejnością kwestów. Z tego co poczytałem mam zaległości właśnie z tymi kotletami i dokumentami dla Ducha no i koło się zamyka nie wiem jak wejść na lokację Czernobyl-2.

Edited by bolo
Link to comment
Share on other sites

gra się ładuje i jestem teraz- nie wiem czy to Czarnobyl-1 czy 2

Właśnie wszedłeś na czarnobyl2...cała lokacja z teleportami to właśnie Cz2..zbieraj kotlety..oddaj je Duchowi. Wówczas Duch da przejście na stałe z Sarkofagu na Cz 2.

To co wstawiłem to wszystkie przejścia z Sarkofagu...dostaniesz je za rzeczy wymienione w punktach 1..2..3.

//

Notatka będzie po rozmowie z Dokrotem w Prypeci gdy trzeba znaleźć PDA Streloka... Sarkofag odwiedzisz jeszcze kilka razy. Nie śpiesz się z kwestami NT..zakończ wszystkie sprawy z Duchem potem NT.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odkopię trochę temat, ponieważ mam podobny problem, czy na CEA-2 da się dojść w jakiś inny sposób? Ja w troszkę innej kolejności robiłem zadania, gdyż przeszedłem najpierw podstawową ścieżkę fabularną, a dopiero później zacząłem robić zadania z nowych scenariuszy i troszkę się "zablokowałem" w Sarkofagu bo nie mam tam przejścia na CEA-2, a mam do zrobienia zadanie na złote kotlety.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolego bober322, jeśli sprawa przedostania się na CEA-2 - jest dalej aktualna, sprawdź mój ostatni post w tym temacie od punktu 1 do 4, natomiast w ostatnim dopisz arhara_tele. Wpis powinien wyglądać tak:

reward_item = arhara_tele

Tym samym, za zadanie na przyniesienie meduzy Sidorowiczowi, otrzymasz ręczny teleport monolitu na dach elektrowni w CEA-2, pamiętaj jednak by zrobić to w odpowiednim momencie fabuły.

Link to comment
Share on other sites

1. Właśnie ja tu mam podobny problem , a nie chce zakładać nowego tematu. Przy Spełniaczu , znalazłem ręczny teleport Strieloka , i notatke . A gdzie są te teleporty monolitu? Dodam , że jestem już posunięty z fabułą NS daleko (znalazłem Ducha ale właśnie nie wiem jak pójść po te kotlety) . Główna linia też zakończona Świadomością Z. 

 

2. Poda ktoś wszystkie wymagania po których Emisja na CEA 1 NAPEWNO się wyłączy?

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie pyt.1:w tej chwili nie jestem w stanie zrobić screen'a z rejonu Spełniacza Życzeń, ale teleporty powinny leżeć na blaszanej płycie wraz z notatką Striełoka odnośnie PDA z którym z kolei związanie jest zadanie na poszukiwanie artefaktu Żywe Serce, w każdym razie - teleporty mają kształt czaszek koloru ciemnobrązowego, powinny być w ilości szt. 5, informację o teleportach dostałem od Łukasza po wykonaniu zadań na przyniesienie białych mózgów kontrolera [szt.2], a jeśli to zadanie nie jest ukończone - być może teleporty nie zostały wygenerowane. Z dialogu z Łukaszem wynikało, że teleporty powinny być w pobliżu Spełniacza Życzeń. 

Odnośnie pyt.2:Emisja na CEA-1 zostanie wyłączona wtedy i tylko wtedy, gdy licznik odmierzający czas do emisji na CEA-1 nie został wyzerowany, innymi słowy - musisz zostawić sobie rezerwę czasu -chociażby 1 min, podczas pierwszej wizyty na CEA-1, by później została ona zdezaktywowana. Samo wyłączenie emisji następuje w wyniku rozwoju fabuły związanej z zadaniem na przyniesienie PDA Bagiennemu Doktorowi, który z kolei zleci nam poszukiwanie recept dla utworzenia art. Żywe Serce. Można poczytać o tym klikając na link.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witajcie przechodze NS mam problem z dekoderem ktory byl w prypeci w hotelu mam go w skrzynce i nie moge jej otworzyc .bo to powinien zrobic jakuta z MW ale jej nie otworzyl, i mam lipe musze isc po kotlety dla ducha na czarnobyl 2 nie ma przejscia . z radaru mam do sarkofagu prosze o pomoc moze ktos wie jak to rozwiazac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity