Skocz do zawartości

Brak przejścia Sarkofag CEA2


bolo

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem co robię nie tak, brak przejścia z Sarkofagu na CEA2, robię kwest na złote dukaty dla Ducha. Teraz się zorientowałem, że mam otwarte przejście X10-Sarkofag, lecz ja wszedłem do Sarkofagu przez Prypeć. Wgrywałem gre od wejścia do Sarkofagu kilka razy, przy Spełniaczu Życzeń znalazłem 5 teleportów monolitu i maskującą egze nie wypowiedziałem życzenia i zgodnie z poradnikiem i mapką udaję się w miejsce gdzie powinno być przejście na CEA2, niestety nie ma. Dodam, że robię już kwesty dla mieszkańców NT. Może to, że dopiero robię kwest dla Ducha ma wpływ na brak przejśćia?. A mózg kontrolera zespamowałem w kweście dla Łukasz i jeszcze nie byłem na CEA2 jest to moja pierwsza wizyta w elektrowni. Proszę o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj najpierw kotlety dla Ducha. Przejścia z Sarkofagu... 1. Na Czarnobyl-1. Po rozmowie z Doktorem w Prypeci, znajdźcie notatkę Striełoka koło Monolitu. 2. Do X-10. Wypełnijcie kwest Poszukiwania Zaginionej Ekspedycji 3. Nа Czarnobyl-2. Przynieście Duchowi 10 Złotych kotletów z lokacji Czarnobyl-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem podpowiedz, może to pozostałość po nocnych wojażach bo jestem jeszcze lekko zachwiany. Jak mam oddać kotlety Duchowi jak ich nie mam bo po nie idę na Czernobyl-2. Kwest Poszukiwania Zaginionej Ekspedycji zrobiony. Gdzie jest ta notatka, jej nie znalazłem, idę poszukać. Dalej wiem,że nic nie wiem dlaczego nie ma przejścia z Sarkofagu. Proszę o dalsze sugestie będę niezmiernie wdzięczny. Szczęśliwego Nowego Roku A może ja źle rozumuję,tzn. niewiem jak się dostać na Czarnobyl-2 po te nieszczęsne kotlety, dodam, że rozwaliłem tajne laboratorium i wyskoczył komunikat odnośnie Spełniacza Życzeń, że zadanie nie powiodło się następnie rozmowa z kimś tam i odmówiłem przystąpienia do Swiadomości Z, gra się ładuje i jestem teraz- nie wiem czy to Czarnobyl-1 czy 2 , lokacja z teleportami. Być może nieświadomie przekombinowałem z kolejnością kwestów. Z tego co poczytałem mam zaległości właśnie z tymi kotletami i dokumentami dla Ducha no i koło się zamyka nie wiem jak wejść na lokację Czernobyl-2.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra się ładuje i jestem teraz- nie wiem czy to Czarnobyl-1 czy 2

Właśnie wszedłeś na czarnobyl2...cała lokacja z teleportami to właśnie Cz2..zbieraj kotlety..oddaj je Duchowi. Wówczas Duch da przejście na stałe z Sarkofagu na Cz 2.

To co wstawiłem to wszystkie przejścia z Sarkofagu...dostaniesz je za rzeczy wymienione w punktach 1..2..3.

//

Notatka będzie po rozmowie z Dokrotem w Prypeci gdy trzeba znaleźć PDA Streloka... Sarkofag odwiedzisz jeszcze kilka razy. Nie śpiesz się z kwestami NT..zakończ wszystkie sprawy z Duchem potem NT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopię trochę temat, ponieważ mam podobny problem, czy na CEA-2 da się dojść w jakiś inny sposób? Ja w troszkę innej kolejności robiłem zadania, gdyż przeszedłem najpierw podstawową ścieżkę fabularną, a dopiero później zacząłem robić zadania z nowych scenariuszy i troszkę się "zablokowałem" w Sarkofagu bo nie mam tam przejścia na CEA-2, a mam do zrobienia zadanie na złote kotlety.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego bober322, jeśli sprawa przedostania się na CEA-2 - jest dalej aktualna, sprawdź mój ostatni post w tym temacie od punktu 1 do 4, natomiast w ostatnim dopisz arhara_tele. Wpis powinien wyglądać tak:

reward_item = arhara_tele

Tym samym, za zadanie na przyniesienie meduzy Sidorowiczowi, otrzymasz ręczny teleport monolitu na dach elektrowni w CEA-2, pamiętaj jednak by zrobić to w odpowiednim momencie fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Właśnie ja tu mam podobny problem , a nie chce zakładać nowego tematu. Przy Spełniaczu , znalazłem ręczny teleport Strieloka , i notatke . A gdzie są te teleporty monolitu? Dodam , że jestem już posunięty z fabułą NS daleko (znalazłem Ducha ale właśnie nie wiem jak pójść po te kotlety) . Główna linia też zakończona Świadomością Z. 

 

2. Poda ktoś wszystkie wymagania po których Emisja na CEA 1 NAPEWNO się wyłączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pyt.1:w tej chwili nie jestem w stanie zrobić screen'a z rejonu Spełniacza Życzeń, ale teleporty powinny leżeć na blaszanej płycie wraz z notatką Striełoka odnośnie PDA z którym z kolei związanie jest zadanie na poszukiwanie artefaktu Żywe Serce, w każdym razie - teleporty mają kształt czaszek koloru ciemnobrązowego, powinny być w ilości szt. 5, informację o teleportach dostałem od Łukasza po wykonaniu zadań na przyniesienie białych mózgów kontrolera [szt.2], a jeśli to zadanie nie jest ukończone - być może teleporty nie zostały wygenerowane. Z dialogu z Łukaszem wynikało, że teleporty powinny być w pobliżu Spełniacza Życzeń. 

Odnośnie pyt.2:Emisja na CEA-1 zostanie wyłączona wtedy i tylko wtedy, gdy licznik odmierzający czas do emisji na CEA-1 nie został wyzerowany, innymi słowy - musisz zostawić sobie rezerwę czasu -chociażby 1 min, podczas pierwszej wizyty na CEA-1, by później została ona zdezaktywowana. Samo wyłączenie emisji następuje w wyniku rozwoju fabuły związanej z zadaniem na przyniesienie PDA Bagiennemu Doktorowi, który z kolei zleci nam poszukiwanie recept dla utworzenia art. Żywe Serce. Można poczytać o tym klikając na link.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie przechodze NS mam problem z dekoderem ktory byl w prypeci w hotelu mam go w skrzynce i nie moge jej otworzyc .bo to powinien zrobic jakuta z MW ale jej nie otworzyl, i mam lipe musze isc po kotlety dla ducha na czarnobyl 2 nie ma przejscia . z radaru mam do sarkofagu prosze o pomoc moze ktos wie jak to rozwiazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.